Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

savjeti za japan??

Dodan: 28.05.05 @23:20:39

maja

Gost

0 0

planiramo ići u japan u 8.mj., avionom do tokyo-a pa dalje....... dal je netko bio i zna mozda dobar, ne preskup hotel u tokyo-u, te kako je najjeftinije putovati japanom......vlakom,busom ili mozda rent a carom?? thanx.

nikola

Gost

0 0

savjetujem ti da u japan ne ides taxi,to te moze skupo kostati,najbolje je busom,a sto se tice smjestaja trazi hotele niske kategorije,u tokiju bi ti bilo najbolje u National Youth Cener.u.puno srece i lijep provod,ja sam bio 2 mjeseca i bilo je izvanredno,nemoj biti a da ne posjetis Kjoto

sugoi

Gost

0 0

postoje tzv. businees hoteli koji su jeftiniji. bio sam prije par godina, dok je yen još bio jak, i onda me to došlo 3500 yena, otprilike 200kn na noć s doručkom. uz to hotel je bio u samom centru Tokya. Zove se Villa Fontaine. inače pripremi se da je sve triput skuplje nego u Europi (osim Skandinavije).

nemoj propustiti, otok miyajimu, kurashiki, kobe, hiroshimu na južnom dijelu Honshu-a, a ako imaš vremena i novaca odi do Sappora i posjeti okolicu. meni je žao što nisam stigao obići više Hokkaida. priroda je predivna. E da, i nekih 5-6 sati od Tokija je nacionalni park Nikko. To nikako nemoj propustiti.

Prijevoz- do Kyota shinkansenom nekih 13,000 yena mislim da je koštalo u jednom smjeru. Do Sapporra možeš avionom za 26,000 yena povratna. Barem je tako bilo prije. Vlak otprilike isto košta, a voziš se cijeli dan.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90