Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

JAMMARK TURISTIČKA AGENCIJA

Dodan: 03.02.08 @18:43:36

Mirjana

Gost

0 0

Das li je netko putovao preko Jammarka autobus tura po SAD-u, spremam se na takav put .Zanima me tuđa iskustva.

Valentina Salaj Ćetk

Gost

0 0

Jammark agencija je izvrsna, sa suprugom i kćerkama sam više puta putovala preko njih (Tajland, Dubai, Sri Lanka...). Vlasnik agencije izuzetno je stručan, dobro poznaje sve destinacije te uvijek pronađe najpogodniju varijantu s letovima i hotelima. 

tina

Gost

0 0

Za tu agenciju imam samo pohvale, s njima smo putovali u sri lanku, maldive, dominikansku republiku. Jednom smo isli na cubu preko druge agencije, i snjima nam je bilo problema. Mi smo u jammarku u kontaktu sa g. Miljenkom i stvarno je usluzan , ažuran i ima dosta znanja. Ja ih iskreno preporucam i mi ove zime opet planiramo preko njih na daleko putovanje

tina

Gost

0 0

Za tu agenciju imam samo pohvale, s njima smo putovali u sri lanku, maldive, dominikansku republiku. Jednom smo isli na cubu preko druge agencije, i snjima nam je bilo problema. Mi smo u jammarku u kontaktu sa g. Miljenkom i stvarno je usluzan , ažuran i ima dosta znanja. Ja ih iskreno preporucam i mi ove zime opet planiramo preko njih na daleko putovanje

GORAN

Gost

0 0

Ljetujem s tom agencijom već tri godine za redom i mogu reći samo riječi hvale. Na moj zahtjev prilagodili su termin ljetovanja izvan uobičajenih termina (od subote-subote), a o destinaciji su me detaljno i točno informirali.

Branko - gost

Gost

0 0

bio svugdje sa Jammarkom i nikad problema. Jednom u LA su me prebacili u drugi, ali neusporedivo bolji i skuplji hotel, a naplatili onaj jeftinijji. Moja preporuka!

Mihael

Gost

0 0

E a jel netko putovao sa Integral Zagreb, [url=http://www.integral-zagreb.hr/ ]agencijom za putovanja[/url]??

Nikica10

Registriran uporabnik

0 0

Integral Zagreb [url=http://www.integral-zagreb.hr/]agencija za putovanja[/url] ?

Ivona

Gost

0 0

jesam, kupovala u Integralu u podhodniku na glavnom kolodvoru, zasto? 

kristofor kolumbo

Gost

0 0

najbolje agencije za dalekata putovanja i bilo kakva su atlas, kompas, sta putovanja i jumbo tours  ostalo je sve prevara

karloveliki

Gost

0 0

ma ostali su sve sami preprodavaci nicega, slazem se sa kristoforom .... ja kada idem na put kupi si kartu individualno i bukiram neki tucan ili gap i nikad bolje! sve pet

mirko

Gost

0 0

kako mozete usporedjivati putovanje u Gardaland ili Tajland ??? to nije nikako isto ..... Garadaland je ko da idem u Samobor na vikend i tmao bi mi bilo super , a Tajland je ipak malo veca investicija ....

stane

Gost

0 0

GAP je odlican, isplati se dati malo vise love i biti ko gopson na putovanju!

držislav

Gost

0 0

jel mogu ja negdje u BiH platit gap ? naso sam jednu turu, ali ne znam sa tim karticama, ako neko mozda zna da mi da kontakt  

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90