Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

AKO ŽELITE IĆI RADITI U ENGLESKU

Dodan: 14.12.07 @00:19:09

Z.

Gost

0 0

Evo, ovako.. Prije par mjeseci sam postavila tu pitanje za one koji žele ići raditi u Englesku da bi ih ja financirala prvi mjesec i pol, pa bi poslije sami zarađivali, a meni to vratili kroz posao. Od toga sam odustala, jer su me ljudi napali i nema šanse da bi se dala uvuči u to da nekog financiram i da me još napada. Ali, ako imate želju otići raditi u Englesku, postoji RADNI program. To je program jedne agencije koja radi u Londonu i koja mi je rekla da joj mogu naći ljude iz Hrvatske koji žele ići tamo. Već sam rekla, ovdje ako idete preko agencije to će vas doći 16 tisuća, a agencija moja preko koje možete ići, vas dođe 11 tisuća kuna. Razlika, osim u 5 tisuća je što možete raditi za tu svotu od 15-39 tjedana tamo, dok u našoj agenciji, cijene za posao 39 tjedana već dosižu vrtoglave svote od oko 30,40 tisuća kuna. Što se tiče mene, ja sam tu samo posrednik,koji nalazi ljude. Ta agencija je vrlo cijenjena agencija, zapravo jedan cjenjeni College, koji se bavi pronalaskom posla ljudima okolo. Sad, ako vas zanima što dobivate za tih 11 tisuća kuna, a to sve zanima.. Dobivate 2 tjedna škole, u kojoj naučite konverzaciju potrebnu za posao tamo. Dobite rezervaciju posla i ljudi će vam tamo naći posao, a to znači da će morati trčati na sve strane, da se nađe nekom posao. Dobijete plaćen certifikat da ste radno sposobni za rad u Great Britain, što nije mala stvar i do tog je gotovo nemoguće doći, drukčije osim ako vam to da agencija. Mislim da je to dovoljno, a dalje je na vama da zaradite basnoslovnu zaradu.. Nakon što vi počnete tamo raditi, osim što ćete imati plaćen smještaj, zarađivati ćete i lijepe novce i živjeti tamo. Pa, ako vas to zanima, ja ću vam ostaviti adresu i onda to možemo dogovoriti. Napominjem da sam samo posrednik i niti vas financiram, niti dajem popuste, niti dajem na čekove. To je stvar agencije, šta će vam dati. Ja sam tu rekla gotovo sve informacije koje imam, tako da ako vas zanima i ako imate definitivnu odluku i 11 tisuća da odete tamo raditi na 4-10 mjeseci plaćenog rada, onda mi se javite i ja ću vam to sve srediti da tamo odete. Ali, ako želite samo komunicirati i maštati o odlasku i na kraju se predomisliti onda mi se bolje nemojte javljati. Zato razmislite da li imate 11 tisuća i nakon toga, morate imati još sredstava za prva 2 tjedna, a nakon toga vam je apsolutno sve plaćeno i dolazi čista lova. Ja više informacija nemam, tako da vam e-mail mogu dati čisto oko dogovora i da uplatite to na tu agenciju. Ako ne vjerujete toj agenciji, zajedno sa mnom možete provjeriti na Internetu njezinu reputaciju, tako da.. Osim plaćenih poslova u ugostiteljstvu, imate mogućnost i raditi neko vrijeme u vlastitoj struci, ali je to neplaćeno. ali dobijete kao radno iskustvo i poslije mogućnost da radite i dalje za nekog. Sve ovisi o vama, koliko ste sposobni i dobri. Neplaćeno možete dobiti u * IT and Communications * Business Administration * Engineering, Electrical, Technical * Secretarial / Clerical / Personal Assistants * Sales & Marketing * Event Organisation * Accounting * Human Resources Latest updates * Business Analyst * Exhibition Coordinator * Receptionist * Sales Assistant * Project Manager * Architectural Assistant * Marketing Assistant * Office Junior * Travel Agency work ZNači, ako želite otići tamo i raditi na nekom cjenjenijem radnom mjestu, pa makar i besplatno, to također možete. Ako ste za išta od ovog zainteresirani i želite, imajte na umu da sam ja najobičniji posrednik te agencije i da ne odgovaram, ako vi nečim ne budete zadovoljni.. To vam odgovara ona.. Uskoro ću postaviti svoju web stranicu sa opisom svega, pa ako ste zainteresirani i sigurno želite ići- call me!

Z.

Gost

0 0

Ovo, što ja radim se zove- posrednička agencija. To je agencija koja posreduje za agenciju koja pravi aranžmane. Kao posrednička agencija, mogu vam dati sve informacije vezano uz to, što matična agencija radi, ali ne mogu utjecati na njihove odluke da li će primati čekove ili davati popuste i slično. Znači, ako se nekom sviđa svota, po kojoj može otići tamo, nešto naučiti i dobiti siguran posao, neka se javi i ja to sve napravim. Toliko bi vas došlo da uopće odete tamo na neko vrijeme, a ne bi dobili ni školu, ni siguran posao, tako da mislim da se ovo isplati. Ako nekog interesira ova mogućnost nek mi tu javi, pa ću mu, pokazati web stranicu posredničke agencije, kad bude gotova! Na njoj ćete imati sve moguće i nemoguće obavjesti o tome, čime se bavimo i što radimo. Možete otići i učiti samo jezik u Engleskoj za puno manju svotu od Generalturista i sličnih agencija i svašta. Ljudi koji su stoposto zainteresirani, osim što ćemo sve dogovoriti, sa vama možemo i rezervirati kartu od jeftinog RyanAira po užasno niskim cijenama i što se tiče prijevoza, to možete proći sa nekih petsto kuna cijene. Nije kao u našim agencijama, koje odmah plus ovih 16 ili 17 tisuća kuna što dođe program, još vam dogovore da putujete preko Croatia Airlines za 2 tisuće kuna. Mi smo orijentirani engleski, pa je tako i RyanAir naš prijevoznik, koji najviše volimo rezervirati.

x

Gost

0 0

ne nesjedajte na ovo....

davor

Gost

0 0

Hm... napravila si nekoliko gresaka, kao prvo... raspises se ko spisateljica, sto ti nije dobro.. veliki tekstovi otvaraju sumlju u ljude, znaci... neka mutnja, ljudi traze konkretne stvari, istina da ima ovdje ljudi koji i nisu bas putovali prevec ali ima i onih koji su prosli nesto, kao i ti vjero. Puno pises, a nista ne kazes, iz teksta je jedino konkretno vidljivo da pokusavas nesto prodat, sto ljudi ne vole, bar kad na kraju teksa nedobiju nikakvu konkretnu info.

Znasi ako i otvaras neku agenciju za posredovanje, strpi se dok se ne otvori, kad ju otvoris pobrini se da ju prezentiras profesionalno... konkretne info... i kad ju orvoris javi se, a ako samo zelis pomoc ostvai ime agencije u V..B. i ljudi ce se sami snac...

poz...

Z.

Gost

0 0

Kak nisam stavila informacije? znam da kod nas ljudi nema u šta ne sumnjaju i da mi je besmisleno uopće pokušavati išta preko Interneta, dok nemam otvorenu svoju agenciju ili obrt. Totalno mi je to jasno, svakim danom sve više! Što se tiče drugih, nema šanse da bi im djelila informacije do kojih sam jedva došla i to besplatno. Toliko blesava nisam i zato i postoje agencije, da ljudima sve sriktaju i poslije uzmu neke novce na svoje usluge. Ja sam se tu možda požurila reči, jer još ništa nije otvoreno, tako da.. A kad se otvori, onda imaš neki kredibilitet, koji nemaš ako nemaš ništa otvoreno. Ali, ja možda i neću otvoriti ovu agenciju, šta je najbolje. Ja imam namjeru otvoriti nešto u IT sektoru, a ovo mi je samo hobi. Tako da bojim se da će ove informacije, ostati samo moje. Ali, ako netko želi, te moje informacije, kako doći kojim putem do te agencije i zaposliti se tamo, neka mi plati 500 kuna i doći će do te informacije. Moja ponuda- take it or leave it! A besplatno neću govoriti nikom ništa, jer zašto bi? Nisam ja noći i noći provela u pisanju dugih mailova raznim agencijama, da bi sad ljudima dala sve iinformacije bez kinte. Nije li to malo smješno? Tako da ako netko želi da se nađemo, zajedno ispunimo formular, za njegov put tamo i dogovorimo to sa agencijom, neka plati samo agenciji- 10 tisuća kuna to dođe, a moja usluga je petsto. Mislim da je to fer za ovo što radim i što pružam. Eto. Tko voli nek izvoli.. 3 sata mojeg posla- 500 kuna, pa ako ste zainteresirani, nađemo se. Dalje sami to rješavate sa agencijom i ja više nemam veze sa tim! Ako netko misli da sam pohlepna i da bi trebala manje uzimati onda, nek sam traži i šalje mailove dok ne nađe.

Z.

Gost

0 0

I osim toga, vi bi htjeli, da ja imam ovakve cijene nakon što otvorim agenciju. a kako ću to molim vas imati, kad nakon što otvorim agenciju, moram državi platiti PDV, porez i lokal u kojem jesam. Tad cijena više ne bi bila ovakva, nego bi bila ista, kao što ju ima i ova druga agencija, pa sam pokušala napraviti da platite manje i možete otići tamo. A da sam otvorila, onda nema šanse, da bi cijena bila takva uz sve troškove, tako da je malo licemjerno, da se od mene traži da ništa ne zaradim..

zac

Gost

0 0

Postovanje

Jako sam zainteresiran za ovo sto nudite moj.

Javite se

Z.

Gost

0 0

Pozdrav i vama. Ako ste zainteresirani, ostavite mi mail ili se javite na moj- kristina25@net.hr. Informacija puno nemam, tu sam stavila gotovo sve. Moja uloga je sa vama ispuniti formular, poslati agenciji, poslati joj još neka pitanja ako vas zanimaju na engleskom, dogovoriti, ugovoriti, a kad dobijete datum odlaska, dalje je na vama kako ćete se snaći i ja nemam veze sa tim. Samo ću vas opskrbiti svim uputama i svim informacijama vezano uz vaš odlazak tamo. Kad se nađemo, uplaćujem sa vama te novce izravno na njihov račun. Koledž će vjerojatno zahtjevati da mu plaćate na IBAN ili SWIFT. Mislim da ne možete putem običnih kartica i da to stranci ne prihvaćaju. Na Internetu provjerite reputaciju tog Koledža ako ne vjerujete da postoji i slično. Ne vjerujem da Za petsto kuna, mislim da čisto dovoljno radim i dalje nije moja odgovornost, ako se ne snađete ili ako vam neće ići posao. Ok? Ja ovdje želim pomoći uz neku malo nadoknadu da ljudi odu tamo raditi i regrutiram ljude za posao, a sve dalje rješavate sa agencijom. Ja samo tražim ljude koji žele ići van raditi..

Z.

Gost

0 0

Ovako ljudi, za ovaj mjesec sam zeznula i išlo se prije 6 dana, ali taman imate vremena do drugog mjeseca. Drugi mjesec se polazi 14.1. 2008. tako da taman imate vremena razmisliti, dogovoriti sve sa njima, ispuniti prijavu i slično. Oni koji su zainteresirani, neka ostave kad mogu doći da se nađemo. Možemo se naći i skupno i ako imate još nekog tko bi išao za ovu cijenu raditi u London, javite i nek i on dođe. Do 14.1 je još dosta vremena, pa sjednite i razmislite, a poslije nije problem da se nađemo i ispunimo vašu prijavnicu.

Petar

Gost

0 0

Jeli treba viza ili nesto?

minnieme

Gost

0 0

nijednom nisi spomenula ime tog 'koledza', 'agencije', kako god... kazes mozemo ih provjeriti na internetu, ali kako ?? ili je i to poslovna tajna ?!?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90