Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

VIZA ZA AMERIKU

Dodan: 24.10.07 @21:21:39

G

Gost

0 0

A

David Peterson

Gost

0 0

Kako si danas? Ja sam gospodin David Peterson David Peterson kredita firma i moram vam reći kako nam je obavijestiti vas da smo sada daju kredite po vrlo niskoj kamatnoj stopi pf 2. Kontakt našu tvrtku za ovu vrhunsku ponudu kredita putem e-pošte kao davidpetersonloanfirm1@outlook.com Dajemo vijek mogućnosti kredita za pojedince, poduzeća i subjekata itd Jeste li u bilo kakve financijske teškoće ili u potrebi za kredit za investiranje ili vam je potreban kredit za plaćanje računa više nema jer smo ovdje da bi sve svoje financijske probleme izgledati stvar prošlosti. E-mail: davidpetersonloanfirm1@outlook.com Web stranica: http://davidpetersonloanf.wixsite.com/davidpetersonloan

ozbolt

Gost

0 0

jel isao netko na razgvor za vizu ovih dana jel ide polako i normalno ili ima problema zbog Trumpa onog ?

nenad

Gost

0 0

E to i mene zanima pošto planirat zatražiti vizu sljedeći mjesec.

Unaprijed hvala!

ALICIANA CASTELO

Gost

0 0

zdravo

Ja sam gospođa Aliciana Castelo privatni zajam zajmodavac koji daje životno vrijeme priliku kredita. Trebate hitni zajam za isplatu dugova ili vam je potreban kapitalni zajam za poboljšanje poslovanja? Jesu li banke i druge financijske agencije odbili? Trebate li konsolidaciju ili hipotekarni kredit? Ne tražite dalje jer smo ovdje zbog svih vaših financijskih problema. Mi šaljemo novac na: (alicianacastelo@gmail.com) Posudimo novac od ljudi koji trebaju financijsku pomoć, koji imaju loš kredit ili trebaju novac za plaćanje računa, da ulažu u posao po stopi od 2%. Želim koristiti ovaj medij kako bi obavijestio javnost da pružamo pouzdanu pomoć i korisnicu, a mi ćemo biti spremni ponuditi vam zajam. (alicianacastelo@gmail.com)

Hvala

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90