Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

MINKA JE DIPLOMIRALA!

Dodan: 09.06.07 @17:36:10

minka

Gost

0 0

buahahahahahahahahahaha!!! jedva čekam da počnem raditi kao profesor!

minka

Gost

0 0

možda ću raditi i na vašem fakultetu? baš sam dobila ponudu da radim na fakultetu, kao asistent, pa se možda vidimo? :)

:-)

Gost

0 0

he he,minka,ti stvarno želiš postati superzvijezda ovog foruma:-).....

pametnoj

Gost

0 0

zato nam i fakulteti jesu kakvi jesu kad nam takvi rade ko znanstveni novaci i asistenti.zamislite da vam djetetu predavanja drzi minka? "znate u americi jedu ljude, tajnice imaju male place hrvatskoj, u engleskoj ima puno pakistanaca, a ja neznam engleski a isla bi raditi van za puno para jer mene nebu niko izrabljival. ipak, ostala bum doma. ali ne, idem ja van, ali ipak je doma hrvatska, sad sam diplomirala pa idem i ja. ali doma je doma, a vani je opasno. ma ipak idem. svi ste vi glupi. a da ne idem?"

...

Gost

0 0

nebi bilo loše kad bi se minka za početak oslobodila predrasuda i priznala da o nekim stvarima ništa nezna,pa onda razmišljala šta dalje,ovako se samo dogodi da kažeš milijun gluposti i svi te popljuju,radije pitaj za savjet...

hahahaha...

Gost

0 0

Pametnoj, tvoj komentar je zakon! hahahaha.... Dobro si me nasmijala/o hahahahaha.... Prava slika nase Minkice! Nego, nije kakila odavno!? Da joj se nesto nije desilo? Pojeli je ljudozderi ili Nigerijci, hahahaha.......

ann

Gost

0 0

Minka je super.Uspjela vas je sve isprovocirati svojim glupostima. Bas ste budale (ili klinci). :)))

za anu

Gost

0 0

A i ti si mi puno pametna. Evo nisi me isprovocirala a mislim da si ista Minka. Kako sad to?!

ann

Gost

0 0

Pa što si onda uopće odgovorila? :)

za anu

Gost

0 0

Odgovorio sam ti jer si "prozvala" sve nas koji pisemo na ovom forumu sa tvojim neumjesnim komentarom i kao kulturna osoba sam napisao odgovor i svoje misljenje. To sto nam se misljenja razlikuju ne mora znaciti da se automatski moramo iznervirati ili svadjati. Dakle, ja mislim da si strasno plitka (sve si mi rekla o sebi sa svojim komentarom) kao sto mislim da je Minka plitka. Zao mi je sto cu te razocarati ali ovaj moj zakljucak nimalo ne utice na moje nerve. :)))

za anu-osoba druga

Gost

0 0

Ana, oprosti ali ovaj forum nije namijenjen prepucavanju i ovakivim postovima kao ni "Minkinim". Ovo je travel forum gdje si ljudi pomazu i savjetuju, a ne bacaju glupe fore o tome kako bi se negdje islo a nema se pasosa, ali se ne bi islo, ali je van sve skupo, ali ovdje nema posla i sl. To sta je ista diplomirala je krasno, ali totalno nevazno za ovu stranicu i za njezine posjetitelje.

nina

Gost

0 0

curo svaka čast super si to napisala!!!

ljudi ovo je travel forum a ne forum sputavanja,međusobnog zajebavanja i frustracija!!!!

stvarno je više dosta!!!!!!!!!!!!!!!

minka

Gost

0 0

hahahahahahahahaha. uvijek kad dođem na ovaj forum od srca se nasmijem! super ste!

minka

Gost

0 0

najbolje mi je kad se jadna ugrožena djeca među sobom prepirete tko sam ja i želite ući u trag mog identiteta, pa svašta nagađate i dijelite neke komentare, pa me pokušavate i vrijeđati. zbilja sam opasna, kad tako reagirate na mene. nisam to znala. baš ste simpa! ;)

Rock Uragan

Gost

0 0

Poznata mi je situacija u kojoj se nasla Ms.Minka.Nije strasno.Sve se svodi na zgrabi ili odustani,a ja sam uvijek za prvu opciju.Ostacu ovdje i povremeno odlaziti na kratke izlete na dobre koncerte gostujucih rock dinosaura u izumiranju uz koje sam odrastao,raditi dosadni,jednolicni kancelarijski posao ili,kao sto uskoro planiram,ostavljam sve i ja sa svojom djevojkom koju jako volim odlazim put Svedske na sve ili nista.Citav zivot kao ovdje vikend.Palio Minka.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90