Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Mehiko

Dodan: 06.06.05 @13:58:57

Igor

Gost

0 0

Cura i ja idemo ovo ljeto u Meksiko. Jel ima tko kakvih savjeta ili preporuka - gdje spavati, što jesti, što vidjeti, što izbjegavati... Bit ćemo nekih 2 tjedna, a željeli bi vidjeti što više... Dolazimo u Ciudad de Mexico, ali ne znamo kamo nakon toga - sjever, jug, istok, zapad... :-)

Thanx.

Meksiko

Gost

0 0

BOk! Mexico je prekrasan. VIdjeti mozete puno toga, s obzirom da dolazite u Mexico city ostanite tamo barem jedan dan, u blizini je i Queretaro pa ga posijetite... Mislim da bilo gdje da odete biti cete zadovoljni. Uzivajte... Nadam se da nije bilo problema sa vizom...

Igor

Gost

0 0

Planiramo bit u Mexico Cityu nekih 4-5 dana, a ostalo vrijeme putovat zemljom... Znači, bilo kakva informacija ili preporuka je zlata vrijedna... :-)

Cirkus s vizama nam tek predstoji... ;-)

Goran

Gost

0 0

Moja ti je preporuka da ,s obzirom da nemaš puno vremena, kreneš na jugoistok. Oaxaca ti je super, San Cristobal de las Casas još i bolji. Ako ideš u tom smjeru obavezno pogledaj povijesne siteove Monte Alban ( pored Oaxace ) i Palenque - najveći grad Maya nakon onog na Yucatanu. Nedaleko od Oaxace, na pacifiku, imaš i krasne plaže. Osim ovog, super ti je Yucatan ali možda ipak predaleko. Sjever je isto lijep - Guadalajara, ali mislim da je ovo bolje. Što se tiče Mexico City, ako se požuriš možeš glavne stvari obići i u tri dana. Obavezno pogledaj Teotihuacan i pazi se noću. NE IDI u Acapulco - neboderi, prljavo more, skupo, previše komercijalizirano...

Ja

Gost

0 0

jel tko zna koliko košta viza za Mex. i jel ju uopće treba vaditi?!za koliko se brzo dobije?!

znam samo da je najbliža ambasada u berlinu...

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90