Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

AVIO KARTE

Dodan: 15.10.07 @20:48:23

IGOR

Gost

0 0

PRODAJEM AVIO KARTE,MUNCHEN-KAIRO(EGIPAT),POLASCI 2008,CIJENA S TAXAMA POVRATNE KARTE OD 175 EURA.

GRAZ -LONDON -SKOTSKA(GLASGOW) UKUPNA POVRATNA S TAXAMA 90 EURA.(od 2007.)

BARCELONA ZA 40 EURA S TAXAMA POVRATNA.(od 2007.)

I OSTALE DESTINACIJE.

KONTAKT:

KIFLICA20@NET.HR

Maja

Gost

0 0

Jel jos nekome ovu zvuci mutno????

Ima li koji polazak iz lipe nase???

kresimir

Gost

0 0

Trebala bi mi karta New York ili jos bolje New jersy u jednom smjer. 4.11.2007 Hvala ako imas koja je cjena

IGOR

Gost

0 0

NE SORRY NEMAM,SAMO TE KOJE SU NAVEDENE I JOS NEKE SLICNE DESTINACIJE.TO SAM DOBIO I NECU IH ISKORISTIT ZATO PRODAJEM.

igor

Gost

0 0

SORRY NEMA,SAMO STO JE NAVEDENO I JOS NEKE SLICNE DESTINACIJE.JER IH JA NECU ISKORISTIT,ZATO PRODAJEM.

hhhhh

Gost

0 0

zar ta muljaža ne ispda askuplje kad jos i radis promjenuu imena i u većini slucajeva je to nemoguće..oprez kod kupnje!

Maja

Gost

0 0

Drago mi je da nisam jedina koja kojoj smrdi:)))))kod jeftinjava karat promjena imena dodje 40eura..ali to prodavac vec sigurno i zna,jelda:)))money,money,money..

igor

Gost

0 0

BOK.NEMA PROMJENA IMENA.TO JE UKUPNA CIJENA.POVRATNA KARTA S TAXAMA.NEMA NIKAKVE DOPPLATE.PLATIS DOBIS KARTU I SJEDNES U AVION.IMAM SAMO NEKOLIKO DATUMA I DESTINACIJA.ZNACI KOLKO JE NAVEDENO TOLKO KOSTA.NEMA NIKAKVIH PROMJENA IMENA I SL DOPLATA.AKO JE NETKO ZAINTERESIRAN NEK SE JAVI NA MAIL.

????

Gost

0 0

Karta je morala biti kupljena na nečije ime?

dina

Gost

0 0

daj mi reci od kuda leti ova za barcelonu i s kojom kompaniom?do kada vrijedi'

xyz

Gost

0 0

nekaj tu ne štima, platim ti kartu a ti meni pošalješ kaj, šatro elektronsku avio kartu. Di ja mogu provjerit vjerodostojnost tvojih karata.

Daj ti meni pošalji kartu za za škotsku a ja ti je platim kad je dobijem. :-))

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90