Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CCUSA-CAMP COUNSELOR

Dodan: 20.12.07 @12:36:34

Kolumbo...

Gost

0 0

EJ. NAJVIŠE SE PIŠE O OVOJ OPCIJI WORK EXPIRIENCE...ALI JAKO JE SKUPA...OVA JE JEFTINIJA...A ISTO JAKO DOBRA KAKO MI SE ČINI. Neka neko tko je vec bio u kampu prethodnih godina kaže malo kako je i šta treba...koliko novaca nosit...kako isplanirat put i sve...

ivina

Gost

0 0

ovisi gdje dođeš...meni: New England, prekrasna priroda, sve crnogorica, jezera, brda za planinarenje, prekrasan kamp s drvenim kolibama, hrana fina u brutalnim količinama, svi mogući sportovi koji postoje; imao sam 3 večeri tjedno slobodno, od čega je jedno bio cijeli dan, s tim da je nedjelja uvijek malo off svih aktivnosti pa je, ili neke igrice, ili izleti u drugi kamp i sl. dosta posla i odgovornosti, ali, tko voli sport i prirodu (na slobodne večeri se ode do grada -20-30km - na internet, cugu i ostale lijepe stvari)... ja sam tokom boravka našao i drugi kamp (odn, family resort) gdje sam poslije za dva tjedna zaradio kao u kampu za dva mjeseca pa sam imao za putovati. a kompu nađeš u kampu (i kao put-partnere, i za posjetiti diljem lijepe njihove).
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90