Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Kakva je koja agencija?

Dodan: 12.02.08 @21:06:30

GAP

Gost

0 0

Zanima me koju bi vi agenciju preporucili za putovanje? Viva, Atlas, Generalturist, Kompas? Preko koje vam je bilo najbolje za putovati, najbolja organizacija i sl.. Problem je u tome sto dosta njih ima isti program doslovno na isti dan, a svaka organizira za sebe tako da neznam preko koje bi bilo najbolje ici? Vasa iskustva...

Jasmin

Gost

0 0

Definitivno Atlas,mada su se sad ujedinili u collegium,išao sam na apsolventsko putovanje s njima i imam samo riječi hvale ništa drugo,neću reć ništa protiv ostalih agencija jer nisam putovao s njima,al stvarno atlas ti brine o svemu,stalno organiziravaju i postapsolventske partye,a tamo na santoriniju i kreti di sam bio nije nam falilo ništa,o svemu se brinu,imaš svog pratitelja(vodiča),stvarno samo riječi pohvale.

buga

Gost

0 0

frendica je trenutno u tuzbi sa Atlasom. platili hotel sa 5 zvjezdica, a dobili hladnu vodu, mrave, fale zarulje, prljavi podovi, bez fena, pokvaren friđ itd. objasnjenje iz Atlasa je da je to ipak bio hotel sa takvom kategorizacijom

Snjegulja

Gost

0 0

Kartaga Travel (za Tunis) katastrofa. Uplatiš turu i aktivni odmor, dobiješ izležavanje na plaži u jednom gradu i to saznaš tek kad dođeš pred hotel gdje ti vodič kaže da ga nisu upozorili da ima ljude na turi. I još dosta toga ima što bi se dalo o njima reći.

S Jammarkom smo jednom putovali i to je bilo OK.

Sad ćemo isprobati sa Adriaticom u Tursku.

Tanja

Gost

0 0

Art travel iz Berislaviceve ti je definitivno super agencija. Vec sam bila s njima na par putovanja i nikada nisu razocarali. Evo i sad idem u Andaluziju i znam da ce biti ok.

zrinka

Gost

0 0

snjegulja, Adriatica.net i Atlas su ti ista stvar. Ja sa Art Travelom idem na koncerte. I uvijek je sve u redu.

Snjegulja

Gost

0 0

Zrinka- onda se nadam da će biti sve OK.

ja

Gost

0 0

putovala sam s atlasom, kompasom, generalturistom, samoborcekom... uvijek sve za 5

neznam123

Registriran uporabnik

0 0

[url=http://www.ana-lopar.com/hrv/aktivni-odmor.php]Aktivni odmor[/url]!!  Samo jako

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90