Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

smjestaj u sarajevu

Dodan: 11.12.07 @09:36:15

maja

Gost

0 0

zanima me ima li tko iskustva s kojim hostelom i hotelom i neku preporuku.... da bas ne pogodim neki uzasan hotel, bez tople vode i bez grijanja ;)))

ZELJKO ZG

Gost

0 0

Ja sam bio u Sarajevo, prije par dana i spavao sam u ljubicici to je tacno na bascarsiji sve je bilo cisto i toplo imaju i dorucak u restoranu, njihov je restoran i to mjesto

preporucujem svima a mozete i rezervirat ako imaju mjesta

++ 387 (0) 33 535 829

ZELJKO

?

Gost

0 0

jel ovo reklama?

A

Gost

0 0

Apartman Suljević, ako se dobro sjecam ....

Dario

Gost

0 0

Naravno da je reklama od strane Ljubicice.Vidis da se jedino oni oglasavaju po ovom forumu.. Odi na google.ba, i pronadji nesto za sebe...

k

Gost

0 0

Definitivno Ljubičica. Zaposlenici su legende!!!!!

leny

Gost

0 0

Hehe bio u Ljubičici - je da je dosta neuredno ali takve cijene nema nigdje - platili smo 8 eura i dovezli nas s željezničke, dobili besplatno pivo i doručak ujutro (jaja pečena i palačinka s pekmezom). I kolodvor su nam nazvali za informacije. Društvo su stvarno pravi bacpackeri odasvuda. Čudno je što hostel nije zgrada već je jedan stan ovdje jedan ovdje - ali to nekako ide u šarm Sarajeva. Da ima bolje ima (ima i nekih hotela na brdima za 20 eura noć) ali jeftinije nevjerujem.

Sasa S

Gost

0 0

sandra zg

Gost

0 0

Postovani citaoci foruma ne obracajte paznju ovo za mikija je laz sve vam je jasno mi smo bili u sarajevo smestaj je ok marko polo i svi hosteli koje miki organizuje smestaj evo broja ali kod njega uvjek puno mozete proveriti.mob 0038761836491

Miki Sarajevo

Gost

0 0

N O V O

Novi Hostel Otvoren M.M.Baseskije 49 Sarajevo

Uživajte

Hostelj Sarajevo

Gost

0 0

Hosteli u strogom centru staroga grada sobe opremljene tv sat tri sobe jedno kupatilo sobe dvokrevetne francuski lezajevima trokrevetne cetvorokrevetne broj lezaja 101 u pet hostela za studente organizujemo 1 maj sve infornacije .mob.0038761836491 Vasa rezervacija nasa obaveza putujte sa osmehom dobro dosli u olimpisko sarajevo....

Hostelj Sarajevo

Gost

0 0

Hosteli u strogom centru staroga grada sobe opremljene tv sat tri sobe jedno kupatilo sobe dvokrevetne francuski lezajevima trokrevetne cetvorokrevetne broj lezaja 101 u pet hostela za studente organizujemo 1 maj sve infornacije .mob.0038761836491 Vasa rezervacija nasa obaveza putujte sa osmehom dobro dosli u olimpisko sarajevo....

Novi Hostel

Gost

0 0

NOVI HOSTEL U STROGOM SENTRU

SARAJEVA 1 SOBA 3 KOMPLET KUPATILA

IMA KLIMU I TO JE

UL .Mula Mustafe Baseskije 49

NOVI NOVI NOVI

teacher75

Gost

0 0

Ukoliko je neko zainteresovan za privatni smještaj u Sarajevu, posebno u ljetnom periodu, izdajem povoljno dvosoban stan u privatnoj kući (poseban ulaz) odmah u blizini Baščaršije. Za sve potrebne informacije obratite se na: nerma-90@hotmail.com

New Age Hostel Saraj

Registriran uporabnik

0 0

New Age hostel is a newly opened hostel and just like the name itself already hints something new and modern but still in a very old, traditional part of town. It is placed in the heart and centre of Sarajevo. Being right in the city center and next to the old town, but also close to the urban area, the hostel is surrounded by hundreds of bars, clubs, and cafes 5 minutes walk from Sarajevo famous Cathedral (Srce Isusovo).
The main pedestrian zone is located only 20 meters from the hostel, while just 5 minutes of relaxed walk is separating you from old town ‘Basčarsija’ – with all of its traditional scenes of Sarajevo soul.
The hostel itself occupies 100 square meters. Guests have at their disposal computer with free Internet access, living room, TV, kitchen, bathroom, non-smoking and smoking area, and wonderful garden that can provide some coolness during hot summer days.
Our informative and friendly staff is there 24 hours to answer any of your questions and provide guidance to any destinations in town whether on how to reach the sights of Sarajevo that you shouldn’t miss, the best places to eat, and all the wonderful events that take place around.
Whatever it is you’re looking for in Sarajevo we’ll be able to guide you in the right direction. Sarajevo has it all, we know it all, and we’re right in the middle of it all!
NO CURFEW – Come and go freely at all hours!
NO LOCKOUT – 24 Hour Access to ALL Facilities!
NO CHECKOUT – Sleep late, leave late!
24 HOUR CHECK IN (come any time and use our common areas until you get your bed)

FACILITIES: – Reception – Bedrooms – Common Room – Kitchen – Bathroom – Smoking area

FROM THE SARAJEVO INTERNATIONAL AIRPORT:
To get from the Sarajevo International Airport (SJJ) to the city centre (near cathedral Srce Isusovo –“heart of Jesus&rdquo where our Hostel is located, you will travel 12 km. You can travel by taxi. The price of the taxi service is a maximum of 20 BAM one way. If you are looking for a cheaper transfer, contact us by email. We can organize a pick up for you. New age hostel is located a few meters from Sarajevo Ctahedral Srce Isusovo.
FROM THE SARAJEVO RAILWAY STATION AND BUS STATION
To get to our Hostel from the Railway or the Bus station you can take the tram No. 1. The tramway station is located in front of the Railway/Bus station. The price of the ticket is 1, 60 BAM per person. The distance from the Sarajevo Railway and Bus station to the New Age hostel is only 4 km, and it takes approximately 15 minutes to get there. You should get off on the tram number 01 (each line that drives toward Bascarsija) and hop out at the Cathedral station. Then you walk 5 meters and pass by Musician school to street Hajdk Veljka on the address number 6. Our hostel is on 1st floor. You can also use the taxi transfer from the Railway/Bus station for the price of approximate 5 BAM or you can simply ask us for organized transportation!
RATES:
Double bedroom (private) 78,23 BAM
Triple room (private) 88,01 BAM
Four-bed room (private) 107,56 BAM
Four-bed room (mix) 27, 38 BAM per person
Six-bed room (mix) 27, 38 BAM per person
Ten-bed room (mix) 23, 46 BAM per person

Note: During Sarajevo Film Festivala and New Year, prices are 20% higher and minimal stay is 3 days.
We accept cash only (BAM) but there are a few ATM’s just next door. Please note that we require payment after you check in.
BOOKING: For reservations please contact us via e-mail or phone.

Muse Cazima Catica 18
71000 Sarajevo
Bosnia and Herzegovina
mail: newagesarajevo@gmail.com
telephone: 00387 33 446 100

Savrsen smjestaj

Gost

0 0

www.arabela.webs.com

NataEm2

Registriran uporabnik

0 0

nadam se da cu biti nekome od pomoci ako 'zaluta' na ovu temu

trenutno se nalazim u hostelu Franz Ferdinand u Sarajevu i svakome bih preporucila da kada bude dolazio, odsjedne ovdje... ja sam došla preporukom nekih prijatelja koji su bili ovdje u decembru i stvarno sam zadovoljna svim ponudjenim, od usluge do cistoce, lokacije itd. pozz

Antonnnko

Registriran uporabnik

0 0

Slazem se sa Natom, ja evo putujem za Beograd, a dusa mi i daje spava na u toploj sobi u Franzu Ferdinandu... prelijep hostel, ima sve, jako uredno, wi fi, dorucak, sve for free... dobra skvadra, ma jednostavno sam odusevljen... veliki pozzz za prelijepo sarajevo... 

triplexxx

Gost

0 0

Ukoliko trazite komforan smjestaj u Sarajevu preporucujem vam apartmane

http://www.rentsarajevoapartment.com/

Slavekkefa

Gost

0 0

Postovani ja i supruga smo bili u Hotelu excelent i mogu reci da je katastrofa jedino sto je ok je izgled.

1 jutro dolazi konobar onako ko s vedra neba i kaže mazalice ili jaje na oko.

poslje toga pitam ja moze kava nista on ali dolazi nakon 10 min i nosi kavu po valda svom izboru 

kakav svecki stol to je bilo zadnji dan i to ono da se napola najedes

a navečer nema svjetla po stepemicama ne pale se nego tek kada dojdes u hodnik

ja nisam htio u hotel bez teretane kad sam zvao rekli da ima teretana

a to sto oni nazivaju teretAnom je soba bez prozora u podrumu recimo 3 x 3 

a sad aparatura 5 sprava od čega su 2 strgane osto je steper i bic za vježbanje 

strava nebi ga nikome preporucijo 

BestSarajevo

Gost

0 0

Trazite povoljan hostel u Sarajevu?

https://www.facebook.com/HostelTheBestSarajevo?fref=ts

http://www.booking.com/hotel/ba/the-best-hostel-sarajevo.html

Nocenje 12 eura po krevetu, staff nam je fantastičan, kao i lokacija u centru grada, pogled na grad sa prozora soba, terasa, parking za motocikle i bicikle u zgradi, a i sam hostel po sebi je udoban, čist i uredan Privatne sobe su 30 eura po noćenju uključujući TV, kuhinju, wc i sve što Vam treba! Dođite i uvjerite se sami!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90