Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

skola spanjolskog jezika u buenos airesu

Dodan: 01.11.07 @17:56:34

Ivana

Gost

0 0

Zanima me da li mi netko moze preporuciti skolu spanjolskog jezika , iz vlastitog iskustva u Buenos Airesu...

Hvala

..

Gost

0 0

Sta bi isla preko neke agencije? Znas da im masu para kostaju programi?:(

juan

Gost

0 0

SKOLA, TO JE LJUBAVI GRAD OD 15 MILIONA LJUDI, ZNACI KO 15 ZAGREBA...

IMAS TU STA HOCES , JA SAM ISAO U BELGRANO CURSO DE CASTELLANO..

TO TI JE BELGRANO OTMJENI KVART U B.AIRESU.JA SAM BIO MJESEC DANA SVAKI DAN 4 SATA ..

Maja

Gost

0 0

Si isao preko neke agencije?Koliko te kostalo?Imaju naravno tecajeve i za pocetnike?!

argentino

Gost

0 0

IMAM rodicu dole pa sam isao do njih i oni me uputili nasli , samo trebas odabrati termin u sjecnju ti u buenos airesu ti je kompletran godisnji jer je ljeto skole ne rade ..ali sve ostalo je puno po danu guzve, uvece i nije bas, oni ljeti iz b.airesa idu u mar del platu na kupanje....330 km juzno 3 sata autom...jer buenos aires ti nema plaze...

kad mislis ic ja se spremam oko nove godine..

argentino

Gost

0 0

ma imaju sve 400 usd za mjesec dana mala skola 4 sata dnevno imas 2 coffe breaka, kolaci,sendvici soft drink, ukljuceno u cjenu,ostalo placas mozes smjestaj uzeti oni preporucuju apartmane...

dole rucas za 5 usd u restoranu mesa koliko hoces , podji ne mozes nista lose vidit stanovnici 70 %talijani, puno mode sminke, zivota , u njih je jeftina koŽa ima goveda dosta , a talijani prave dizajn i modu.. tango.. Ja sam bio u Limi , Santiagu i po cjeloj juznoj, svaka je zemlja totalno razlicita jedna od druge, buenos aires je paris juzne amerike , nema straha nije opasno .. preporucujem recoleta , san telmo, palermo. barranco e mucho mas , imas li kartu sreco ...

kako letis...........

elle

Gost

0 0

Hej, i ja sam zainteresirana za skolu spanjolskog jezika, a koliko vidim cijena i nije tako velika...molim vas napisite mi tocan naziv te skole ili skola, puno hvala!

majda

Gost

0 0

Koliko kosta smjestaj u tim apartmanima?Ima li tecajeva za pocetnike ili vec moras imati neko dobro predznanje? Vikendima nema predavanja pretpostavljam?Zna li netko dal se mogu nabavit karte za manje od 1000eura?

Mladen

Gost

0 0

sta je u prvom mjesecu dole ljeto?steka mi zemljopis pa pitam:(((

dina

Gost

0 0

u spanjolskoj u dosta grdova postoje besplatne skole stranih jezika koje financira njihova vlada (skole za strance).skole traju od 3-6 mjeseci u prosjeku ,a ako zelite i duze.problem je sto se mora u 9 mjesecu prijaviti,jer se popune.

samo odaberite grad i na internetu free spanish school .

smjestaj i ostalo osiguras sam ,ali za nekoga zeljnog avanture idealno!

sretno!

Majda

Gost

0 0

Ne mogu nac bespatnu skolu, google mi jedino otvara free online ucenje spanjolskog..znas li mozda konkretan naziv stranice?

Pa kako se njima isplati odrzavat besplatne sate?Racunaju da ce zaradit od smjestaja itd?

kako god bilo, prijavljujem se sigurno:)))

dina

Gost

0 0

u spanjolskoj je jako puno stranaca pogotovo imigranata iz afrike(senegal,maroko,...),indijaca,kineza,meksikanaca... koji dolaze u potrazi za boljim zivotom.zene radaju dobivaju pomoc od drzave i na poslijetku drzavljanstvo!takve ljudi ostaju i raditi pa im vlada omogucava besplatno ucenje jezika.naravno svaki stranac u njihovoj zemlji ima pravo na ucenje jezika.

inace se podrazumjeva da tu i zivite,ali nije nuzno.ja zivim pored barcelone i idem u jednu takvu skolu.

najbolje odaberi gdje zelis ici,kontaktiraj turisticku zajednicu toga grada,a oni ce te dalje uputiti ili gratis cursos para extranjeros.

smjestaj je jako skup u madridu i barci(garsonjera oko 500 e min+rezije),za druge gradove neznam osim za tenerife gdje je jeftin zivot opcenito(taxa 2 %,nema poreza na luksuz) ,a smjestaj i od 200 E mjesecno.

sretno!!!

Ivana

Gost

0 0

Hvala svima.

Sljedeci tjedan dolazim u Buenos Aires i to iz Rio de janeira. Trebala bi tamo ostati oko 2 mjeseca, iznajmit cu stan(oko $600)i to u Palermu. Nasla sam neke skole, ali uglavnom se nalaze u El Centru.

Matej

Gost

0 0

Koliko ce te kostat ta skola??mozes li napisat na kojim stranicama si ih nasla..

Ivana

Gost

0 0

bog.. ma nisam ništa planirala, a već dulje želim negdje ići , hm..korisno i zabavno. VIdim da si se ti relativno brzo organizirala, pa može za mene mala pomoć?Gdje si tražila smještaj , jeli to imaš na raspolaganju cijeli stan ili..? Koliko si računala cc troška mječno,.. unaprijed hvala!!

Majda

Gost

0 0

Ja bi radje bilo gdje u Juznoj Americi , ali kad je vec toliko jeftin zivot na Tenerifima i gratis skola..hmm:(((al kvragu ne mogu nikako na netu nac te skole..nije bas da se zele reklamirat:))

viola123

Registriran uporabnik

0 0

Bila sam u jednoj školi španjolskog jezika u Buenos Airesu 3 mjeseca prošle godine - Aiolola Buenos Aires. Škola je u starom kolonijalnom delu grada u Palati Perolo. Učinoce su I dalje u kolonijalnom stilu. Imaju fantastično osmišljene časove i iskusne nastavnike. Preporučujem, odličan fazon za učenje jezika!

viola123

Registriran uporabnik

0 0

Ukoliko nekoga interesuje, ovdje može saznati više o samoj školi http//http://www.ailolabuenosaires.com/

viola123

Registriran uporabnik

0 0

Ukoliko nekoga interesuje, ovdje može saznati više o samoj školi http//http://www.ailolabuenosaires.com/

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90