Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

vlak zagreb-prague

Dodan: 03.07.07 @15:59:33

nina

Gost

0 0

Postoji li išta slično, s presjedanjima ili kaj? Zapravo, kako doći do Praga željeznicom?

nixa

Gost

0 0

znam samo za bus,prije je išao mislim jednom tjedno,čula sam da je sad povratna oko 600kn ali najbolje pitaj,vlak vidi na stranici od hrv. željeznica pod međunarodni promet www.hznet.hr

Zg

Gost

0 0

Imaš vlak Prag - Split koji vozi preko Zagreba. To je vlak koji vozi samo u sezoni (preko ljeta)... Pogledaj ovdje http://www.cd.cz/static/eng/index.htm

LUKA

Gost

0 0

preporuka-do Ljubljane vlakom iz ZG, a onda za 29 EUR povratna karta Ljubljana-Praha( ja se spremam na to)

Zg

Gost

0 0

Gdje si to našao da je tako jeftina povratna karta? Jel to sa nekim popustima?

Keka

Gost

0 0

Cao:),

jako si me obradovao sa ovom informacijom,molim te za website gdje mogu saznati detalje,unaprijed hvala!

Pozdrav!

Keka

diiv

Gost

0 0

Odi na stranicu ljubljanski željeznica http://www.slo-zeleznice.si/sl/mednarodni_promet/mednarodne_povezave/ceska/praga_praha/ tu ti je sve samo kaj nije tak jeftina karta nego je 58 eu povratna st je isto prejeftino ali samo mali br. karata.

studentica

Gost

0 0

zna li netko kako najjeftinije doci iz zagreba za prag (bus,vlak) i zna li netko kolika je cijena karata?

bellatrix

Gost

0 0

Pogledaj linije na stranicama deutsche bahn! Ja sam išla prije 2 godine, ima popust ak je dvoje ili više osoba i ako se vraćaš vikendom. 600kn je bila povratna karta, oko 21h kreće iz ZG i oko 13h drugi dan si u Prahi Jedno presjedanje.

Ana

Gost

0 0

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90