Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Hitno trazim Au pair, okolica Londona

Dodan: 03.01.08 @13:41:30

Sanja S

Gost

0 0

Postovani, Zovem se Sanja, odrasla sam i zivjela u Zagrebu do 1999. Od tada Zivim u Surreyu - okolica Londona. Vrlo nedavno sam postala samohrana majka i s tim razlogom trazim au pair live in ASAP, i sutra ako nadem pravu osobu !

Ponuda je na neodredeno - stalno - koliko god dugo sve obostrano stima. Ja kako radim nocne, potrebno mi je da je netko s mojom 4godisnjom kceri dok ja radim znaci 3 nocne tjedno.Petak, subota nedjelja u velikoj vecini slobodni dani !!!! Po danu mozda dva-tri sata pripomoc u kuci sto ne mora biti svaki dan, ali pretpostavljam ne vise od 15 sati tjedno, i to je to.

Megan Zora ide u vrtic 3 puta tjedno i tko god se odluci doci, imat ce jako puno vremena za sebe po danu, ili za studij ili ako je voljna raditi neke druge poslove u slobodno vrijeme i ja cu vam pomoci pronaci neke cash in hand poslove u kvartu. Placa po dogovoru - prosjecna placa au pairs u Surreyu je oko 70-90funti tjedno. Naravno besplatno stanovanje u nasem domu, bez rezija i troskova hrane!

Accomodation - mislim da je solidan, Pokusala sam preko prisnih prijatelja i familije ali nista jos nisam nasla pa Vas molim ako je tko zeljan biti au pair, da mi mi se javite Ja sam inace vesela i otvorena osoba. Tesko mi je iskazivati svoje vrline ali ono najbitnije mi je da sam postena, visokih morala i vrijedna majka. Kako sam i ja bila au pair gotovo godinu dana, sigurna sam da znam i cijenim ono kroz sto svaka od nas prolazi u pocetku i mogu samo reci da ce odnos izmedu mene i au pair biti sto je bolje moguci jer zelim ono najbolje za svoje dijete.I jedino to mi je bitno ! ! ! Da Megan bude sretna i na sigurnom !

Ja cu vrlo uskoro doci u Zagreb kako bi osobno mogla intervjuirati i upoznati zainteresirane.Isto zelim da i Vi upoznate mene, moju obitelj na Tresnjevci i moje prijatelje....a do tada molim da mi se ozbiljno zainteresirani jave mailom meganzora@aol.com

sanja

njonja

Gost

0 0

Nazalost cim je ovako nesto to good to be true odmah smrdi..:((

Sanja nista osobno ali znas i sama koliko prevara ima na tu foru..pa kad napokon nesto iskreno i naleti svima je sumljivo..a takav nam je svijet postao..

sanja

Gost

0 0

Znam i sve mi je jasno u kakvoj sam poziciji. Ali sve kaj sam napisala je tako, ne mogu iz ove koze i trebam au pair, najbolju na svijetu jer zelim najbolje za svoje dijete, zato su i uvjeti toliko dobri jer ne zelim mijenjati djevojke svakih par mjeseci.

I bas zato JA dolazim u Zagreb i intervjuirat cu zainteresirane u domu svojih roditelja - gdje sam i sama odrasla i uz svoje prijatelje, bas zato da izbjegnem sumnje too good to be truth !

Jedino sto predlazem u ovom trenutku je da se zainteresirani jave mailom kako privatno mozemo saznati malo vise jedni o drugima... a privatnih i profesionalnih preporuka ( s moje strane) ljudi koji me znaju desetljecima iz Zagreba imam puno....

jos uvijek ima dobrih ljudi....... :-(

pozdraf, sanja

njonja

Gost

0 0

Sanja ja ti virujem..I s takvim genijalnim uvijetima sigurna sam da ces dobiti osobu prikladnu za cuvanje bebaca..eto steta sto nijesam iz okolice purgerije..

Sretno i muchos pozrava..:)

sanja

Gost

0 0

Njonja, da li znas koji su cro forumi dobro posjecivani? Stavila sam thread na iskon.... jel mi mozes predloziti di da jos stavim svoj oglas

fala, sanja

njinja

Gost

0 0

Index.hr, forum.hr..ali stvarno ne znam pod koju temu bi to stavila da ljudi shvate ozbiljno..dobro na forum.hr stavi pod dijaspora..pa nije valjda da ti se ekipa ne javlja s sta foruma, jer stalno su neke price o au pair u englesku..al dobro valjda to sve ostaje na prici kod nekih..

Ako stvarno zagusti i dodju u obzir ljudi s nula iskustva u cuvanju dijece..imas dobrovoljca:))

aj sretno s drugim forumima!!naci ces nesto sigurno..

sanja

Gost

0 0

Jel to njinja=njonja ? :-))

postala sam na net.hr i pod putovanja i pod djeca i roditelji i sad vidim da je izbrisano pa sam kontaktirala admina... u prvih sat koliko je post bio citljiv, bilo je 20tak pregleda al nitko nije odgovorio... mozda da preuredim tekst, smanjim lovu, povisim broj sati i velim da nemaju svoju sobu a kupaona da je iza garaze????? , mozda bi se vise ljudi javilo - nemos bolivit ! Ma trebam biti strpljiva znam, al gori mi pod petama....

lightlana

Gost

0 0

Ja sam zainteresirana za ovaj oglas..Cuvala sam djecu u Svicarskoj-doduse nakratko...moj mail :lightlana83@gmail.com

sanja

Gost

0 0

hej lightlana, poslat cu ti mail

Li

Gost

0 0

Ako je 70-90 funti tjedno too good to be true, onda fakat ništa ne znam! Koliko je to? 280 funti mjesečno? E cure moje fakat nisko padate! To nije ni 3 tisuće kuna mjesečno.. Neš ti veće zarade! A ova još kaže da je to predobro! hahahahaha

sanja

Gost

0 0

Li, au pair pozicije - bebisiterstvo nije niti trajno zanimanje niti profesija. I nitko taj posao ne radi u nadi da okrene velike novce u godinu dana! Ako pogledas cijene iznajmljivanja garsonjera u nasem kvartu, krecu se oko 6000kn, rezije i hrana i takse ne ginu ispod 4000kn ! A tko se odluci biti au pair iz ovih ili onih osobnih razloga i interesa nema te troskive ! Mogucnost da zivi u ok obitelji, sa 15 sati obaveza tjedno, uz bespatnu hranu i smjestaj i puno slobodnog vremena je super opcija.

Ono sto su komentirali da je too good to be true se odnosilo na mali broj sati, jer prosjecno au pairs rade po 30-40 sati tjedno plus 2 bebisitinga nocu i dobijaju iste novce koje ja predlazem. A cinjenica da su vikendi slobodni i fleksibilnost koju ja nudim daje mogucnost ambicioznoj osobi ili da upise neki kurs na fakultetima u kvartu, ili da radi neke cash in hand poslove ovisno sto zeli postici u tih godinu dana.

Promisli malo, da li znas o cemu pricas i da li si kompetentna procjenjivati, realno !

Lara

Gost

0 0

CURE MOJE PAZITE SE! NEMOJTE NASJEDATI NA OVAKVE OGLASE. IMATE PO ZAGREBU JAKO DOBRIH AU PAIR AGENCIJA I AKO ŽELITE TO RADITI IDITE OBVEZNO PREKO NJIH. IZA OVAKVIH OGLASA SE STVARNO SVAŠTA KRIJE!!!

AKO SE IPAK ODLUČITE, OVU OSOBU UVIJEK MOŽETE PROVJERITI PREKO NAŠEG VELEPOSLANSTVA U LONDONU.

I JA SAM BILA AU-PAIR U ENGLESKOJ TAKO DA JAKO DOBRO ZNAM ŠTO GOVORIM. NAČULA SAM SE SVAKAKVIH PRIČA DJEVOJAKA KOJE SU DOLAZILE PREKO OVAKVIH OGLASA, I ZATO VAM KAŽEM DA JE NAJBOLJE AGENCIJA!!!!

sanja

Gost

0 0

Lara, ja sam se registrirala i u Suncanoj vuri i u Uspinjaci, jos prije 3 tjedana tako da tko god zeli, moze provjeriti i kod njih. Oni trenutno nemaju djevojaka u svojim knjigama kje su zainteresirane za au pairstvo koje nije u centru Londona, a mi smo pola sata od Londona i zato sam postala oglase po forumima jer kako sam rekla gori mi pod petama. Ne razumijem zasto tolika negativnost u zadnjih par poruka. Ne znam kaj vise napraviti da ljudi ne misle kako je ovo laz.

I iz tih razloga dolazim iz Londona u Zagreb intervjuirati, i to ne u neki birc nego u kucu svojih roditelja, predstaviti svoju obitelj i svoje prijatelje! Nit ne trazim novce nit nista. Razumijem da ima svakakvih postova. Al daj procitaj moj post ponovo, nicime nisam kontradiktirala ono sto sam napisala, niti ikoga trazim da se na slijepo odluci doci. Pokusala sam preko familije i prijatelja ali nitko ne zna nikoga ko je zainteresiran doci. Stvarno bi cijenila da me ne stavljate u kategoriju lazova i prevaranata jer ja to nisam !

sanja

Lara

Gost

0 0

Sanja, nitko tebe ne stavlja u kategoriju lažova. Samo moraš priznati da ovakvih oglasa ima jako puno i da dosta njih neslavno prođe. ja sam djevojke pozivam na oprez. Ništa više. Eto, ja da mogu ja bih se prijavila. I ja sam bila Au pair u Engleskoj i mislim da je to super. I savjet djevojkama: ako se odlučite za Englesku, bolje vam je živjeti ovako kao Sanja pola sata od Londona jer ćete puno bolje upoznati Englesku, naučiti će te dobro engleski u njihovim školama koje u tim malim sredinama nisu prenapućene. A London vam je samo pola sata udaljen. To nek vam bude prednost, a ne mana

all the best...

sanja

Gost

0 0

Lara- gle kaj si napisala o mojim postovima !

NEMOJTE NASJEDATI NA OVAKVE OGLASE. .

IZA OVAKVIH OGLASA SE STVARNO SVAŠTA KRIJE!!

NAČULA SAM SE SVAKAKVIH PRIČA DJEVOJAKA KOJE SU DOLAZILE PREKO OVAKVIH OGLASA, I ZATO VAM KAŽEM DA JE NAJBOLJE AGENCIJA!!!!

Ja nemrem vjerovati da Vas ima toliko koji nisu u stanju uzeti u obzir da..... mozda..... netko, tamo negdje je stvarno u banani, i cinjenica da se obraca ljudima koje niti ne poznaje, samo potvrduje u kolikoj sam stvarnoj banani ! I kak reagirate? Ajmo malu zgaziti do kraja! Proglasit ju lazovom i opasnom i nemojmo ju uzet za ozbiljno ! Svakome se moze desiti da preko noci postane samohrani roditelj, ne do Bog da ste daleko od svojih i da ste primorani ( kao ja) pomoc potraziti na ovaj nacin ! A ja sam fighter i gledam u buducnost i ne posustajem !

Ja cu se samo zahvaliti djevojkama koje su me kontaktirale putem maila i koje su pristale na intervju. I veselim se susretu oko 16/01

Vise se necu javljati ovdje jer niti sam ozbiljno shvacena, niti se zelim vise opravdavati... sve je nekako poslo krivim putem !

A Vama, svima, sve najbolje

sanja

Lara,

Gost

0 0

E, sad žalim tih 16 djevojaka jer ovaj tvoj odgovor tj. bijes ne dolikuje nekom normalnom. Pročitaj si još jednom moj zadnji blog.

i tko je uopće spominjao činjenicu da si samohrana majka. Uozbilji se i riješavaj svoje probleme negdje drugdje!

A, cure sada stvarno oprez! Vidjeli ste kako ova odgovara!

mirela

Gost

0 0

Ma ja ju zalim, jer cini se da je gadno zaglibila u zivotne probleme..ako trazi te siterice iz druge zemlje a hitno joj treba, cini se da nije ni pri parama bas..ja vjerujem da ovo nije neka spacka, ali sad malo mislim da bi tu bilo dosta preusmjeravanja tog gnjeva na krive osobe..sori sanja nista osobno..stvarno mi se cinis ok, ali imas dosta gnjeva u sebi a to je valjda za radnika vljada najgora poslodavceva osobina..

vrle hrvatice

Gost

0 0

zato cete sve vi ostat doma. i nikad se maknut dok tata ili decko ne plate put u london u hotel. jadne ste prave hrvatice male. ja vas ne bi ni uzela na razgovor a kamoli da mi dijete cuvate. kako ste jadne. cak mi vas nije ni zao
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90