Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

skotska

Dodan: 27.09.07 @16:55:37

damir

Gost

0 0

tko je bio u skotski glasgowu,invernesu na loch neesu,iskustva,cijene,sta treba vidjeti.idem u 11 mjesecu pa me zanima sta bi bilo dobro vidit.hvala

Gost

0 0

Prva stvar umjesto Glasgowa otici u Edinburgh :)

damir

Gost

0 0

sto?nema se sto za vidit ili?u cemu je razlika?a jesi bio na jezeru loch ness-u,sta se ima tamo za vidit?

Gost

0 0

Ma izmedju Glasgowljana i Edinburghzana ti uvijek postoji velika rasprava. Edinburgh je puno puno ljepsi, puno zanimljiviji, imas puno toga za vidjeti i napraviti, a Glasgow je malo ruzniji, malo cudniji, malo posoebniji, ali Glasgowljani tvrde da je Glasgow ona prava Skotska, a Edinburgh nije :) Usporedjujuci ta dva grada, Edinburgh je definitivno bolji i zanimljiviji, iako naravno u svakom gradu imas nesto za vidjeti. Udaljenost izmedju ta dva grada je jako mala, pa na kraju krajeva mozes jedan dan i posjetiti Glasgow pa vidjeti o cemu je rijec. Loch Ness je super za posjetiti, krajolik, stari dvorci, jezero, Inverness takodjer, mislim da ako samo ta tri mjesta vidis bit ce ti zakon. Ako imas para, a volis divljinu, preporucam Hebride ili Orkney. Pogledaj malo na netu i opcije rent-a-car, ima jeftino, jako jako jeftino, a ako preko neta rezerviras kartu za bus, moze ti doci i manje od 20 kuna na velike udaljenosti. Ako ces ici na Hebride i Orkney, trajekt je dosta skup. 11 mjesec je opcenito dosta los sto se tice vremena, ali ne ocekuj puno snijega.

d.

Gost

0 0

hey... sutra letim za skotsku... Jel mi mozes molim te rec na kojoj stranici mogu rezervira kartu za bus ? tnx

damir

Gost

0 0

ej,hvala,puno hvala.a kolko se krecu cijene cca za rentat auto,neki najslabiji,najjeftiniji?sta ima na tim planinama za vidit?student,malo para.kolko svejedno cca kosta trajekt?hvala.

Gost

0 0

http://www.megabus.com/ Ovo ti je za autobuse, voze izmedju Glasgowa i Edinburgha, te do Aberdeena, Dundeea, Invernessa, Pertha, Londona i Manchestera. Trajekti ti mogu biti i do 500 kn, znam da je skupo, ali Hebrides, otok Skye i Orkney su nesto nevjerojatno, upisi u google images pa pogledaj slike :) Ovo ti je za aute, rent-a-car pa malo pogledaj Easycar.com

d.

Gost

0 0

hvala, hvala, a jel mozda znas kakvi su sad vremenski uvjeti, jer se pakujem vec peti put... znam da temp nisu iznad 16, ali neznam, jel treba debela debela jakna, kaput, ili sta vec?

Annwyn

Gost

0 0

Damire ajde plizzz ostavi e mail da te mozemo tlacit pitanjima kad se vratis..za jedno mj dana brijemo produzit papke do gore..

Annwyn

Gost

0 0

sto se tice vremena..gore je i po ljeti zimzara tako da spakiraj skafice i ostalo toplo drustvo..

Gost

0 0

A vrijeme nije toliko straaasno hladno i ledeno, ali je vlazno, i onda ti ta vlaga udje u kosti pa se srmzavas, ponesi i debelo i tanko, pa se slojevito oblaci :)
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90