Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ako netko ide sam turistički u SAD

Dodan: 19.11.08 @13:47:47

marinam

Gost

0 0

idem u Ameriku sredinom 2009. onako čisto turistički na 2 mjeseca, proći New York, L.A., Las Vegas, San Francisco i San Diego, Hawaii i dr. šta stignem...kako idem prvi put ne bi voljela ići sama...pa ako netko planira isto to obići ili jedan dio puta ja bi vas zamolila da mi se javite na mail marinam83net.hr ili možda netko zna nekakvu stranicu preko koje se može pronaći suputnik? bila bi jako zahvalna na odgovoru...

kathaki

Gost

0 0

ja san planirala mozda ako ne oden radit gori...stvar je da san isla ovo ljeto u nyc i dobih vizu na 5godina i nekako mi šteta da probadne a isto bi tila napravit neko proputovanje jeftino...!!!!ali ovisi sve koliko bi para skupila i kad si planirala ic....ja bi min mjesec dana isla :D

spomenko bogimir

Gost

0 0

ja bi isto isao u ameriku,imam ja tamo strica,ako bi netko htjeo ic samnom nek mi se javi-spomenko

Kristina

Gost

0 0

Decko i ja smo bili prije 2 i pol mjeseca i prijatelj amerikanac mi je dao super savjet, super je ako upoznas nekoga od tamo. Ima hrpa mladih koji tamo putuju druze se i vole nova prijateljstva a buduci da su amerikanci znat ce ti pokazat i preporucit mjesta za koja inace ne bi ni cula. Inace mozes svasta naci na craig's list. Share ride npr., jeftin a dobar smjestaj i ljude koji traze suputnike za putovanja.I ako dodes tamo i budes u hostelu a hostel ima neke aktivnosti kao npr. izlet zacas se stvori ekipa s kojom nastavis putovat. Ja nisam people person ali sam stekla nove prijatelje.

pepi

Gost

0 0

Ja sam apsolutno za!

vec sam bila, ali isla bi opet i prosla sve sto i ti.

Javi se na petvuk@gmail.com

meni pase slijedece ljeto?!

iv@n

Gost

0 0

ja također................ ivan_grad@net.hr

pepi

Gost

0 0

ivane, poslala sam ti mail..

ako ima još netko da bi u USA nek mi se javi na petvuk@gmail.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90