Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Hawaii

Dodan: 11.07.08 @00:30:20

Tin

Gost

0 0

Pozdrav svima... Imam pitanje za vas... da li je netko možda bio na Hawaima. Idem na godišnji tamo 26.7. sa aviokompanijom Air NewZealand pa me zanima vaši doživljaji i kako ste vi putovali (kompanija...) ..... Samo pišite, svaka pomoć mi je dobrodošla

Tihomir

Gost

0 0

ovako, hawaii su sranje ispali na kraju.. sve je lijepo, divno, krasno, bajno - ali na SLIKAMA.. išlo nas je 8, i išli smo kao ekipa.. na kraju smo otišli u Las Vegas i zakockali đeparac, od nas 8, 6 nas je dobilo dosta love i otišli smo u New York i bili još tamo 6 dana..

hawaii su lijepi u tolko što je more tirkizno al mutno i ima lijepu prirodu, al je problem u tome kaj ne nemreš kupat ak su valovi, i ak onaj kreten proglasi zabranu kupanja zato kaj je vidio neku veću ribu (a brije da je morski pas). odite si na izlete po otocima i na vulkane jer će vam to biti najljepše, i odite na ronjenje po kakti ''koraljnim grebenima'' s ribama, mada kad smo mi bili nije bilo ni R od ribe..

neznam, nas se hawaii nisu dojmili.. za tako neko uživanje odite u francusku polineziku ili na maldive; tamo je još uvijek lijepo, al se počinju uništavat a i tonu..

kamaaina

Gost

0 0

Nama je bilo super na Havajima. Bili smo tamo 2005. Let je bio Luthansa (United od LA do Honolulu). Jedini je bio bed sto je Lufthansa iz Frankurta malo kasnila pa smo na knap prosli imigraciju, pokupili prtljagu i trk na avion. Bili smo samo na Oahu, nismo stigli dalje iako smo bili skoro mjesec dana. Skola surfanja je super, opcenito Honolulu je super grad. Imas sve na jednom mjesecu, a velicine je Zagreba, mozda i manji. North Shore je super destinacija isto, USS Arizona,... Pogled s Diamond Heada je nesto nevjerojatno. Itd itd Moram proci po slikama da se sjetim nekih specificnih mjesta di smo sve bili. :) Ovo za more nije istina. Mi smo bili u 7. mjesecu, a frend zivi i preko cijele godine tamo. Jedino sto valovi jesu ogromni, pogotovo za nase poimanje. Ali pobogu, ne ides plivati maraton, nego se ides odmoriti :)

Niki

Gost

0 0

Baš mi je drago da vas imam priliku pitati o Havajima jer se ja s društvom spremam tamo ići u siječnju 2009.

Molila bih da mi netko preporuči kako je najbolje i najjeftinije iskombinirati i bukirati letove.

Jesu li skupi Havaji, mislim na hranu, cugu, izlete...?

Hvala na pomoći! :)

naikai

Gost

0 0

Air NZ je sper... stalno s njima letim uokolo posto sam cesto u NZ i AUS... odicni su... comfy, ok klopa, ...

orange

Gost

0 0

hej! hawaii? jako je sve skupo (u usporedbi s ostatkom US), izleti od par sati nista ispod 80 dolara, prosjecan obrok 30 dolara..i pare ti samo lete iz depa.. moj savjet ti je da prvo letis za US, a jos iz Hrvatske rezerviras (kupis) kartu za hawaje preko nekog US avio -sitea. cifre su smjesne za letove unutar US, ni priblizno toliko skupe ko sta je tu po Europi. samo za usporedbu- povratna karta s istocne na zapadnu obalu je 200 dolara. i trazi hotele u prvih nekoliko blokova do plaze (nisu nista skuplji od onih unutar grada) da ne moras jos dodatno trositi na baseve..odi na google earth i ukucaj adresu pa vidi kamo vam nude smjestaj.

sta se tice samih hawaja- sve super, odi i uzivaj! sve je predivno, svi su preljubazni, ahhhh...ma uzivati ces! sretan put!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90