Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

argentina-ognjena zemlja

Dodan: 01.11.08 @20:52:55

lara

Gost

0 0

je li tko bio na takvom ili slicnom putovanju?

posto 15 dana s agencijom dodje skoro 30000kn, ne bih htjela baciti te novce u vjetar

unaprijed hvala na svim odgovorima

josip

Gost

0 0

bok!nisam jos putovao po juznoj americi,ali sam proputovao dosta toga u aziji,africi i europi i uvijek ti je jeftinije ici u vlastitom angazmanu!30000 kuna za 15 dana to je jako puno i mislim da ti je jeftinije da si nades jos 2,3 prijatelja i da idete u vlastitom angazmanu.vise cete vidjet,a i manje potrosit!

ivana

Gost

0 0

ej.

ja ti putujem s frendom u 3.mjesecu u brazil-argentinu-čile-bolivija-peru.

I namjeravamo ići dolje do Ushuaie, jedino što nema baš low cost kompanija tako da su karte dosta skupe za dolje..

a kako dugo si ti mislila ostati dolje?

lara

Gost

0 0

Ma ne znam ni sama, mislila sam duze, ali ako je to tako skupo, sad vise nisam sigurna. Ti si vec bila dolje ili ti je isto prvi put?

dejan

Gost

0 0

primate jos nekoga?

A

Gost

0 0

ciao,sam iz slovenije,u mjesecu decembru idem v argentinu,i idem dole do ognjene zemlje,ako iams pitanja za cjene,evo me...

dejan

Gost

0 0

hej!ajd reci mi sve.avio kako,gdje...cjene..sve,sve!hvala

a

Gost

0 0

ok,kartu kupio u februarju,idem do londona,poslije sa brazilskom let.kompanijo preko sao paula v santiago de chile,nekoliko dana tamo,na jug v punto arenas i gore do parque nacional torres del paine,preko granice v argentinu-calafate,avio do ushuaie gdje je ognnjea zemlja,4 dana tamo,avion do buenos aires i do mendoze,3 dana tamo,avtobus za rosario,avtobus za montevideo,poslije sa trajektom v buenos aires i na koncu avion do soa paula i londona...kartu iz lodndona-santiago,buenos aires-london v frebruarju me stala 600 funta sa svima taksama,kupia na sta engleska,a graz do londona i nazad 200 evra,unutrasnji letovi,santiago do punta arenas 60 evra,calafate ushuaia 80,ushuaia buenos aires mendoza mislim da 200...

juan

Gost

0 0

ne dirajte mi ravnicu..

zadnji put u sjecnju 2006, ako bog da da se malo oporavim financijski idem opet samo putuj juzna je zakon.ako ne odes kajat ces se,,,

mw

Gost

0 0

Super je stvar LAN PASS za više letova unutar South America... ne ispadne puno a LAN je super kompanija... to je barem moje iskustvo. :) www.lan.com A od jeftinijih prijevoznika probajte www.voegol.com.br (brazil) www.aircomet.cl (Chile) www.skyairline.cl (Chile)

Emir

Gost

0 0

Bog, nadam se da si se dobro provei u ognjenoj zemlji ,ja planiram u novembru ove godine, pa ako maš kakšno preporuko bi bio zahvalan

pozdrav

Emir

moj mail

info@ilovedive.com

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90