Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Nordkapp

Dodan: 22.03.08 @16:00:07

Vicka

Gost

0 0

Zanima me jel ko bio na onom putovanju Atlas Airtoursa do Nordkappa ili Škotska i norveški fjordovi, kako je, kakva ekipa ide, idu li i mlađi, 25-30 god. ili pretežno stariji ljudi?

iskra

Gost

0 0

izgleda nitko,ali i ja se evo zanimam za to putovanje

Neven

Gost

0 0

Moji starci idu stalno na ta Atlasova putovanja s vodicicom Jelkom, koja je navodno stvarno vrhunska u poslu i organizira fenomenalne stvari. Bili su s njom na nordkappu, u spanjolskoj, u engleskoj i irskoj, a sad za par dana idu u skotsku i norveske fjordove. Za te novce odrasli ljudi vide stvari i spavaju u hotelima koje bi u vlastitom aranzmanu kostale visestruko vise.. Starci su s njom prezadovoljni.. Prema pricama ima i nesto sitno ljudi oko 30-tak godina s njima, al uglavnom su to ljudi srednje dobi. A dok si mlad ak zelis prave stvari, avanturu, osjecaj slobode, zaboravi organizirane ture i putuj u vlastitoj organizaciji. Ja imam 28g, nikako ne volim bit dio hrvatskog copora u inozemstvu i putujem ili s 1-3 frenda ili ak su svi truli onda solo..Najbolje upoznas zemlju i ljude kad sam istrazujes.. I upoznas na putovanjima masu ljudi, s nekima se stvarno skompas i ostanes u kontaktu, s drugima popijes cugu, il izadjes van, il provedes 1 popodne.. Iznenadjujuce puno ljudi po hostelima putuje solo, a vecina koje tak upoznas su ful otvoreni i pristupacni.. Da ne spominjem putovanja vlakom, to je svaki put prica za sebe, uvijek bude zanimljive ekipe.. Do skotske mozes ryanairom doc ful jeftino, ja sad bas gledam za 9. mjesec: Trst-London povratna 52eur, london-glasgow povratna 20 funti, to su ukupne cijene s taksama! Hosteli su ti uglavnom 100-130kn..

vagabundica

Registriran uporabnik

0 0

Da, Jelka je vrhunski vodič. Često sam putovala sa njom i bila sam na putovanju po Skandinaviji, koje je ona vodila, ali na žalost nisam još išla do Nordkappa,a to mi je želja. Možda ove godine,ako ga budi imali jer, čini mi se, nemaju ga svaku godinu u ponudi.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90