Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

španjolski jezik

Dodan: 26.11.07 @12:56:11

vergilije

Gost

0 0

Zanima me da li je itko išao učiti španjolski jezik u Alicante, Španjolska? Ako da, kakvi su dojmovi.

Usput jel se može letjeti direktno za Alicante ili sve ide tipa preko Madrida?

Planiram ici druge godine pa su mi sve informacije dobrodošle.

lani

Gost

0 0

ja sam bila u don Quijote u barceloni (https://secure.donquijote.org/landing/learnspanish/courses.asp) i jako sam zadovoljna sa svim.... ima te skole u svakom vecem gradu u spanjolskoj kao i ja mislim ibiza...

bilo kako bilo - sretno :)

Maja

Gost

0 0

Znas li mozda za besplatnu skolu spanjolskog jezika u Spanjolskoj naravno?Nedavno je neka cura pisala o tome,da postoji,ali nije bas dala informacije kako ih na netu nac..

vergilije

Gost

0 0

Ma uglavnom Španjolska i nije tako skupa, ali me bas zanima Alicante...manji je gradić i pa me zanima ako je itko isao onamo. Ne zanimaju me Madrid ili Barcelona.

Bilo kakve informacije bas za Alicante, ako netko ima neka mi se javi.

Neven

Gost

0 0

pogledaj clickair i vueling, to su spanjolske low cost kompanije koje ziher lete i za alicante. najblize nama idu iz venecije, clickair za barcu leti ful jeftino, a barca je centar iz kojeg ima za cijelu spanjolsku. Nisam bio u Alicanteu al Sevilla i Granada su zakon u svim pogledima, od ljepote i kulture do ljudi i provoda..e da opet imam 23 i ne radim..Za provode je najbolje mjesto u Europi Barca inace.. Uzivaj, pozdrav

vergilije

Gost

0 0

Ma meni nije toliko bitna cijena, koliko mogućnost direktnog leta, tj. ne da mi se kombinirati presjedanje sto puta. Nesto sam vidio da ima direktan let iz Beca sa Iberiom, sto mi najbolje odgovara, ali na njihovoj stranici opet stoji da se ide preko Madrida. Uostalom jel uopce mogu koristiti popuste koji se nude za studente, jer davnih dana sam diplomirao, vec radim dosta dugo. Usput imam 24 godine.

I još uvijek nemem nikakvih informacija za Alicante, zar je moguće da nitko nikada nije bio tamo?

Gost

0 0

hmm vidim da se spomenula neka besplatna skola??koja je to..jel zna itko ili os boje kako mislis tj gdje mislis uciti spanjolski??

vergilije

Gost

0 0

Koliko ja znam, imas milijun jeftinih skola u Španjolskoj. Ipak najbolje su Enforex (tu ja planiram ici) ili Don Quijote.

Od ostalih imas Alhambra, Cervantes i sl,koje su jos jeftinije, ali nesto nekvalitetnije. Milsim da čak one imaju mogućnost gratis tjedna; tipa platis 3 a budes 4 tjedna.

Iskreno za besplatnu školu nikada nisam čuo, mora da postoji neka kvaka tu.

asFaltina

Gost

0 0

Kolika je razlika izmedju spanjolskog i latino spanjolskog..jer po mene sam izgovor je skroz drukciji a i znam za neke rijeci da su razlicite..ono isla bi na tecaj latino spanjolskog ali takav kod nas nema zar ne?mogu jedino u ju. ameriku..

Marko84

Gost

0 0

Pozdrav, Iani daj molim te napiši još nešto o svom iskustvu, koliko dugo si bila, koliko su intenzivni ti tečajevi, moraš li nakon predavanja provest još par sati učeći i ponavljajući, jesi li imala i neki posao dolje, jesi li učila španjolski ili katalonski španjolski ...? Ja namjeravam ić krajem 4. ili početkom 5. mjeseca 2008. ali još nisam odabrao školu ni grad. Ako netko ima kakvu inf. molio bih, mail je marko.brodarapp@gmail.com

vergilije

Gost

0 0

Sve ovisi što tražiš? Madrid je metropola, ali meni osobno nije privlačan iako radim za jednog kreatora stacioniranog baš u Madridu.

Ja sam više za Alicante, eventualno Valenciu, jer volim plažu i more i da mogu malo i chilati u slobodno vrijeme.

Od škola, najbolja je Enforex to je ziher, pa Don Qijote i onda imas milijun drugih...sve ovisi o kvalieteti koju zelis.

Što se tiče rada, legalno jue gotovo nemoguće raditi tamo, jedino ilegalno. Eventualno kao u mom slučaju kada ti netko ponudi posao i spreman je srediti sve papire...iako ja na kraju nisam otišao tamo već radim ovdje za njega. Toliko

solana

Gost

0 0

koliko vi imate godina i jel se namjeravate zaposlit u španjolsku živit tamo ili tako nešto jer ja imam 16 godina i mislila sam kad završim srednju ić doli studirat i nekako se snać jer sam čula da je to super ili eventualno kad završin faks ić dole. pliz pomozite mi jer ne znam šta ću. svi govore da je to preglupo i da živin u snovima ali mislim da će tako bit najbolje. pliz pomozite u velikoj san strci!!!!!!!!!!
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90