Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

AKO ŽELITE IĆI RADITI U ENGLESKU

Dodan: 14.12.07 @00:12:49

Z.

Gost

0 0

Evo, ovako.. Prije par mjeseci sam postavila tu pitanje za one koji žele ići raditi u Englesku da bi ih ja financirala prvi mjesec i pol, pa bi poslije sami zarađivali, a meni to vratili kroz posao. Od toga sam odustala, jer su me ljudi napali i nema šanse da bi se dala uvuči u to da nekog financiram i da me još napada. Ali, ako imate želju otići raditi u Englesku, postoji RADNI program. To je program jedne agencije koja radi u Londonu i koja mi je rekla da joj mogu naći ljude iz Hrvatske koji žele ići tamo. Već sam rekla, ovdje ako idete preko agencije to će vas doći 16 tisuća, a agencija moja preko koje možete ići, vas dođe 11 tisuća kuna. Razlika, osim u 5 tisuća je što možete raditi za tu svotu od 15-39 tjedana tamo, dok u našoj agenciji, cijene za posao 39 tjedana već dosižu vrtoglave svote od oko 30,40 tisuća kuna. Što se tiče mene, ja sam tu samo posrednik,koji nalazi ljude. Ta agencija je vrlo cijenjena agencija, zapravo jedan cjenjeni College, koji se bavi pronalaskom posla ljudima okolo. Sad, ako vas zanima što dobivate za tih 11 tisuća kuna, a to sve zanima.. Dobivate 2 tjedna škole, u kojoj naučite konverzaciju potrebnu za posao tamo. Dobite rezervaciju posla i ljudi će vam tamo naći posao, a to znači da će morati trčati na sve strane, da se nađe nekom posao. Dobijete plaćen certifikat da ste radno sposobni za rad u Great Britain, što nije mala stvar i do tog je gotovo nemoguće doći, drukčije osim ako vam to da agencija. Mislim da je to dovoljno, a dalje je na vama da zaradite basnoslovnu zaradu.. Nakon što vi počnete tamo raditi, osim što ćete imati plaćen smještaj, zarađivati ćete i lijepe novce i živjeti tamo. Pa, ako vas to zanima, ja ću vam ostaviti adresu i onda to možemo dogovoriti. Napominjem da sam samo posrednik i niti vas financiram, niti dajem popuste, niti dajem na čekove. To je stvar agencije, šta će vam dati. Ja sam tu rekla gotovo sve informacije koje imam, tako da ako vas zanima i ako imate definitivnu odluku i 11 tisuća da odete tamo raditi na 4-10 mjeseci plaćenog rada, onda mi se javite i ja ću vam to sve srediti da tamo odete. Ali, ako želite samo komunicirati i maštati o odlasku i na kraju se predomisliti onda mi se bolje nemojte javljati. Zato razmislite da li imate 11 tisuća i nakon toga, morate imati još sredstava za prva 2 tjedna, a nakon toga vam je apsolutno sve plaćeno i dolazi čista lova. Ja više informacija nemam, tako da vam e-mail mogu dati čisto oko dogovora i da uplatite to na tu agenciju. Ako ne vjerujete toj agenciji, zajedno sa mnom možete provjeriti na Internetu njezinu reputaciju, tako da.. Osim plaćenih poslova u ugostiteljstvu, imate mogućnost i raditi neko vrijeme u vlastitoj struci, ali je to neplaćeno. ali dobijete kao radno iskustvo i poslije mogućnost da radite i dalje za nekog. Sve ovisi o vama, koliko ste sposobni i dobri. Neplaćeno možete dobiti u * IT and Communications * Business Administration * Engineering, Electrical, Technical * Secretarial / Clerical / Personal Assistants * Sales & Marketing * Event Organisation * Accounting * Human Resources Latest updates * Business Analyst * Exhibition Coordinator * Receptionist * Sales Assistant * Project Manager * Architectural Assistant * Marketing Assistant * Office Junior * Travel Agency work ZNači, ako želite otići tamo i raditi na nekom cjenjenijem radnom mjestu, pa makar i besplatno, to također možete. Ako ste za išta od ovog zainteresirani i želite, imajte na umu da sam ja najobičniji posrednik te agencije i da ne odgovaram, ako vi nečim ne budete zadovoljni.. To vam odgovara ona.. Uskoro ću postaviti svoju web stranicu sa opisom svega, pa ako ste zainteresirani i sigurno želite ići- call me!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90