Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Kartaga

Dodan: 31.07.07 @11:53:34

Nora

Gost

0 0

Bok ljudi. Ima li netko od vas iskustva s Kartaga Travel agencijom. Vrijede li išta? Hvala.

MsAndrea

Gost

0 0

Bok, ja sam s njima bila u Tunisu prije jedno 3godine i bilo mi je fenomenalno. Bila sam u Hammametu u hotelu sa 3 zvijezdice i bili smo više nego zadovoljni!!!! Predivna plaža, super hrana.. Imaju svoju turističku voditeljicu koja sačeka na aerodromu i pomogne pri smiještaju u hotele te vodi na izlete koji su redom bili fantastični!! u svakom slučaju za relativno niske novce super provod u predivnoj i nama egzotičnoj zemlji!!

tea

Gost

0 0

Nora, ja sam bila za Novu pred 2 godine. Isla sam na turu, a ne lezat u hotel. Djerba-Sfax-Tunis-Sidi Said-Kerouan-Douz-Touzer-Djerba; dakle cijeli Tunis. Hoteli su im losiji od hostela u Petrinjskoj, osim onoga na Djerbi; klopa na putu ocajna i slaba; voditeljica se nije prestala ocaravati Islamom i dzamijama i nije prestala pricati o obicajima muslimana 7 dana. U Kerouanu smo bili 5 sati u djamiji, a u Tunisu 2 sata!! Imala je fore tipa: "Ne mogu se bas ja izrazavati ko Krleza, ali eto jako sam blizu".......

Nora

Gost

0 0

Hvala cure.

EURO

Gost

0 0

BOK,KAO PRVO ,SVE AGENCIJE U RH IMAJU ARANŽMANE OD KARTAGE ,ONI SU SPECIJALIZIRANI ZA TUNIS..BILA SAM U SOUSSU ILI TI SUSA PO NJIHOVOM..HOTEL 4****,KAKO SAM ČULA NAJBOLJI JE EL MOURADI 4 ILI 5*..JA SAM SE JAKO ČUDNO OSJEĆALA,ŠTO ZBOG KLIME ,A POGOTOVO JER SU ONI PRENAPADNI,PA TE TO STVARNO UMARA..ALI VRIJEDI VIDJETI NEŠTO SKROZ NOVO...OVO MORAM NAPISATI,SPREMAČICA U HOTELU HODA BOSA,NE POSTOJI DOMESTOS,CIF ILI NEŠTO SLIČNO,NEGO DETERDŽENT RAZMUĆEN S VODOM U BOCI OD COCA-COLE,S TIM ONA PERE SVE..ULAZI U SOBU KAD HOĆE BEZ KUCANJA..O TUNISU BI SE JOŠ DALO PRIČATI,IPAK JE TO DRUGA KULTURA,NEŠTO NA ŠTO NISMO NAVIKLI..MORE IM JE ZAKON,JEST DA IMA PUNO MEDUZA...NEKAKO SAM PREŽIVJELA...A TEBI SRETNO!!!

ante

Gost

0 0

Šta se tiče agencija specijaliziranih za Tunis, bolje odaberi Atlas. Ja sam prije dvije g. bio u Tunisu sa njima, bila je katastrofa. Avion je kasnio 7 h i došli smo u Monastir u 5 ujutro, da bi se ustanovilo da su overbookirali hotel i nemamo gdje spavati. Onda su nas bacili u hotel koji uopće nismo rezervirali, koji je bio očajan. Kasnije sam gledao na TV-u u Sanji da su oni bili tema, da su totalni prevaranti. Prijatelji su mi išli preko Atlasa i sve je bilo super.

ana

Gost

0 0

ma Kartaga je super za Tunis...ja bila s njima dvaput u Tunisu i sve je bilo super i po špagi...od vodiča do hotela...a za kašnjenje aviona nije odgovorna agencija već tuniške aviokompanije...zbilja toplo preporučam kartagu za putovanje u Tunis...a što se atlasa tiče u zagrebačkoj poslovnici su turbo neljubazni...

Tomi

Gost

0 0

Moje iskustvo s Kartagom ti je isto tako APSOLUTNO NEGATIVNO! Sve zvuci super na prvi pogled, ok hoteli u brosuri, ok cijena i tako to.......dok ne dodjes tamo! Predstavnici su im totalno neobrazovani i nesnalazljivi, hoteli ispod 5 zvjezdica su koma, a kad nesto trebas onda se vise ne zele javiti na telefon! Ja bi se na tvom mjestu prije puta zapitao dali mi je potrebno tako nesto! Ja sam se osjcecao prevareno na kvadrat! Sretno tebi!

p.s. imas povoljan Tunis i s austrijskim tour operaterima s polascima iz Beca, Graza i slicno! Cijena je ok, a ipak imas nekog tko stoji iza toga!

Anci

Gost

0 0

Ista stvari kao i Tomi. Puno putujem i nikad u životu se na putovanju nisam susrela sa više neorganizacije, nekompetencije i prodavanja magle. Prije polaska ti svašta super napričaju samo da uplatiš, a tamo te dočeka sasvim druga slika. Također se puno ljudi žalilo iz grupe, neki su ih čak htjeli i tužiti. Katastrofa!

dengi

Gost

0 0

Nije istina da sve agencije u Hrvatskoj imaju Tunis preko Kartage. Atlas airtour radi vlastite programe i ima vlastite predstavnike u Tunisu, a i 80% zg agencija radi njihov program. Generalturist ima program Kompasa iz Slovenije (malo zeznuto, predstavnici u Tunisu Slovenci, pitanje hoće li pričati na hrvatskom). Kartagin program uz Kartagu ima i hrvatsko Kompas.

iva

Gost

0 0

svima toplo preporučujem bilo koju drugu agenciju, ne kartaga travel., ili ako putujete preko njih - potpišite ugovor o cijenama izleta, jer na papiru u hrvatskoj su jedne cijene, a dok dođete u tunis naglo se promijenio tečaj pa je automatski svaki izlet skuplji.(barem je kod nas bio takav slučaj). vodiči prepotentni, puni sebe,pri ne mislim na ženski dio ekipe koji se stvarno trudio (slovenke koje su solidno dobro savladale hrvatski). hoteli i hrana - bez zamjerke.

nicky

Gost

0 0

katastrofa, letovi su kasnili i do 10 sati iz tunisa, ljudi su poludjeli na aerodromu, a vodiča nije bilo jer nas je napustio.nova godina 2008. vijest o tome čak je završila u Vjesniku

alen

Gost

0 0

i ja sam bi u toj ekipi kojoj su odgađali let iz nerazjašnjenih razloga 10 sati nakon novogodišnjeg dočeka. isto tako let iz zg je kasnio 3 sata. stvarno razočaravajuće za jednu agenciju koja posluje s nekim tuniskim charter prijevoznikom koji ima nekoliko aviona u floti pa ne može prevesti sve što su ugovorili
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90