Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Rad u Norveškoj

Dodan: 25.08.08 @23:45:58

alex

Gost

0 0

Radio bi kao pomocnik u kuhinji u restoranu u sezoni imam 25god i solidno znanje engleskog jezika.Imam i prethodno iskustvo rada u Americi posto sam radio preko work&travel programa...Odlucan sam da naredno leto provedem u Norveskoj pa ako se posreci da bude i za stalno..moj e-mail pop.vsa@gmail.com

Melpomena

Gost

0 0

Zanima me da li neko ima informaciju,kada se obnavlja radna dozvola da li predstavlja problem ukoliko pasos istice za nekih 6 mjeseci jer se radi o dozvoli za rad koja inace traje godinu dana? Da li je neko imao iskustva s tim?

Tito

Gost

0 0

Mozes

Milan sl

Gost

0 0

Zivim u njemackoj i želio bih da odem u norvešku.,imam hrvatske papire kako mogu to ostvariti

Zoran

Gost

0 0

Trenutno za Norvešku za montere ventilacije traži firma Concessum u Zg.u,za Adecco,no.. Ja došo preko njih.Guglajte,,,

Robert

Gost

0 0

ima posla za elektricara Ali svi trazu da se zna donekle sporazumit na norveskom

sasa

Gost

0 0

Radio bi u Norveskoj u fabrici za preradu ribe i ribljih preradjevina ili na brodu u izlovljavanju ribe ili drugih morskih plodova

I would work in Norway at the factory for processing of fish and fish products on board or in the overfishing of fish or other seafood.

sasa_radovan@hotmail.com

thanks 

+38649169968

josko

Gost

0 0

Mozes li mi molim te napisati svoj mail?

Ljube

Gost

0 0

Ljube

Gost

0 0

Imam 52 godine. Po struci sam defektologinja. Voljela bih da odem raditi u Norvešku u svojoj struci. Da li mi ko može nešto više napisati, kakve su mi šanse, da se zaposlim. Jezik nije problem. Pozdrav.

Ljube

Gost

0 0

Imam 52 godine. Po struci sam defektologinja. Voljela bih da odem raditi u Norvešku u svojoj struci. Da li mi ko može nešto više napisati, kakve su mi šanse, da se zaposlim. Jezik nije problem, moj email  jr43lk63@gmail.com

Pozdrav

hunor macus

Gost

0 0

trazim posao u Norveskoj. imam 47 god.,Posedujem EU madjarski pasos, vozacku dozvolu b kategorije, nepusac, antialkoholicar...kontakt, macush@neobee.net ili 00381 63 7 286 098 Skype, hunor.macus

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90