Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

HAVANA, KUBA

Dodan: 17.05.08 @18:24:03

Matija

Gost

0 0

Gdje je najbolje kupiti avio kartu za Havanu, al da ne ispadne skupo? Jel ima netko nekakva iskustva? Neke američke web stranice tipa expedie ne prodaju karte za Havanu..

Gost

0 0

biseru...SAD ima embargo prema Kubi od 1962. g., a ako Amerikancu u pasošu vide kubanski žig, može platiti globu u desecima tisuća dolara. Ameri lete iz Kanade i mole kubanske carinike da im ne lupe žig.

Matija

Gost

0 0

Pa znam da, zato sam i napisao.. Kada sam se prije raspitivao isto za neku avio kartu, ljudi bezveze napišu neke stranice pa sam sada stavio naputak: AMERIČKE STRANICE NE PRODAJU KARTE ZA KUBU..

Dobro, al je netko zna di se može kupiti najjeftinija karta za Kubu!?

Gost

0 0

Slabo ispod 900 eura, sve se kreće oko 1000-1200, barem kad sam ja tražio...Najjeftiniju kartu koju sam našao, Madrid-Havana-Madrid sa Air Cubanom u veljači 2009. bila je 769 eura, sa svim taksama. A treba još doći do Madrida...znam da Germanwings ima let Zagreb-Madrid, ali mi u veljači ne pokazuje povratni let iz Madrida za Zg, pa možda je samo sezonski... Kad vidim da se za let trab ispljunuti 7000 kuna, odmah mi splasne oduševljenje...

Nivés

Gost

0 0

Vidim da ste dosta diskutirali i razmijenjivali informacije pogodne za odlazak na Cubu. Nego, uz sva silna pitanja, mene još zanima.. Je li netko išao sam svojim angažmanom, dakle bez agencija. Tipa kombinacijom do Madrida, Londona, Pariza - pa od tamo do Havane i koliko vas je to koštalo?? Tražila sam puno na netu, i jasno mi je da put nema teoretske šanse a da ne ispadne manje od 9 000 ili 10000 kn, par nas bi išlo na jedno 15 dana, sami bi si tamos ve organizirali. (što milslim da nije problem) Nego je veći problem kako doći do tamo, a da nije s agencijom - jer nam se doista ne da biti tamo 7 dana! Please please, bilo tko!! ;)

ja

Gost

0 0

...evo covik se ispisa o kubi...

preporucan za sve...

http://forum.hr/showthread.php?t=8281

sara

Gost

0 0

ljudi ja bih na cubu!!!

imam par pitanja: kako najjeftinije proci a da se ne ide s agencijon i ako je netko bio tamo da kaze gdje je najljepse i jeli tamo skupo?

i najvaznije ima li plesa i nocnog zivota???

Laa Laa

Gost

0 0

Nama je ispalo super jeftino letiti do Cancuna (Meksiko - ali treba ti viza!!!), pa brodom do Havane.

alan

Gost

0 0

na condoru se skoro uvijek nađe povratna karta iz frankfurta za kubu za cca 600 eur

www.condor.com

važi sao za polaske iz frankfurta, iz ostalih gradova je skuplje.

traži kombinaciju frankfurt - kuba (ili frankfurt -cuba) jer ti odmah ispiše za varadero, havanu i ostale gradove na kubi

ana

Gost

0 0

nije istina da je na kubi sve ples i izlasci...puno je vise bijede i sirotinje...da ti je muka. havanu prodjes u 2 dana i poslije ne znas sta bi sa sobom, a varadero ili tako slicno ti je hrpa kanadjana u allinclusivima koji zderu i piju po cijele dane, jer je besplatno(zvuci poznato?) A inace policije ima na svakom tragu i nije bas da mozes iznajmit auto i vozikat se bezbrizno....velika je razlika turisti i domaci, ono sto oni plate 20 lipa ti platis 20 kuna....i stvarno, al stvarno je previse revolucije i che-guevare, doslovno znas gdje je sve piskio. btw.jedino sta vidis na kubi je povezano sa njim, ko da prije njega kuba nije postojala. nigdje i nitko ti ne prica npr. o domicilnim plemenima ili o spanjolcima(bez obzira koliko su stete napravili izvornom stanovnistvu kada su otkrili kubu, ipak su je oni sagradili i donijeli odredjenu kulturu). Oni su ti svi ko mi u Jugoslaviji, zatrovani komunizmom, pioniri, vjecna vatra, omladinci, parole domovina ili smrt...itd. A kada poklonis kubancu sapun(najjeftiniji) ili sampon ili kremu ili kemijsku klanjaju ti se do poda-to preporucam svima koji idu tamo. 15dana je previse za kubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gost

Gost

0 0

Ana, preporučam ti pregled kod psihijatra. Urgentno! Nešto nije u redu s tobom.

ana

Gost

0 0

ne znam koliko si ti putovao po juznoj americi, ali kuba je prava tuga za recimo brazil ili argentinu, gdje je prekrasno sve, od ljudi do prirode do svega, Mexico!!!!prekrasan...i btw mozes kupiti novinu i knjigu u kojoj nema fidela ili che-a. iako je to sve simpaticno prvih par dana, kasnije mi je vise bila muka od jednog te istog....a da ne govorim o higijenskim uvjetima. jedino sta je dobro su otocici cayo largo i cayo coco, al i to je opet sve karipski stil, a to sam vec vidjela sto puta pa me ni to nije fasciniralo.

Ne znam, mozda sam ja puno toga vidjela i proputovala pa me cuba nije fascinirala toliko, ok je, al prvih par dana, poslije sam skuzila da je sve na isti kalup. fidel! i Domovina ili smrt! Na sta su oni jadni jako ponosni, nesvesni svoje izolacije. Pa znas li ti da cuba nema autobus za svoje stanovnike, nego imaju tzv.autobusne stanice, svako toliko km, na kojima stoji policajac i zaustavlja svako auto i kamion(drzavnih tablica) i jadni ljudi se krcaju na te kamione i na nogama pod suncem putuju dok ih taj isti kamion ne izbaci negdje i onda opet...tuga bozja...

alan

Gost

0 0

znači ti tvrdiš dvije stvari

1) da kuba nema autobus za svoje stanovnike

2) da si bila na kubi

Meni se te dvije tvrdnje nikako ne slažu. Nalupala si u svom postu toliko gluposti da to pas s maslom ne može pojest. Ako si uopće bila na Kubi, garantiram ti da nisi o Kubi shvatila ništa. Ama baš ništa. Najbolje da se opet vratiš i proučiš si pojmove, temeljito

ana

Gost

0 0

Kuba ima problem sa javnim prijevozom. I sa svim. Uglavnom...dodjoh, vidjeh, pozelih ne vratit se

marko

Gost

0 0

Ja se u potpunosti slazem s Anom, Kuba je super 5 dana maximum

Gost

0 0

Rusi kupili Putnik pa probaj prvo za Moskvu. Kldim se da ce biti jevtinije

Darko

Gost

0 0

dobar dan svima,ja uglavnom letim iz italije,iberiom ili airfrancom s polaskom iz venecije.cijena karte uvijek oko 650 eura sa svim taksama,samo moras kupiti dodatno vizu 23 eura i to je sve.pozdrav svima od Darka iz Umaga.

mirko

Gost

0 0

pa za kartu mozes poslati upit na mail :avio@staputovanja.com (sa datumima polaska i povratka )pa ti oni nadju nest ,tak su meni

Zeljko

Gost

0 0

Probajte iz Austrije preko neke agencije organizirati putovanje. Ja idem u maju 16 dana za 2300€. Sve organizirano, puni pansion. Obilazak Kube uzduz i poprijeko. Ukljucena sva osiguranja i svi drugi triskovi.

Zeljko

Gost

0 0

Probajte iz Austrije preko neke agencije organizirati putovanje. Ja idem u maju 16 dana za 2300€. Sve organizirano, puni pansion. Obilazak Kube uzduz i poprijeko. Ukljucena sva osiguranja i svi drugi triskovi.

mare

Gost

0 0

Ljudi, ako želite doživjeti pravu Kubu, kupite kartu i putujt sami. Pustite agencije, all inclusive resorte itd. Kartu možete dobiti od 600eur dalje (Iberia, Aeroflot) iz Venecije, a tamo spavate onda u "casas particulares" sa lokalcima i doživite Kubu kako treba! Možete se normalno voziti s busevima, sigurno je. I to je onda "viva la revolution"  

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90