Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

RIVIERA MAYA, MEXICO

Dodan: 09.09.08 @12:50:06

Meksikanac

Gost

0 0

Pozdrav ljudi,

jel mi netko zna reći neku informaciju više o Rivijeri Maya u Mexicu? Jel lijepo tamo? Što se ima za vidjeti?

Lijep pozdrav i hvala Vam!

Kate

Gost

0 0

Ej. Bila sam tamo u Feb 2008. Prekrasno je. Priroda, sunce, more - sve je fenomenalno. Jedini problem je sta ima toliko toga za vidit tako da ce ti vjerojatno falit vremena za sve. Mi smo letili za Cancun i tamo iznajmili auto za nekih US $300 za tjedan dana (unlimited km).

Cancun sam po sebi mi je bezveze (cak i ruzan), ali ipak triba i to vidit. Cancun strip (zona hotelera) je interesantna sama po sebi, jer su tu hotelcine da ti stane mozak, koje imaju svoje privatne plaze, tako da ako se oces okupat morat ces ic na par javnih plaza (2-3 mjesta na cilom stripu). Ali meni je to bilo super jer se tu kupaju i lokalci, a rijetko se vidjaju turisti, koji su obicno zatvoreni unutar svojih resort-ova. :)

Uglavnom, vecinu vrimena smo odsjeli u malom gradicu Playa del Carmen. Gradic je europskog tipa... sve se vrti oko jedne ulice i na glasu je kao party place (barovi, masu mladih ljudi...), famozan je, super plaza...sve javno! A lociran je u sredini izmedju Cancuna, Tuluma, Cobe, Chitzen Itze... Spavanje je oko US $80 pa navise... ali ima i rupa po $50 dolara.

Obavezno posjetit...Tulum beach (+Mezannine bar on the beach), Tulum ruins, Coba, Chitzen Itza, Xel Ha (or Xcaret) - parkovi koji se placaju za cjelodnevni boravak, ali su odlicni (neces pozalit). Cijela regija je prepuna spilja...moras otic barem u par! Mi smo se u nekima i kupali...ne mogu ti opisat to iskustvo...

Ne znan oce li ti ista znacit...ali to mi je bilo najlipse putovanje do sada, a putovala san poprilicno.

:) sretno!

13.02

Gost

0 0

Kate imali tamo po yucatanu hostela tipa ka u nas jer mislin da je meksiko jeftin student san i isa bi dogodine i cini mi se puno 50 dolara jer meni je sve isto dicu spavat!

davor

Gost

0 0

ima hostela, ali racunaj da je ta zona jedna naj popularnijih i da je jako puno amerikanaca koje dolaze, za njih su svi bijeloputi fakin gringosi. sto me osobno zivcira, a po tom, svi imaju dolara. negdje mozes kampirati, ali dosta toga je zasticeno zbog kulture. 50tak dolara je ok cijena za takvu zonu, ali u svakom gradicu imas i familije koje imaju svoje male hotelcice. pozz

13.02

Gost

0 0

jel znas davore jel u 11 mjesecu sezona tamo po yucatanu ima li turista puno?i jel znas kakvo je stanje sa opijatima jel zeznuto to rjesit na ulici recimo bijelo?

davor

Gost

0 0

ides, koje pitanje, 11mj nije guzva, ali vec kasnije mislim da je, u to doba izblegavam acapulco i cijeli taj poluotok, ali kao na sakom takvom mjetu nazalost ima i toga sto trazis.

13.02

Gost

0 0

ma nije da trazin nego eto ako nije skupo šta fali zapalit po nekad ili slično a kako ko voli mislia san da znaš možda podrobnije kako to ide ma nema veze a jesi ti u meksiku još?čita san prije tvoje postove!ma ja to mislin tek dogodine ić ali eto već se opskrbljujen informacijama!hvala ti na odgovorima!

davor

Gost

0 0

gle, ja uglavnom idem na malo zabacene plaze, gdje kampiramo, nisam fan mjesta gdje ni mrav ne stane, i na tim mjestima ima svega, tako da se ne moras brinut LOL. da jos sam u mx cityu.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90