Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Vlak Zagreb-Venezia

Dodan: 17.11.07 @00:38:03

Mirko

Gost

0 0

Ljudi pozdrav!Zanima me da li vlak za Veneziu zna kasnit i ako kasni dal je to puno.naime vezan sam za avion u trevisu i malo je na knap sa vremenom pa sad ako netko ima nekih iskustava molio bih da napiše.thx.

gost

Gost

0 0

Kroz Italiju sam se dosta puta vozila vlakom i svaki put su vlakovi kasnili, a pogotovo međunarodni. Ta kašnjenja su nekad bila i po nekoliko sati. Tako mi se događalo da ne bih stigla na vlak na koji sam trebala presjesti. Doduše, kako je to ipak bilo prije puno godina, možda se situacija poboljšala. No ja bih ipak na tvom mjestu pokušala naći neko drugo rješenje.

denis

Gost

0 0

moje strucnije misljenje je da treba slusat mene!jer kolko sam ja proso to nije niko!mirko ako hoces ic s menom,bu nas moj tata odvezao!

davor

Gost

0 0

vlak za veneciju ti redovito kasni, meni je jedanput kasnio 6h, katastrofa.... uglavnom skini si na netu cijeli raspored za destinaciju od venecije, http://www.trenitalia.it/en/index.html

davor

Gost

0 0

e da i jos neke, poprilicno vazno, kad se vracas s tim vlakom u zg, moras si rezervirat kartu, mozes ju kupit najkasnije 5h prije polaska za zg, ako ima mjesta...

natasa

Gost

0 0

meni je vlak za veneciju kasnio samo jedanput u 3 godine koliko putujem u italiju, a sto se tice povratka ne moras bookirati kartu 5 sati ranije jer je vlak prazan eventualno tokom ljeta, jer je sezona i tesko je naci mjesto

davor

Gost

0 0

istina je da u vlaku ima uvijek mjesta, al isto tako je i da kada dodjes pola sta prije kupit kartu da ti nedaju.... mozes kupit karu tek za drugi dan... istina bog ja sam iso 2 puta na vlak sa kartom za drugi dan pa su me kondici pustili s opomenom

natasa

Gost

0 0

naravno da postoji uvijek mogucnost da je vlak krcat, ali ja osobno nisam nikada kupila kartu ranije, neka kupi povratnu cim dodje u veneciju za svaki slucaj i gotovo :)

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90