Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Krstarenje - Costa Serena

Dodan: 24.06.07 @20:37:58

Goran

Gost

0 0

Zanima me jeli neko bio na krstarenju istočnim mediteranom sa brodom Costa serena. Kakvi su dojmovi i ide li neko sa tim brodom 01.07.2007 godine iz venecije. Hvala!

Luka

Gost

0 0

T isto i mene zanima i već sam se prijavio za putovanje 08.07. iz Venecije

otka

Gost

0 0

smo iz maribora, mi isto idemo 8. 7. 2007 na serenu iz venecije! se vidimo!

medi

Gost

0 0

upravo sam se vratila...bilo je magicno

Goran

Gost

0 0

Fenomenalno, mi smo se vratili 08.07.07, to treba doživjeti, nešto nevjerojatno, preporučam svakom!

mira

Gost

0 0

mi smo iz brežica-slo, vratili smo se 1.7. , ove godine več smo bili na costa fortuni, a je serena još veča i božanstvena. fantastičan odmor, to morate doživjeti

Zdenko

Gost

0 0

Molim Vas možete li mi reći kakve su cjene na costa sereni?

Goran

Gost

0 0

Kompletna hrana je u cijeni, isto tako čaj,voda,kava,sladoled u restoranima kojih ima četiri, sokovi samo prijepodne. A cijena po raznim barovima malo skuplje od normalnih cijena u eu. Zapravo na brodu se može potrošiti jako puno ili skoro ništa sve ovisi o Vama i vašim navikama.

Toni

Gost

0 0

Idemo 28.11. 2008. Costa Serenom iz Savone prema barceloni, Kanarima i nazad u Savonu. Imamo aranžman kod Kompasa, ali bez puta zagreb-Savona i nazad. Da li zna tko ima li kakva direktna veza do tamo i nazad za ovo putovanje?

ines

Gost

0 0

I mi idemo 28.11....vidimo se. Za sada vlastiti prijevoz - idemo autom jer nismo našli neko organizirano rješenje...

ines

Gost

0 0

I mi idemo 28.11....vidimo se. Za sada vlastiti prijevoz - idemo autom jer nismo našli neko organizirano rješenje...

mira

Gost

0 0

I mi idemo 28.11.2008 več drugi put sa Serenom

Ela

Gost

0 0

Mi idemo 27.03.2009. vlastitim prijevozom, dvoje odraslih i jedno dijete iz Zagreba.

mira

Gost

0 0

VEČ TRI PUTA SMO BILI NA SERENI.FANTASTIČAN BROD

Gost

0 0

Pozdrav!!!!Mi bi izabrali krstarenje za bračno...najviše nam se sviđa od svega!!!Nije prenapuhana cijena...a puno toga se dobiva...s obzirom na naš trenutačnu budžet...i neznamo kaj nas još čeka poslije svadbe!!! :) preporučate??? ;)

putnik

Gost

0 0

jeli zna itko neku dobru agenciju za krstarenja svi su već popunjeni većinom a mi smo čekali last minute. mislili smo na krstarenje ići oko uskrsa ili tjedan prije-poslje

hvala

vlado

Gost

0 0

mi smo rezervirali preko jammarka.

mira

Gost

0 0

krstarenje definitivno,na vama ostaje odabir destinacije,raspitajte se po agencijama,mi vec dugo putujemo s COSTOM,sljedece krstarenje nam je zapadni mediteran i to SERENA.BrodoviPACIFIKA,CONCORDIJA su fantazija,nemozete fulati

Tanja

Gost

0 0

Uskoro idemo na krstarenje Costa Serenom i zanima me kakav je dress code na brodu,pogotovo na kapetanovoj večeri.Je li istina da muškarci moraju biti u odijelima i kravatama?

maja

Gost

0 0

putnička agencija millenium ima bus za costa serenu 28.11.2010 iz Čakovca ,Zagreba po cijeni od 950kn a iz Rijeke (vrata jadrana )900kn kn sve informacije na 040/313-720 ili www.millenium-tours.hr

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90