Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Au pair u sad-u 2

Dodan: 14.05.07 @22:07:30

MsAndrea

Gost

0 0

E, ovako moj prošli post je zaposjela Minka, nadam se da ću ovaj put imati više sreće i da će me ona zaobići. Ovaj je post za sve cure koje žele više znati o au pair programu, neka mi se jave na mial aupaircroatia@yahoo.com, i ja ću im poslati brošuru koja je prepuna korisnih informacija!!!!

AMELA

Gost

0 0

Ja sam se već prijavila na ovaj program i već sam odbila puno porodica.U poslednje vrijeme slušam samo o negativnim iskustvima djevojaka na ovom programu.Dodatne informacije mi ne bi škodile.Hvala

MsAndrea

Gost

0 0

Slobodno se javi na moj e-mail sa pitanjima koja imaš, pokušat ću ti odgovoriti najbolje što znam. Što se tiče negativnih iskustava, moj ti je savjet da to ignoriraš i budeš pozitivna jer su ti onda veće šanse da izbjegneš .

AMELA

Gost

0 0

Hvala ti puno!Pošalji mi svoj email.

AMELA

Gost

0 0

Javilo mi se puno porodica.I odbila sam ih.Ja bih željela čuvati djevojčice i zato sam pretežno odbijala jer su mi nudili dječake ili po 4 djece a ja želim čuvati samo 2 ili 3 ako mi odgovara aplikacija.Pogriješila sam što sam odbila 1 porodicu jer su imali extra uslove ali 2 sina.Jako sam im se svidjela i rekli su da se nadaju da ću ih izabrati.Međutim pošto nisam znala kako to funkcioniše i još nisam dobila ni šifru odbila sam ih i zatražila od agencije da mi traže 2 porodicu.Tek poslije 1 mjesec sam shvatila da želim njih ali su mi iz agencije rekli da su im pronašli 2 djevojku.Pod pritiskom sam.Da li će me izbaciti iz programa ako uskoro ne izaberem?Želim osjetiti kemiju sa porodicom ,da je to prava porodica za mene.Prijateljice mi govore da sam upravu i da odbijam sve dok ne nađem pravu porodicu.Ne želim se pokajati.Jesam li upravu ili ne?

MsAndrea

Gost

0 0

Ma, potpuno si u pravo, a ako ti se nikud ne žuri samo lijepo čekaj i biraj. To je t voje pravo. vremenski si neograničena, dakle koliko god ti treba!! Naravno nije dobro pretjerivati jer nitko nije savršen, imaj par stvari koje tražiš i koje se definitivno trebaju podudarati ali takodjer moraš biti u nekim stvarima i fleksibilnija! U svakom slučaju dobra obitelj ti znači jako puno i u potpuno si u pravu! Ne odustaj!! Moj ti je mail u mom prvom postu na vrhu!!

Sebina

Gost

0 0

Nisam sigurna da li da pisem ovdje ali i mene zanima au pair medjutim ja sam familija koja trazi tu osobu! Zivim u Londonu imam dvije djevojcice, 6 i pol godina i 2 i pol godine stare. Inace, sam Bosanka udata za Engleza, djeca mi nazalost pricaju samo engleski...Oboje radimo, ja radim na fakultetu i zavrsavam doktorat antropologije. Mi smo mlada familija, fleksibilna, trazimo nekog ko voli djecu i veoma smo nervozni oko cijelog tog procesa trazenja itd. Ako je bilo ko zainteresiran neka mi se javi na sebina@dsl.pipex.com Hvala!

Sebina

Gost

0 0

Nisam sigurna da li da pisem ovdje ali i mene zanima au pair medjutim ja sam familija koja trazi tu osobu! Zivim u Londonu imam dvije djevojcice, 6 i pol godina i 2 i pol godine stare. Inace, sam Bosanka udata za Engleza, djeca mi nazalost pricaju samo engleski...Oboje radimo, ja radim na fakultetu i zavrsavam doktorat antropologije. Mi smo mlada familija, fleksibilna, trazimo nekog ko voli djecu i veoma smo nervozni oko cijelog tog procesa trazenja itd. Ako je bilo ko zainteresiran neka mi se javi na sebina@dsl.pipex.com Hvala!

Dijana

Gost

0 0

Cao , ja sam bila preko Aupair-nrw.de u Njemackoj i bilo mi je super, agenturu mogu svima preporuciti (jer sve pise na hrvatstkom)..ovdje je link

Agentur Aupair-nrw.de (sve pise i na Hrvatskom)

e-Mail: info@aupair-nrw.de. Ovdje je direktan link za aplikaciju:

Link za aplikaciju Aupair-nrw.de (sve pise i na Hrvatskom)

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90