Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

medjunarodno volontiranje

Dodan: 11.03.08 @01:09:13

kathaki_zg

Gost

0 0

Razmatram opciju da odem volontirati na nekoliko tjedana naravno u neku stranu zemlju. Trenutni favorit su mi Novi Zeland, Costa Rica, Dominikanska Republika ili Juzna Afrika. Zanima me ako je netko putovao na tu shemu, znaci medunarodno volontiranje, da podijeli sa mnom bilo kakvu informaciju....puno bi mi znacilo....HVALA

ja

Gost

0 0

Hey pozz,mene isto zanima volontiranje,pa naravno molim informacije!

lelila

Gost

0 0

javite se u Volonterski Centar Zagreb www.vcz.hr

Irfan Stuttgart-Viso

Gost

0 0

Ako zelite pomoci ili ucestvovati kao Volonter na Bosanskim Piramidama u Visokom kod Sarajeva, Bih ,gdje su pronadjene najstarije i najvece Piramide u Europi i gdje mozete ucestvovati u iskopavanju , istrazivanju i otkrivanju novih i postojecih Piramida,u periodu od 12.Aprila do kraja Oktobra 2008 godine i ubuduce svake naredne god. u istom vremenu , javite se na E-mail ; piramida123@yahoo.de Website www.bosanskepiramide.com ,koji su i organizatori mnogih Volonterskih Akcija.Na ovom Websitu mozete pogledati u preko 20 Albuma sa preko 750 Slika sa Sondi, Piramide sunca , piramide Mjeseca,Kamenog Hrama u Vratnici kod Visokog kao i ostalih interesantnih dogadjaja oko Bosanskih Piramida kao i Grada Visokog, gdje mozete vidjeti da ce vas boravak biti veoma interesantan i raznovrastan. Pocetak Sezone Iskopavanja Bosanskih Piramida sa vrlo Intersantnim programom i Koncertom sa poznatim Izvodzacima ce se odrzat 12. Aprila 2008 godine, na Piramidi Mjeseca. Sve opsirno o svim dosadasnjim kao i o buducim Aktivnostima mozete pogledati i na oficielnom Websitu ; www.piramidasunca.ba od Fondacije Arheoloski Park ,,Bosanska Piramida Sunca" na celu sa Gsp.Semirom Osmanagicem, koji je najvise doprinjeo za dosad uradzenim. Hvala vam velika i necete se pokajati ako pogledate ova dva Webseita ili i druge Webseitove koje cete preko trazilica poput Google naci na internetu.Mi vas rado ocekujemo.

Hvala vam velika Irfan iz Stuttgarta i Visokog

kathaki_zg

Gost

0 0

ma gledala san nesto preko vcz-a, ali nemaju nijednu "normalnu" informaciju, tj. nemaju nikakvu informaciju....planirala sam ic preko sta travela i nekih njihovih agencija - prijatelja koji se bave bas tom medunarodnom razmjenom volontera

lelila

Gost

0 0

sezona medjunarodnih razmjena u vcz-u pocinje u travnju, tak dace onda stavit nove destinacije. nazovi ih, ili otidji do njihovog ureda pa ce ti sve objasnit. uclani se u vcz i bit ess upisana na mailinglistu na koju skoro svakodnevno salju informacije o kratkorocnim i dugorocnim volonterskim razmjenama u hr i svijetu.

kathaki_zg

Gost

0 0

a jel oni imaju shemu koji i ostali, da ides kad hoces i kud god hoces ili imaju neke natjecaju unutar svoje organizacije....takoder ako ima pocinje u 4mj do kad traje....agencije koje san ja gledala cijelu godinu imaju programe....mislin vidin da si informirana :)

loca

Gost

0 0

mene isto interesira to volontiranje,zapravo više sama putovanja i druženje,pa bi mi svaka informacija dobro došla.na koliko se može ići volontirati,je to sve stvar dogovora,koje su zemlje uključene,smještaj i ostale stvari..

thanx

lelila

Gost

0 0

pa dosta vam toga pise na webu, npr. na ovim linkovima:

http://www.vcz.hr/volo_kratko/index.html

http://www.vcz.hr/volo_kratko/index.html

http://www.vcz.hr/volo_dugorocno/index.html

a ako ih nazovete mogu vam sve detaljno objasnit. i da, imaju programe cijelu godinu, no spica je naravno ljeti (ako zelis putovat po Europi) pa i zato novi programi pocinju u 3.-4. mjesecu. Ako zelite u Aziju, Afriku etc. ima puno programa i po zimi... i da naglasim, ne radi se o turistickoj agenciji, vec o nevladinoj organizaciji koja svojim programom promice volonterstvo...

Davor

Gost

0 0

POzdrav.Volontirah već u Grčkoj i Maroku pa da vam deda priča.. Uglavnom,vcz ti je više kao agencija koja ti sakupi kampove od drugih pa kad se učlaniš i platiš kamp dodješ do nekih boljih informacija (tipa website kampa itd.) do kojih inače možeš doć ako znaš šta tražiš,al teže.Što se toga tiče,možeš se direktno prijavit ti preko neke stranice,ako imaš muda,a ovako ti je ipak netko kao iza leđa.Oni su ogranak SCI za hrvatsku pa za njihove kampove moraš preko vcza,a za neke druge,privatne,koje možeš nać na npr.idealist.org i drugdje se direktno prijaviš.Kažem,ja sam išao oba puta preko vcz-a,i zbog tih 300kn mogu bolje spavat.POzdrav

kathaki_zg

Gost

0 0

ee sad mene zanima koliko si ti to platio sve i na koliko si isao!!? Jer san ja zapravo sve to volontiranje planirala preko triju agenciju s kojima radi sta travel .......i sad je u igru dosao taj vcz....nisu mi na zgodnoj lokaciji ali kad buden mogla morat cu otic do njih.....ali inace....jel ima itko iskustva kakvog sa samog volontiranja u nekoj stranoj zemlji!!

thnx :P

kathaki_zg

Gost

0 0

ee sad mene zanima koliko si ti to platio sve i na koliko si isao!!? Jer san ja zapravo sve to volontiranje planirala preko triju agenciju s kojima radi sta travel .......i sad je u igru dosao taj vcz....nisu mi na zgodnoj lokaciji ali kad buden mogla morat cu otic do njih.....ali inace....jel ima itko iskustva kakvog sa samog volontiranja u nekoj stranoj zemlji!!

thnx :P

brendawalsh

Gost

0 0

eee ja maločas otvorila novi topik, nisam vidla ovaj uglavnom, pa kako je isti, samo ću kopirat

ima li netko da bi se prijavio za volontiranje ovo ljeto negdi tipa turska ili tako nešto, makar destinacija nije bitna, ja planirala i voljela bi kad bi bio još netko iz hrvatske, ako ništa drugo čisto da zajedno putujemo do tamo i natrag

a i nemam neka iskustva za volontiranja van hrvatske

misla da se prijavimo preko: www.vcz.hr il ak postoji nešto bolje, dapače

moj mejl je: nat.bussichio@gmail.com

kathaki_zg

Gost

0 0

ja san ti dosta dobro istrazila sve opcije i najbolje ti je ici preko vcz ispadne te zaista najjeftinije....ja planiran ici ali nazalost ne na ljeto jer iman neke druge planove...planiran ici na zimu il tako nesto...u svakom slucaju.....bilo bi dobro da ostanemo u kontaktu cisto radi razmjene iskustva :)

e i da....ja san kontaktirala vcz......pricala sam sa super simpaticnom curom ispeglala san ju pola sata na telefon ali bila je strasno uljudna...tako da...mmoj izbor ce definitvno biti vcz.....platis clanarinu 60 ili 80kn ne znan tocno i tops 300kn za kamp i kartu do tamo i to ti je sav trosak sto mislin da zaista nije puno s obzirom kakve san ja ponude pronasla....uzivaj...

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90