Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Tečajevi jezika

Dodan: 24.05.08 @01:16:14

markoo

Gost

0 0

Imam 17 godina i htio bi na tečaj engleskog jezika u SAD ili Kanadu. Jel mogu ja sa 17 god. ić, mislm još nisam punoljetan pa pitam,Jel tko bio već tamo i kolko vas je došlo to sve ? Help me, pliz...

FULIR

Gost

0 0

Normalno da možeš ići, na te tečajeve idu djeca od 13 godina, pa zašto nebi i ti.. Imaš hrpu agencija u Zagrebu (ako si iz Zagreba), ali imaš i punoo lokalnih agencija koje preprodaju aranžmane od velikih agencija tipa Kompasa, Generalturista, Adriatica.neta i sličnih..

Moja preporuka su ti Irska i Engleska za engleski, a Njemačka i Austrija za njemački, s tim da ne ideš s hrvatskim grupama zato što nećeš NIŠTA naučiti..

Mi smo bili u Irskoj 3 tjedna s međunarodnom grupom i to ti je dobitna kombinacija - učiš engleski u školi, i pričaš engleski s ljudima iz grupe.. I Beč za njemački, to ti je super grad, dosta je velik, i ako ti bilo kaj treba, pokušaj pitati na njemačkom..

Ak imaš još neko pitanje, pitaj..

Marko

Gost

0 0

al koji su najjeftiniji, mislim htio bi proć jeftinije.... jel bi bilo prek sta-zagreb povoljno ili preko nekog drugog.... imaš koji savjet
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90