Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

rad u americi

Dodan: 27.11.07 @12:22:44

-irena-

Gost

0 0

Zara!!! i ja idem u NYC ovog ljeta na independent opciju ali sama.. Svaka pomoc oko trazenja posla (konobarenja) bi mi jaaako dobro dosla a da ne govorim o drustvu. ti si vec sve to prosla , pa bi ti bila zahvalna na bilo kakvom savjetu. Ti ides sama ili imas ekipu?

-irena-

Gost

0 0

idem sama ovo ljeto u NYC i trazim drustvo :). Ima li tko da ide sam ili s nekim u NYC preko ljeta ??.. Riknuti cu ako ne nadem neko dobro drustvo ..

maky

Gost

0 0

ej irena ja bi isto iša u ameriku na ljeto i isto zasad idem sam kako stvari stoje.

BARBARA

Gost

0 0

Ja idem u NYC pa ako netko ide u to vrijeme i tamo, bilo bi dobro da se javi.....trazim cimera...cimericu....( vec sam bila u NYC) horvatbarbara@yahoo.com

BARBARA

Gost

0 0

Ja idem u NYC pa ako netko ide u to vrijeme i tamo, bilo bi dobro da se javi.....trazim cimera...cimericu....( vec sam bila u NYC) horvatbarbara@yahoo.com

Itachi

Gost

0 0

Glupo je otići samo preko ljeta.to je idiotizam.Ja da dobijem posao u struci,nema više šanse da se vraća ovdje.trajni ostanak tamo,dobar posao,stan,pa kasnije obitelj..to bi bilo idealno.ne znam zašto gledate sezonske poslove.ok,zarada štima,ali glupo je otići na sezonu radit,i baš kad ti se svidi rad i želiš ostat,ti se moraš vratit.ne znam kak da tražim posao u americi,ali mislim na stalan posao,smještaj..za dalje se sve lako snaći. ako tko ima informacije,nek javi ili to ili ideje za imigrantske vize,tko je ih je dobio i kako.

tuki

Gost

0 0

bravo tako je samo navlace s pricom 

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90