Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Irska bez radne dozvole

Dodan: 13.05.05 @17:36:04

Tea

Gost

0 0

Posto su i Staz i Ferijalni ukinuli programe za u Irsku, zanimalo me dali je vec netko isao sam od sebe?

Ja i frend planiramo otici preko ljeta ali strah me da necemo moci naci posao bez radne dozvole. Ako itko ima ikakvih info pliz, prosvijetlite me!!!

sara

Gost

0 0

da..promjenio se zakon ovdje...ne mozes vise dobiti pps number. Eventualno ako si super iskusan konobar/konobarica mozda te netko zaposli na crno...ali ima puno Poljaka i ostalih EU sretnika...

Tea

Gost

0 0

Znaci ja trebam vec imati posao tamo da bi mogla dobiti tu work permit? Jel se moze iskombinirati nekako drukcije???

SARA

Gost

0 0

rijetko tko ce traziti radnu dozvolu za tebe (osim ako nemas neka posebne vjestine), a tesko da ce te netko zaposliti na crno jer ima tu jako puno novihEUovaca koji traze posao. Prije je bilo- ako dodes ovamo uciti engleski, dobijes pps number i mozes raditi 20 sati tjedno (bez radne dozvole), a mislim da sad vise ne daju pps onima koji nisu u eu- zakon se promjenio. Ako dolazis- iskopiraj c.v. 200 puta i pripremi se na cjelodnevno hodanje i distribuciju...

MAja

Gost

0 0

ja znam da u nekim pubovima (koji nisu u centru Dublina) ne traže dozvolu niti iskustvo... samo vjeruj u sebe...

Clyde

Gost

0 0

Mozes i bez ppsa. Samo tesko da ces u ljeto tamo nac poso.A opet, sreca ti znaci sve.

Smrdljivi Poljaci..

marko

Gost

0 0

kako da nadjem posao u irskoj bez radne dozvole

marko

Gost

0 0

ako mi neko moze malo pojasniti kako da odem u taj dablin i da zaradim malo love nek javo1

britni

Gost

0 0

Izgleda da treba na blef otic pa vidit. I ja bi ali trebam zaradit bar za zivit negdje mjesec dana dok ne nadjem posao, znaci bar 5000 kn nosit pa sjest na avion i vidit.

babs

Gost

0 0

5000 kn ti nije ni priblizno dovoljno, imas toliko neplaniranih izdataka uz stanarinu i rezije, da ne spominjem da u irsku ne mos uci bez minimalno 1000 eura u djepu, moja frendica pokusala doci meni u posjet prosli tjedan i nisu je pustili iako je imala garanciju od mog frenda koji je original irac i sve...imala je 400 eura u sebe i nije imala povratnu kartu jer se namjeravala zadrzat misec dana pa dalje u njemacku kad joj placa sidne na karticu...

uglavnom, u slucaju da skupis sto para i uputis se na dublin airport, izbjegavaj zensku na imigracijskim salterima(moras proc kroz njih na izlazu), to je ugrozena kucka kojoj je gust slat ljude doma, viruj mi prosla san taj aerodrom 100 puta i kad god bi mi neka frendica otisla na njen salter zadrzala bi ih tamo i ispitivala minimum po ure, cak i kad bi imale povratnu kartu..

hanoj

Gost

0 0

Babs ... kakve ti to nebuloze govoriš... išo u irsku za vikend zanji put sa 200jura u đepu...!!!!!!!!!!!!!!!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90