Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

CAMP COUNSELORS-CCUSA

Dodan: 05.12.07 @12:50:28

Apsolvent

Gost

0 0

Hej! Imam par pitanja? Od ove godine sam apsolvent i imam još sedam ispita...htio bi ići u neki kamp ovo ljeto...zanimaju me pojedinosti. Dali mogu dobiti vizu kao apsolvent? Dali mi je dosta novaca ono što tamo dobijem za kasnije putovati ili trebam još ponjeti i koliko? Neka mi neko svoja iskustva malo opiše? Dali tebam izvaredno znati engleski?

Apsolvent

Gost

0 0

Jeli ostala ekipa u kampu iz Amerike ili ih ima od svuda okolo? Dali ima slobodnog vremena u kampu, bar vikendom malo? Dali se može npr.otić do obližnjeg grada?

Zrinka, CCUSA

Gost

0 0

Bok Apsolvent. Imas nesto vise o CC programu gore pod "Radni programi". Za dodatne informacije nam dodji na info sastanak ili nam se javi. Imas dosta pitanja, pa bi uzelo dosta prostora za odgovore.

Gost

0 0

ej apsolvent ovako, moja frendica je bila u kampu prošlo ljeto i vretila se nakon 2 tjedna bilo joj je grozno radila je s klincima a za drugi posao u kampu kao administrativni poslovi pomoćni radnik itd je grozno tako su mi rekli u ccusa-u kad sam zvala da nebi ni najgorem neprijatelju to preporučili, i trebaš imat više od 3 ispita nepoložena da dobiješ vizu eto tako su meni rekli i ja sam htjela ove godine ić ali mislim da neidem... a tebi savjetujem da izbjegavaš kam radije uzmi neku drugu opciju..... preko ccusa, madi njih nije briga za tebe kad si dole tako je moja frendica platila 1200$ da bi se mogla vratit. Mada neki kažu da je ccusa ok ali više njih je razočarano.....Što god ti obećaju ne vjeruj dobit ćeš totalno deseti posao od onok kojeg češ htjet.....

gle

Gost

0 0

kamp ti je totalno sranje za vecinu usudio bih se reci 99,9 posto. jedino ako ekstremno volis klince , i dati do love uopce nije stalo. za 4 mjeseca zaradit ces cca oko 1500 dolara i izgubiti tonu zivaca. preporucio bih ti rad kao student barem cec zaraditi neku lovicu pa mozes i putovati i kupti si nesto. sto je najbolji dio

Zrinka, CCUSA

Gost

0 0

***** Razgovarala si sa mnom. Mi ne preporucujemo ici na Support Staff jer tamo idu istocnjaci s kojima se mi ne mozemo poistovjetiti, to nije nikakava tajna. Apsolutno svima preporucamo da idu na counselor program tko voli djecu, sportove, zivot u prirodi. To nije program zarade novaca i na taj progam idu oni koji zele malo drugacije iskustvo od samoga sezonskog rada. To je apsolutno drugi tip ljudi. Tvoja prijateljica se vratila iz Colorada jer joj se nije svidjalo spavati u vreci, sto je unaprijed znala. Platila je taj iznos jer ugovor sa kampom nije ispostovala do kraja, a koji je unaprijed potpisala - pa je ujedno znala da ce se to desiti. I OK, nije jos odgovaralo.Ujedno, ona je jedina osoba iz HR u posljednjih 10 godina iz HR koja je otisla na ovaj program, a da se vratila kuci prije nego sto je kamp zavrsio. Zivot u kampu nije za svakoga.

Gost

0 0

Zrinka to nije istina da se je samo zbog toga vratila.....bilo je tu drugih stvari koje je napisala da NE ŽELI i dobila baš te... tako da nije ccusa tako bajna agencija.

Zrinka, CCUSA

Gost

0 0

****** Zao mi je da se tvojoj prijateljici nije svidjelo u kampu, jer smatram da je kvalitetna i otvorena osoba. Kao sto napisah, kamp nije za svakoga. To je specificna radna okolina. Jedina se vratila prije zavrsetka kampa u posljednjih 10 godina. Koliko god se mi trudili svima udovoljiti ili nesto omoguciti, uvijek ce biti onih kojima nesto nece biti dobro. I puno onih kojima je odlicno.Trudimo se ispraviti sto se moze, ali s obzirom na broj studenata u programu i razlicitost karaktera - to nije uvijek moguce. Pozdrav.

camp, camp!!

Gost

0 0

Ovako: kamp je jedna strasno specificna sredina koja definitvno nije za razmazene, sebicne i neprilagodljive tipove ljudi. Ne mogu reci da nisam nista od toga, ali znam da sam upravo u kampu dozivio emocionalno-fizicki preporod, divno se druzio, vidio svijeta. I uz spoznaju na sve teske trenutke u kampu vracao sam se i jos uvijek patim sto ne mogu vise tamo! I tam di sam ja bio takodjer su ljudi odlazili dobrovoljno ili dobivali otkaze, al takvi ljudi nigdje ne bi dobro prosli, moze ih se samo zaliti... zato sto je vecini tamo; ma od kuda dolazili; super! Posao nije prenaporan kao sto mozda izgleda na prvu, lova je nikakva al to tamo i nije bitno. Al zato su prijateljstva, zabava, izleti ti koji te drze u kampu!

camp, camp!

Gost

0 0

e da i svakako support stuff bas i nije za preporuciti...

i.

Gost

0 0

potpuno se slažem sa zrinkom i camp!-om... ovisi gdje dođeš...meni: New England, prekrasna priroda, sve crnogorica, jezera, brda za planinarenje, prekrasan kamp s drvenim kolibama, hrana fina u brutalnim količinama, svi mogući sportovi koji postoje; imao sam 3 večeri tjedno slobodno, od čega je jedno bio cijeli dan, s tim da je nedjelja uvijek malo off svih aktivnosti pa je, ili neke igrice, ili izleti u drugi kamp i sl. dosta posla i odgovornosti, ali, tko voli sport i prirodu (na slobodne večeri se ode do grada -20-30km - na internet, cugu i ostale lijepe stvari)m može provesti odlično kvalitetno ljeto... ja sam tokom boravka našao i drugi kamp (odn, family resort) gdje sam poslije za dva tjedna zaradio kao u kampu za dva mjeseca pa sam imao za putovati. a kompu nađeš u kampu (i kao put-partnere, a sve za posjetiti diljem lijepe njihove).

...i, slažem se, support stuff nije za preporučiti:). ne zato što bi bilo odvratno, već jer ne iskusiš ništa od navedenog+potpuno si isključen iz ekipe jer si po cijele dane u kuhinji ili negdje.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90