Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CCUSA-putovanje poslije rada!!!

Dodan: 10.03.08 @15:57:46

Kolumbo

Gost

0 0

Ej. Ja sam na camp counselors programu i mislim putovat oko tri tjedna poslije kampa. Zanima me, kako seve to najbolje izvesti...di drzati novce, dali otvoriti neki racun pa dizati malo po malo, postoje li neki popusti za koje trebam napraviti iskaznicu dok sam u hrvatskoj još??? Takvi detalji...molim vas da mi kazete te neke detalje???? Hvala

Petra

Gost

0 0

napravi si ISIC iskaznicu..ona ti sluzi kao dokaz da si student pa imas popuste posvuda u svijetu..imas vise o tome na www.isic.org.nju mozes napravit u sta agenciji, kosta 50kn. mene zanima kako ekipa misli organizirat putovanje, putem agencije ili u vlastitoj reziji? dali mislite iznajmit kombi pa biti svaki dan u drugom gradu ili?

mare

Gost

0 0

onako ja i moja frendica cemo biti u NY 1.9 pa ako ko hoce s nama neka se javi

jaja

Gost

0 0

ja cu raditi do 2.9. pa me pricekajte dan i evo mene sa vama,pozz....

nevena

Gost

0 0

hey cue ajde mi se javite namoj mauil..nevena.vrbanac@gmail.com..ja i moje frendice idemo u san diego(California) pa bi mi bilo drago da se upoznamo pa mozda i tamo nademo..bye:)

nevena

Gost

0 0

hey mare-.mislila sam na tebe da mi se javis,al nisam navela:))..haha

mare

Gost

0 0

hej nevena javim ti se samo da saznamo di cemo raditi ili miami ili kalifornija poslje putujemo javim ti se naravno da ce nam biti drago da se upoznamo

nevena

Gost

0 0

OK..JA I CURE SMO DEFINITIVNO U SAN DIEGU(CA) jedna vec ima 100% posao,a recimo da se i nama ostalima lagano smijesi..bilo bi super kad bi uspjele ulovit tamo posao pa bi mogle nekako zajedno iznajmit neki stancic da nam bude jeftinije..mi smo 4 frendice..bye..

Petra

Gost

0 0

Ima li netko da ide putovat poslije 7.9.?od nyc nadalje?

Ana

Gost

0 0

inace super vam je zadnji mjesec kad putujete spavatri preko hospitalitya ili couchsurfinga.ja sam tako i ustedili smo hrpu love.pogotovo u new yorku gdje je spavanje iznad 30 dolara po noci.a da ne kazem da smo u san diegu imale kucu s pogledom , bazenom , jacuzzijem...uh...samo dok se sjetim
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90