Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

rolling stonesi u rimu 06.07.2007

Dodan: 26.06.07 @18:06:13

kolerik

Gost

0 0

zna netko di se u HR mogu kupit karte?

mw

Gost

0 0

Teško da se baš u HR kao takve mogu kupit, ali pogledaj TicketOne to je official site za sva događanja i karte u Italiji (kao Ticket Master), link za ove karte na Stadio Olimpico ti je sljedeći; http://www.ticketone.it/chooseProduct.jsp?cdProduct=MIC22007RS0706 Kupiš online i isprintaš potvrdu s kojom dođeš na blagajnu stadiona jedan sat prije koncerta di te čekaju tvoje karte sa imenom i prezimenom. Druga opcija je express delivery koju platiš dodatno i za par dana dobiješ karte na kućnu adresu. Trenutan raspon cijena je od 67-177€ ovisno o poziciji na stadionu. Sretno i dobar provod! :))

kolerik

Gost

0 0

koliko je sigurno preko tog ticketonea uzimat karte? ipak ostavljam karticu na netu? pozdrav

mw

Gost

0 0

A znam, mislim većini ljudi tako nešto padne napamet kao "nikad se ne zna", ni meni nije bilo svejedno pri online kupnji prvi put kad sam uzimao aviokarte i sl. a nakon toga sam shvatio da je to najbolja moguća stvar koju su mogli izmislit--i najkomodnija. Ja sam lani sa frendovima kupio karte za koncert u Auditoriumu u Rimu i dočekala nas je kuverta sa našim prezimenima i kartama na blagajni Auditoriuma. Frendica je kupila sad nedavno 2 karte za 2 koncerta u Londonu preko TicketMaster.co.uk i sve funkcionira najnormalnije. Realno gledajući uvijek i svugdje stvari mogu poći po zlu, ali ja nekako imam tendenciju razmišljati o tome kao o nečemu što je meni kao kupcu lakše i praktičnije. Ti se još probaj raspitat kod Eventima (www.eventim.hr) ili Urban Travela (www.urban-travel.com), možda oni mogu nekako posredovati za karte ali mislim da je i ova online opcija skroz fine. Kako god, buon divertimento a Roma! :)) Pozdrav! :)
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90