Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Povrat novca od neiskorištenih avio karata

Dodan: 01.11.08 @12:37:42

bumbar

Gost

0 0

Na koji način mogu dobiti novce nazad za neiskorištene karte,izjalovio se put za meksiko tj nisam mogao dobiti vizu za ameriku jer presjedam u atlanti i moram tražiti povrat novca..ali daju mi samo takse nazad.Jel zna tko kakav način da mi se sve vrati??Deltaairlines btw

annnn

Gost

0 0

na karti ti mora pisat u kojem slucaju i koliko novaca vracaju. ako je u karti bilo navedeno da se u slucaju otkaza puta vracaju samo takse tesko da ces doc do ostatka novaca. isto ovisi koliko dana prije leta zelis povrat novca.

;)

Gost

0 0

tuži ih ili im priprijeti tužbom....

maja

Gost

0 0

Provjeri uvjete vracanja novca u agenciji, cesto ti treba npr. lijecnicka potvrda ili nesto slicno da bi ti vratili neki veci iznos. Meni se ovo ljeto izalovio put u NY, otkazala sam kartu 10ak dana prije leta i dobila natrag 80%. U agenciji su mi rekli da mi ne treba nikakva potvrda, samo da si avio-kompanija zadrzava tih 20%.

bumbar

Gost

0 0

jasno mi je,ali koja aviokompanija..ja sam sa delta airlines i neće da čuju iako imam liječniču potvrdu da nesmijem putovati,ovlašt ali oni to neznaju i šalju me na agenciju da oni to riješe jer su mi oni prodali kartu..ma poludit ću,radi se o 850€
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90