Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

EXIT festival

Dodan: 05.06.08 @23:38:24

musa

Gost

0 0

trazim ljude ili grupu za exit festival u Novom Sadu, subota i nedjelja a mozda i petak to je 11.-13. 7. 2008

muksi

Gost

0 0

ja bi išla na exit. kolko košta karta za tri dana? tko uopće nastupa. nisam još nikad bila a planirala sam ić.

musa

Gost

0 0

musa

Gost

0 0

ja bih isao samo u subotu samo u subotu.da li ti to odgovara, ako da damti svoj broj pa se dogovorimo

bzz

Gost

0 0

ima li netko da bi isao na sva 4 dana i ima prijevoz??

Strapy

Gost

0 0

Nas je dvoje i planiramo ići autom tamo naći neki povoljan smještaj, pa ako ssi za... strapyms@gmail.com

kali

Gost

0 0

imam ja babu u n.s. ima stan pa moze 2 ili 3 ljudi ako se dogov. malo me strah ici autom zbog tablica

lani

Gost

0 0

ej kali i svi ostali ja bisla na exit ta tri dana,mogli bi s vlakom.ili nek se javi pokretac ove teme ako ima bolju ideju za prijevoz..

strapy

Gost

0 0

Mi krećemo 10 dopodne iz Pule, mjest ima za jednu do dvije osobe, pa ako će netko s nama pa da dijelimo troškove...

bzz

Gost

0 0

imaju paketi za 600kn(bus+karta+kamp),mogu se kupiti navodno u ri i zg al ne znam dal ih jos ima,zna li netko sta o tome?

Gost

0 0

http://www.exitfest.org/index.php?option=content&task=view&id=2028 Na ovoj stranici su ti brojevi za informacije u vezi kampa...

nikolina

Gost

0 0

bok, ja bih išla na exit sva četiri dana, vjerojatno u paketu koji sadrži 4-dnevnu ulaznicu, mjesto u kampu i prijevoz do Novog Sada i natrag. Cijena: 620 kn.To sam našla na stranici: http://www.muzika.hr/default.aspx?id=15051 imam 24 g., još nikad nisam bila tamo, htjela bih neko društvo, da se baš tamo ne izgubim sama... spremna sam na kompromise što se tiče koncerata tamo. eto, ako koga zanima ova ponuda, neka se javi ovdje!

bzz

Gost

0 0

ej nikolina,ja sam isto mislila ic na exit na sva 4dana preko tog paketa,al ne znam dal ih jos ima.moj mail je:romach.ri@gmail.com,pa mi se javi.

strapy

Gost

0 0

Evo, karte spremne! Nas je dvoje (m+ž), idemo s autom, tamo smo rezervirali stan na četiri dana (stane 4 osobe) i bilo bi super kad bi se našao još neko da ide s nama ..čisto zbog troškova, a i zabavnije je. Tko je zainteresiran za detalje slobodno nas kontaktirajte strapyms@gmail.com.

Rijecani

Gost

0 0

bok. ima nas dvoje iz rijeke. idemo u petak 11.07 i vraćali bi se u ponedjeljak 14.07. ako netko ide autom...super (dijelimo trošak i plaćamo kavu putem :))

markisa

Gost

0 0

Pozdrav ljudi!

Ovako, idem na exit autom 10.7. negdje popodne iz zagreba i imam još 3 slobodna mjesta. Zasad idemo cura i ja. Ako je netko zainteresiran, nek mi se slobodno javi! Rađe na mail: ma.curkovic@gmail.com ili na mob: 098 414 374 jer ovu stranicu i ne pratim previše.

mix zg

Gost

0 0

Ako želiš možeš samnom i frendicom,bilo bi super radi smještaja,a i zezazancija. moj broj-0958358674 Matija
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90