Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

ljeto 2008, ccusa gdje tko ide....

Dodan: 19.01.08 @15:15:09

da-

Gost

0 0

pa da, moram se upisat, predat papire i tako to...platit skolarinu..onda predavanja pocinju krajem 9.mj.

Marko

Gost

0 0

Meni predavanja ove godine navodno počinju 8.9. - koji je pametnjaković to izmislil nemam pojma... al ne mislim se vratit iz Amerike prije kraja 9. mjeseca. Kaj se tiče upisivanja godine i svega... pa dajte frendovima da vas upišu kad će upisivat sebe i sve 5.

Dragan

Gost

0 0

pozz. Planiram ici u New York u maju, ako dobijem vizu.. Gdje ti ides? Pozz iz Gradiske

Marko

Gost

0 0

Idem u New Jersey u 2. polovici 6. mjeseca... Poz

nevena

Gost

0 0

hey ...SVI LJUDI KOJI IDETE U SAN DIEGO,JAVITE SE NA MAIL nevena.vrbanac@gmail.com POZDRAV SVIMA I DOBAR PROVOD OVOG LJETA

axxe

Gost

0 0

ah blago onima koji mogu sve preko kolokvija dati u kako kažeš predroku.. i ja sam po bolonji al nemogu ni jedan dati preko kolokvija..... imam ispite do 10.7. pa nek onda ja idem kuda....sranje.....

bni

Gost

0 0

i ja istooooo!!!!

:-(((((

Marina

Gost

0 0

Bok !

Ja idem u NY oko 15.6. Idem solo . Tražim ljude koji također idu. Misla sam radi smještaja i ako imajo koje info. o kakvom poslu. Inaće idem preko CCUSA Rijeka.

marinapahljina@gmail.com

Marina

Gost

0 0

Bok !

Ja idem u NY oko 15.6. Idem solo . Tražim ljude koji također idu. Misla sam radi smještaja i ako imajo koje info. o kakvom poslu. Inaće idem preko CCUSA Rijeka.

marinapahljina@gmail.com

Keap

Gost

0 0

Pozdrav svima, decko i ja planiramo u OC,Maryland oko 20-og 6. ,pa ako netko ima mailove od poslodavaca ili ide ovo ljeto dole, neka se javi na keapua@yahoo.com. Mi saljemo cv-e na sve strane,ali zasad nista =(

Keap

Gost

0 0

Pozdrav svima, decko i ja planiramo u OC,Maryland oko 20-og 6. ,pa ako netko ima mailove od poslodavaca ili ide ovo ljeto dole, neka se javi na keapua@yahoo.com. Mi saljemo cv-e na sve strane,ali zasad nista =(

opet ja

Gost

0 0

malo ti je kasno za pocet slat mailove, obzirom da je rok za prijavu agenciji 1.5(cini mi se) telefon u ruke i zovi sve redom... ili nabavi job offer preko nekog ko je vec bia negdi u usa i stvarno je dobra dusa i voljan van je pomoc...

ann2ju

Gost

0 0

ma ko ti je rekao da nemres poslije 10.7? Nas 4 isto bas radi faxa krecemo 12.7..to smo sve rekli ovima iz ccusa-a i sve 5..rekli su da ce nam zato bit malo teze nac posao, al da je to na nama
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90