Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

kako jeftino proći u meksiku...iskustva..gdje ići..šta vidjeti??

Dodan: 22.08.08 @17:53:20

bumbar

Gost

0 0

Jel ima netko kakva pozitivna iskustva u vezi putovanja u meksiko..kako i gdje najjeftinije odsjesti,gdje putovati,gdje se hraniti,gdje ne ići ni za živu glavu..hvala puno unaprijed...može i na mail..agavranovic@gmail.com

bumbar

Gost

0 0

Pozdrav zemljakinjo...ej hvala ti na informacijama a daj mi reci molim te a kako putovati tamo..jesu li busevi skupi ili kako?A hosteli i hrana?Moram planirati kako sa novcima...ostajemo mjesec dana a krećemo 13.11...molim te javi ako znaš još šta..hvala unaprijed

i prezime

Gost

0 0

na yucatanu- Tulum, predivno mjesto. Moje iskustvo mexica je da su busevi skupi, i obavezno ponesi kapu sal i rukavice jer pretjeruju sa klimom. uvijek pitaj kakvih popusta imaju, neke kompanije daju studentske popuste, a neke samo za lokalne studente, ali ima i dobrih teta i striceka koji ce ti rado prodati i takvu kartu.

i nauci ponesto od spanjolskog, barem osnove, ili ne pricaj engleski ako ne znas, radje gestikulacija, engleski jezik vecina odmah povezuje sa SADom pa ti naplacuju sve puno vise.

hrana je jeftina, pogotovo ako jedes na ulici, spavanje se moze takodjer naci jako povoljno ako ti se da malo vise traziti. ali prijevozi su skupi. barem sam ja to tako dozivjela. uvijek pitaj kakvih popusta imaju, neke kompanije daju studentske popuste, a neke samo za lokalne studente, ali ima i dobrih teta i striceka koji ce ti rado prodati i takvu kartu.

uzivaj i probaj kukuruz u casici sa chilijem:-PPP

petra

Gost

0 0

Navela je sve osim najvaznijeg, nemas ti blage... Di je Cancum?

13.02

Gost

0 0

to ti je kraj dubrovnika.

davor

Gost

0 0

@Hidajeta: rekao je jeftino :)) cabos, cancun... tamo samo ako imas para, ljepo je, ali i racunaj da je sve 3x skuplje nego na jugu (oaxaca gdje je rekla) avion se isplati, ali samo, SAMO van sezone, za pocetak 10mj sam kupio povratni let za soma kuna Mex City - Cancun, 2mj je najeftiniji, karte su vec od 500kn za sve nacionalne letove vise manje. autobus je jeftin, ali racunaj da ces ostavit ledja u njemu, ici u cancun ili los cabos sa busom je smrt, jednom godisnje idem u Puerto Escondido (oaxaca) i bus traje oko 14h, putujes nocu uglavnom pa je ok, cijena je oko 300kn ako se sjecam. za obici sve sto je Hidajeta rekla, treba ti dobar mjesec dana, mozes i manje, al mozes i hrvatsku vidjet u jedan dan ako gledamo tako :) pozz
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90