Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

BOSANSKE PIRAMIDE -VOLONTIRANJE

Dodan: 12.03.08 @02:55:27

Irfan Stuttgart-Viso

Gost

0 0

Ako zelite pomoci ili ucestvovati kao Volonteri na Bosanskim Piramidama u Visokom kod Sarajeva, Bih ,gdje su pronadjene najstarije i najvece Piramide u Europi i gdje mozete ucestvovati u iskopavanju , istrazivanju i otkrivanju novih i postojecih Piramida,u periodu od 12.Aprila do kraja Oktobra 2008 godine i ubuduce svake naredne god. u istom vremenu , javite se na E-mail ; piramida123@yahoo.de Website www.bosanskepiramide.com ,koji su i organizatori mnogih Volonterskih Akcija.Na ovom Websitu mozete pogledati u preko 20 Albuma sa preko 750 Slika sa Sondi, Piramide sunca , piramide Mjeseca,Kamenog Hrama u Vratnici kod Visokog kao i ostalih interesantnih dogadjaja oko Bosanskih Piramida kao i Grada Visokog, gdje mozete vidjeti da ce vas boravak biti veoma interesantan i raznovrastan. Pocetak Sezone Iskopavanja Bosanskih Piramida sa vrlo Intersantnim programom i Koncertom sa poznatim Izvodzacima ce se odrzat 12. Aprila 2008 godine, na Piramidi Mjeseca. Sve opsirno o svim dosadasnjim kao i o buducim Aktivnostima mozete pogledati i na oficielnom Websitu ; www.piramidasunca.ba od Fondacije Arheoloski Park ,,Bosanska Piramida Sunca" na celu sa Gsp.Semirom Osmanagicem, koji je najvise doprinjeo za dosad uradzenim. Hvala vam velika i necete se pokajati ako pogledate ova dva Webseita ili i druge Webseitove koje cete preko trazilica poput Google naci na internetu.Mi vas rado ocekujemo.

Hvala vam velika Irfan iz Stuttgarta i Visokog

Evelina i Irfo

Gost

0 0

Veliko Postovanje za ovakav poduhvat.Mismo odusevljeni da se tako bas nesto neposredno u nasoj blizini moglo desiti.Sada su svi obozavaoci Piramida za vrlo kratko vrijeme i sa malo novca u mogucnosti da posjete ova zbivanja, iskopavanja svih Piramida nadjenih u Bosni i Hercegovini u Visokom , 30 km od Sarajeva.Mi vam zelimo dati nasu podrsku i nadamo se da cemo prisustvovati pocetku ove Sezone Bosanskih Piramida 12. Aprila 2008 u Visokom gdje ce se odrzat veliki koncert,razna Sportska takmicenja, kao npr.Planinarstva i sl. i gdje ce se ove godine Piramida Sunca koja je po Egipatskim strucnjacima dokazano najveca ( oko 220 metara ) i najstarija (izmedju 8000 i 12000 godina )Osvjetliti sa duz Vidljivih strana svijeta tako da ce se moci vidjeti iz samog grada visokog,koji se nalazi u samom podnozju i sa obliznjeg Autoputa.tako ce moci i prolaznici koji putuju za Sarajevo,Mostar kao i u drugom pravcu prema Zenici, Banja Luci, Slavonskom Brodu , Zagrebu to uociti i ukoliko su sa vremenom bar na kratko i obici da se svi mogu sami uvjerit da su Piramide stvarno tu.Mnogi to poricu iz svojih privatnih interesa, ali vi se nedajte prevarit vec sami o tome odlucite.Ako nemate vremena za posjetu u Visoko,mozete to sve viditjeti na ovim gore navedenim Websitovima gdje cete naci preko 750 Slika na oko 21 Albumu a tako i na oficielnom Websaitu imate dosta slika i Aktuelnosti u tekstovima koja su napisana od raznih trucnjaka i dnevnih stampi.Takodje imate par stotina Video snimaka kao i privatnih Video Clipova na youTube ili Google Video Clipfish Video Aol Video i slicno.Mi redovno pratimo desavanja na Weseitovima www.bosanskepiramide.com kao i na www.piramidasunca.ba Ko zeli iz Hrvatske da putuje do Bosanskih Piramida u Visokom ili ucestvuje na Volonterskim Akcijama moze trazit blizu informaciju i preko nas, a mi vam mozemo to sve organizovat ili bar dati potrebne informacije Hvala Velika. Nasa E-mail adresa :turizamby-hr@yahoo.de

Netko

Gost

0 0

Zasto pozivas i druge u ludilo.

Dovoljno je da si sam POLUDIO.

??

100% Piramida

Gost

0 0

Da si Ljubomoran i Pakosan na sve sto je POZITIVNO i da nedas drugima da uzivaju u onome sto ti nemas pojma,ZELIO bih da se drugi DOBRONAMJERNI Ljudi sa Realnoscu obrate na ovaj FORUM i da Pogledaju web stranice o Bosanskim Piramidama (ima ih samo oko 50000 hiljada pojmova sto web stranica , sto Bloggera o Bosanskim Piramidama.Oficielna web stranica ce vam prozit sve dosadasnje Dokaze i Aktuelnosti pod rubrikom AKTUELNOSTI na webstranici www.piramidasunca.ba sa preko 400 min snimaka sa raznih TV Kuca kao npr.BBC ABC13 VOX RTL itd.i sa oko par stotina fotografija .Na webu www.bosanskepiramide.com imate takodje na 20 Albuma oko 720 slika o toj temi.Zato bih zelio da vas niko ne zavarava kao ovaj gore NAJ LUDAK-Pakosni vec se sami u to sve uvjerite,a on zeli ISTINU o ovim Bosanskim Piramidama ( kao i neki Pojedinci ) da jednostavno prikrije bez ijednog VALJANOG Argumenta.Njegovo znanje je videci njegov komentar,ravan ko i kod svakog IDIOTA-NESKOLOVANOG. Dok on svoju Energiju trosi na Bljuvotine i negativne KOMENTARE drugi ce vrijedno da RADE.U ovom slucaju mi cemo dalje da se zalazemo da se te Piramide Sto prije SVIJETU PRIKAZU.Jer ta ISTINA nam je POTREBNA.To mjenja sve dosada poznato o najstarijim Civilizacijama u Evropi i Svijetu. Egipatski najveci Strucnjaci za Egipatske Piramide su bili na licu mjesta i donjeli odluku da se radi o Objektima koji su Ljudskim Rukama Radjeni.Samo da napomenemo da je Piramida Sunca 220 metara Visoka, i oko 8000 - 12000 godina stara,sto govori da se radi o NAJVECOJ i NAJSTARIJOM Piramidom u Evropi.Egipcani su Rekli .Bosnu i Gercegovinu od danas zovu Zemlja Piramida Izvor Webstranica www.piramidasunca.ba Veliki Pozdrav, ,,Volonteri 100 % Piramida" Visoko

Mirsad - Bihac

Gost

0 0

Pogledao sam sve Slike sa ove Web stranice; ****www.bosanskepiramide.com**** i bas me zainteresovalo sta se ovde sve moze vidjeti.Ovo su po meni 100% Piramide, jer se to bas vidi na svakoj Slici.Pogledao sam i Video Clipove,gdje se bas puno toga vidi.Poslao sam poruku na E-mail; info@bosanskepiramide.com da cu uskoro doci sa Rajom na Volontiranje u Visoko.Zelim puno Srece i Uspjeha.Mirsad
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90