Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

studentska viza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodan: 17.05.07 @19:10:42

ela

Gost

0 0

bok!

mala obavijest -naglašavam da nemam NIKAKVOG iskustva sa nabavom vize,ni sa situacijom u americi jer nikad tamo nisam bila. Tako molim da mi odgovore oni koji stvarno imaju iskustva i temeljioi (ovo me podsjeća na joker zovi)!!:)hvala

ja i prijateljica planiramo u 10. ili 11. mjesec ići u SAD na godinu dana.

1). koje su privilegije studentske vize?

2)jel se može sa studentskom vizom ostati godinu dana?

3)jel već trebam imati tamo osiguran posao da bi išla?

hvala

davor

Gost

0 0

hm.............. ela, trebas ti jos puno toga provjerit, totalno si na pocetku, al bar ti volje ne fali, sto je i najvaznije.... moja preporuka da ti sad tu ne pisem knjigu... fino ti nazovi cure u ccusa u rijeku i one ce te tamo jako dobro uputit....051213203

my

Gost

0 0

slažem s davorm,

pitanje kako uopće mislite ići tamo a inače sure u Rijeci su vam upoznate s najnovijim vijestima sto se tiče state departmenta i njihovi zakona. Ali inače na work exp. program ne možeš ići u 10mjesecu tj. na J1 vizu ako ideš tada onda ti preostaje opcija vize H ili nešto slično ali po toj vizi ne možeš raditi jedino ilegalno jedino cure u Rijeci imaju program gdje se u Ameriku ide na praksu tj. da upoznaš njihov način rada i to traje 18 mjeseci i to ti ovisi koji faks ideš te posao sama tražiš. Ali stvarno da se ne piše knjiga zovi ili pogledaj njihovu stranicu www.ccusa.com

tina

Gost

0 0

pa ljudi vi govorite totalne nebuloze!!! cura je lipo ,konkretno pitala!!ccusa s tim nema veze jer cura ne ide sa ccusa-om u ameriku a oni samo nabavljaju vize za njihove kandidate! savijet ti moze dati ambasada ili netko sa pravim iskustvom(a takvih ocito nema na ovom forumu)oni bijedni studenti koji misle da kad su preko ccusa otisli u ameriku da imaju neko americko iskustvo-a to je daleko od istine!

davor

Gost

0 0

za pocetak neka pita ccusa, a ambasadu neka zove za formalna pitanja jer kak mi se cini cure bi u meriku na malo drukciji naci , a neke stvari ti ne kazu u ambasadi, ne smatram da sam tolko pametan da kritiziram druge, al tina ako smo svi odvije ovako tupavi onda si i ti kad si na ovom forumu....

n

Gost

0 0

Teško da ćeš dobiti i turističku vizu na 3. mjeseca, a radna viza na godinu dana je znanstvena fantastika, pogotovo ako nemaš osiguran posao, tj. firmu u americi koja garantira da si joj ti prijeko potreban i da ima posao za tebe.

Postojala je još opcija internshipa koji traje od 12-18 mjeseci, ali postoji problem, iz nekog razloga od 7. mjeseca prošle godine hrvatima se ne odobravaju takve vize, inače riječ je o J1 vizi.

ime nije vazno

Gost

0 0

kak se tu mlati prazna slama... svi su jako pametni. a da netko stvarno nazove ambasadu ili ccusa pa da napise nesto konkretnije. prepucavanja su za male ljude, zar ne?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90