Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Au pair za Nemacku www.aupair-agentur-stern.de

Dodan: 05.05.08 @21:42:43

A-A-S

Gost

0 0

Zasto ne postanete Au pair?

- Živjeti godinu dana u Njemačkoj

- usavršiti znanje njemačkog jezika

- steknuti dugotrajno prijateljstvo

- postati član jedne nove obitelji

- upoznati drugi obicaj i kulturu

- dodali novu avanturu svojem životopisu

Sta je Au pair,

Au pair dolazi iz Franzuskog i znaci odprilike pomoc dati i pomoc uzeti!

Au pair program je program medjunarodne kulturne razmjene, zasnovan na Evropskom aranzmanu 1969 Godine od strane saveta Evrope u kojima su regulisovali uslovi ucesca i status Au pair Djevojaka/Djecaka.

Ko moze da ucestvuje u Au pair Programu?

Djevojke sirom Svijeta.

Djevojke izmedju 18-24 starosti

Sa Poznavanje Njemackog jezika

Sa dobrim Zdravstvenim stanjem

Koje nisu udate

Koje imaju iskustvo sa djecom

Koje nisu imae probleme sa Zakonom

Komunikativne,tolerantne, otvorene za drugu kulturu i obicaje,srdacne

poželjno je da djevojka posjeduje vozačku dozvolu

Duzina boravka u Njemackoj?

Au pair Djevojke borave najmanje 6 Meseci a najvise 12 Meseci u odabranoj Njemackoj Familie i na taj nacin usvrsavaju jezik u kojoj borave i upoznavaju se tako sa njenom kulurom i obicajima.

Najveca vrednost u ovome Programu je uspostavljane trajnog prijateljstva izmedju razliciti kultura.

Zasto se prijaviti preko Agencije?

Samo Agencija moze vas Informirati o Au pair Programu i Zakonu u Njemackoj.

Uz to spada jos sigurnost ?pouzdanos Au pair Programa.

Zasto Au pair Agencija Stern?

Au pair Agencija Stern je Specijalizovana za obrazovne kulturne razmijene omladine cijelom Svijeta. Uz to jos posjeduje dugogodisnje iskustvo sa Au pair i clanica je Organizacija Au pair Society e.V. i RAL za Agencije, Au pair i Familije u Njemackoj. Sve Agencije sa kojim Au pair Agentur Stern suradjuje su iskljucivo clanice Au pair Society oder Internationalne Organizacije.

Sto znaci da po izboru Au pair ili Familie se strogi kriterijum mora pridrzavati.

Clanovi Au pair Society e.V ili druge organizacije mogu vam garantirati sigurnost

I pouzdanost Au pair Programa.

Potražnja za au pair djevojkama je velika u cijeloj Njemačkoj, tako da svaka djevojka zainteresirana za rad kao au pair u roku 6-12 tjedana od prilike od dana prijave dobiva ponudu (tel. poziv) od obitelji.

Obitelji koje traže au pair djevojku su isključivo provjerene njemačke obitelji kojima treba pomoć oko svakodnevne brige za njihovu djecu i pri obavljanju laksi kucni poslova.

Procedura dobivanja Njemacke Au pair Vize traje 2-3 meseca

Au pair Djevojka je clan porodice i nesme da se tretira kao Kucnapomocnica !

Po sklapanju ugovora za au pair, djevojke dobivaju au pair vizu u trajanju od 6 mjeseci do godinu dana (obitelji skoro uvek traže au pair na godinu dana). Po isteku au pair vize djevojke se ili vraćaju kući ili ostaju studirati u Njemačkoj.

Obaveze Au pair

Cuvanje Dece i Bebysitting 2-3 tjedno

Pomoc pri obavljanju laksi kucni poslova

Ucenje Njemackog Jezika

Radno vrijeme od 30 sati tjedno

Spremanje laksi jela za Decu

Da postuje i savrseno obavlja ugovorenu radnu obavezu

Poslovi koje obavljaju au pair djevojke su točno određeni ugovorom i strogo se kontrolira njegovo poštivanje. Po ugovoru djevojke smiju raditi najviše 6 sati dnevno (30 sati tjedno) i imaju jedan i pol dan slobodno tjedno.

Godisnji odmor:

Uz to djevojke imaju pravo na korištenje svog 4 tjednog plaćenog godišnjeg odmora (za rad na godinu dana), što znači da ima pravo na 2 dana godišnjeg odmora po punom mjesecu ( djevojka se mora dogovoriti sa obitelji o uzimanju godišnjeg odmora).

Kada obitelj odlazi na godišnji odmor najčešće povede i au pair- o njihovom trošku i dalje se isplacuje njihova Plata.

Ukoliko djevojka ne ide sa obitelji na odmor ona ili ostaje u kući obitelji ili koristi to vrijeme za svoj privatni odmor ( djevojke često tada odlaze svojoj kući) dobiva i dalje njenu platu.

Obaveze od Familije:

Primanje Au pair Djevojke kao clan Porodice

Besplatan Stan i Hranu

Vlastitu sobu samo za Au pair

1,5 Dan u sedmici slobodan

Placa od 260-300 Euro

Zdravstveno Osiguranje

Osiguranje od nezgode

Placen Kurs Njemackog Jezika

Placena Karta za gradski prevoz

Prema njemačkom zakonu au pair djevojka dobiva plaću od 260-300 eura mjesečno .Uz tu plaću , djevojci obitelj plaća i školu njemačkog jezika te pokaz za gredski prijevoz.Obitelj također plaća i osiguranje za au pair za period koji je naveden u ugovoru (osiguranje od nezgode). Dakle au pair djevojka je potpuno zbrinuta što se tiče stana i hrane ( djevojka u obitelji ima svoju vlastitu sobu), a njena plaća je u stvari njen đeparac. Sve te naveden stvari bice jos u ugovoru naveden i potpisani od Au pair-

Familie-Agencije.

Au pair djevojka svoje slobodno vrijeme koristi kako želi. Nakon što obavi svoja dnevna zaduženja vezana za djecu- u dogovoru sa članom obitelji- koristi svoje slobodno vrijeme.Ako djevojka planira prijatelje ili prijateljice da pozove mora da dobije suglasnost od Familije, dali oni to odobravaju.

Isto vazi kad djevojka izlazi da familij kaze kada se vraca ili da nazove familiju ako ce biti duze , da se oni ne brinu .

Au pair agencija u Njemačkoj brine se za svoje au pair djevojke, prati ih i pomaže po njihovom dolasku i prilagođavanju novim uvijetima, organizira zajedničke izlete u suradnji sa drugim au pair agencijama. Agencija također ima 3 telefona za hitne slučajeve koji je na raspolaganju djevojkama 24 sata dnevno!

Sta mozete da ocekujete od Au pair Agencije Stern?

Mi vas Informisemo o Au pair Programu i Zakonu u Njemackoj

Mi trazimo za vas odgovarajucu Familiju

Mi vam stojimo na raspolaganju u Njemackoj i pomazemo ako ispadnu Problemi

Mi organizujemo Au pair Sastanke

Mi organizujemo sa drugim Agencijama izlete u Njemackoj i van Njemacke

Mi Kontrolisemo familiju i Au pair

Mi savjetujemo ako ispadnu problemi kod Au pair i Familiju

Mi vadimo djevojke iz familije u hitnim slucajevima i obezbjedimo boravak dok nadjemo drugu familiju.

Mi pratimo rad Vize u Njemackoj, ako treba mi intervenisemo u Ambasadama i ustanovama

Mi imamo 24 sata hotline za hitne slucajeve

Dakle, ako ste djevojka koja zadovoljava naše uvijete javite nam se na naše kontakte!

S.Uffelmann

Au pair Agentur Stern

Tel. +49/2102/3099908

Fax. +49/1212590168512

info@aupair-agentur-stern.de

www.aupair-agentur-stern.de

MARIANA VINKOVCI

Gost

0 0

Zvala sam da vidim sta nam nudi ova Agencija, www.aupair-agentur-stern.de posto se svagdje prestavljaju na Forumu , a ovde ih nigdje nema na nasim Prostorima.Oni me cak nerazumiju kad sam nazvala a kamoli da mi ova Gosp.da neki savjet.Ovo sigurno neko pise samo Forum za ovu Agenciju,jer se ovoj osobi nesto placa.Moj savjet zovite ovu Agenciju i zalite se da se ovde predstavljaju a nemaju ni ocemu pojma...Sto se tice na s iz Hrvatske

Suzana Split

Gost

0 0

Imas pravo i ja sam to primjetila.Napisacu uskoro zalbu na ova mjesta udruzenja, gdje su oni clanovi,kako se fale,pa se nadam da ce prestat sa tim pogresnim Reklamama.oni uopste nemaju Informacije na nasem jeziku.a hoce da su najveci....Bog

Sneza

Gost

0 0

Pre nego sto pises lazne stvari, trebala bih se prvo informisati a ne glupe stvari bubati! cuj ti si zvala Agenciju, samo sto je cudno, da sa takvim Imenom niko nije zvalo. Ko zna za koju Agenciju ti radis, pa zelis na takav nacin, ovu Agenciju losu praviti.

Ako nemas pametni poslova, onda trazi sebi hobi.

A NEPRAVI GLUPOSTI I NELAZI!

BOG

Sneza

Gost

0 0

Suzana Split - Re: Au pair za Nemacku www.aupair-agentur-stern.de

Imas pravo i ja sam to primjetila.Napisacu uskoro zalbu na ova mjesta udruzenja, gdje su oni clanovi,kako se fale,pa se nadam da ce prestat sa tim pogresnim Reklamama.oni uopste nemaju Informacije na nasem jeziku.a hoce da su najveci....Bog

A za tebe Suzana!!

Ako nemas posla, onda pisi zalbe gdje ti hoces.

Znas koliko tvoja zalba vrjedi?????.................

Ostavi Ljude da rade svoj Posao i nemjesaj se gdje nemas blage veze!

Ahhhhh da nezaboravim, kako te placa tvoja Agencija da pises lazne Informacije za druge!!! Ako dobro placa, poslaji mi broj, pa da se i ja zaposlim!!!

Svi Pismene Osobe, mogu na web strani, naci opis na nasem!!

Bog

Mirjana_ Zagreb

Gost

0 0

Te dve Jadnice SUZANA I MARIJAN su placene od njihove Agencije, da sire putem Interneta lazne Informacie o drugim Agenciama.

Njihova pisanja su poznata i iz drugih Foruma, kojima promorisu njihovu Agenciu.

Sve Osobe koje su Obrazovane, mogu odmah primetiti, koji Cilj one imaju.Zato netreba se bezveze gubiti Vreme sa njima, jer nisu dostojne.

Bog

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90