Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Au pair u sad-u

Dodan: 09.05.07 @20:46:55

nice smile

Gost

0 0

da li ima netko iskustva sa bhv agencijom u zagrebu za au pair i ostale kulturne razmjene? koliko mi love treba ako idem kao au pair i koja su negativna iskustva tj. najgore što mi se može desiti? pa uvijek postoji povratna karta zar ne? uz sve prednosti ovog programa želim oduzeti negativne i ispadne da u svakom slučaju vrijedi otići?

MsAndrea

Gost

0 0

Hey nice smile , ajde javi mi se na e-nmail adresu mogu ti poslati sve potrebne podatke o au pair programu. aupaircroatia@yahoo.com

MsAndrea

Gost

0 0

Za nice smile sto se bhv agencije tice oni zastupaju cultural care au pair program . Ja sam provela dvije godine preko Au pair in america programu /APIA) i imala sam takodjer priliku cure iz toga programa kojeg nudi bhv agencija i postoje 2 bitne razlike izmedju tih na oko dviju istih programa. Kad si tamo preko APIA prednost je u produzivanju programa sto au pair nista ne placa dok one su placale 200$ ( tjedna je placa 140-200$)i nakon produzetka tjedna ti se placa uvećava za 25$ tjedno te onda iznosi od 165-225$ dok preko drugog programa ostaje ista. Druga i najbitnija je razlika se najvise vidi kod mogucnosti mijenjana host obitelji koje su preko cultural care-a ogranicene i cesto su cure bile primorane prihvatiti izmedju sljedece obitelji koje im nude ili povratka kuci, ja sam s druge strane mijenjala obitelj 2 puta i uvjek imala dovoljno vremena i bilo mi je ponudjeno puno obitelji izmedju kojim sam mogla birati sto je jako bilo vazno u takvim stresnim periodima da imas osjecaj da biras a ne da ti namecu istu ili ponekad cak i goru host obitelj. E, da skoro zaboravih savjetnica koja brine o APIA djevojkama je strucnjak koji je placen za to i kojima je to osnovni posao i zivi u tvojoj regiji , dok cultural au pair savjetnici su volonteri kojim takvim radom dobivaju popust na svog au paira pa ti procijeni tko je vise motiviran!!! Smatram iz osobnog iskustva da su bolje zbrinute cure iz APIA. Pitas sto je najgore da ti se dogodi, mozda bih prvo pomislila sta bi bilo da dobijes neku groznu host obitelj, pa ja sam to prozivjela 2 puta i definitivno nije tako strasno jer postoje divne savjetnice koje ti pomognu naci najbolju drugu host obitelj m tako ja smatram da bi bilo najgore sto bi ti se tamo eventualno dogoditi jest da se ne prilagodis novoj nepoznatoj okolini, ali to dakako ovisi iskljucivo samo o tebi i o tvojim motivima odlaska na takav program. Ja osobno sam imala time of my life i uvjeravam da nema sanse da pozalis!! Mozes mi se javiti na moj e-mail koji sam ostavila u prijasnjem postu ili mi ostaviti svoj da ti mogu poslati informativnu brosuricu u kojoj ces naci mnoge informacije od cijene programa do uvjeta za prijavu i o benificijama programa. Sretno

nice smile

Gost

0 0

za Andreu, hej pokušavam poslati mail na tvoj ali ga vraća moj mail je studio@ballance.hr, tnx što mi daješ korisne informacije daj ako si u zg ovaj tjedan da odemo na coffe da mi sve to objasniš, pošalji broj mob na moj mail, pozdrav !

anita

Gost

0 0

hi

mozes li mi sve detaljno objasniti i preko koje si agencije isla_

pisi mi na e-mail

anitakatavic@yahoo.com

unaprijed hvala

Sanja

Gost

0 0

Ja sam isla preko bhv-a i mogu reci da mi je bilo odlicno...naravno, uvijek treba biti realan i znati u sto se upustas, no ovaj program nudi puno vise pozitvnih iskustava nego sto su mu mane...takodjer osoba koja ide na ovaj program mora biti zrela i znati nosit se s novim i nepoznatim situacijama...al u tome i je izazov ;) ...uglavnom ja mogu preporuciti bhv, meni su bili super, za ostale agencije ne znam, do bhv-a sam dosla preko frendice, al mozete i pogledati na njihovu web stranicu www.bhvedu.com

ivana

Gost

0 0

hey narode ovako:i ja sa se prijavila na bhv i zanima me ispovijest nekih ljudi koji su tamo bili kako im je bilo dali su ratocarani i takve stvari jako me zanima pa molim vas da mi pojasnite dali se isplati!!a mozete mi se javiti i na mail ivana_pavic88@hotmail.com

SORRY ZATO SI OVO OTVORIO/LA OVO DOBIT CES POLJUBAC NA SLIJEPO OVOG PETKA OD LJUBAVI TVOG ZIVOTA AKO NE PREKINES LANAC SUTRA CE BIT NAJBOLJI DAN U TVOM ZIVOTU BOLO KAKO BILO AKO NE POSALJES OVO NA NAJMANJE 10 LJUDI BIT CES OBACEN/Ahotmail.com

marija

Gost

0 0

bi li mi mogla malo bolje objasnit sve to,mislim kao posao dadilje?kako se do toga dode?

MsAndre

Gost

0 0

Bok Marija, napiši svoju e-mail adresu na koju ti budem poslala sve potrebne informacije. Pozdrav

AMELA

Gost

0 0

hi!

Ja sam au pair u New york.Ovdje sam 5 sedmica.Kada sam dosla kod host porodice moji snovi tada su pali u vodu.Aplikacija je zvucala tako dobro,1 dijete.Ma sve savrseno a ni s od savrsenog.Ja sam bila kod pakistanskog psihopate koji je promijenio 5 au pair u 16 mjeseci.Svi su glupi za njega.Mali je uzasno dosadan.Nisam ocekivala bajku ali ni pakao.Cekala sam pravi momenat i nakon 3 sedmice rekla sam mu da zelim 2 porodicu.Nakon 2 dana napustila sam kucu i otisla u drugi grad.Agencija mi je platila smjestaj.Za samo 1 dan nasla sam super porodicu.Imam auto ama bas sve ali prije svega prihvacena sam kao clan porodice.Zahvaljujuci meni tog gada ce izbaciti iz programa.Ako imate nekih pitanja pitajte.
PUSA

Pozn.Au-Pair Program

Gost

0 0

*** Pisano i Minki*** ****(Poslala Forum u maju / 2007 ) **** ***** Minkice i za tebe ovo vazi sto i Za Lolu ***** ******** koja je bila u Londonu ********* *** ( Forum Au-Pair London 05.09.2006 ) *** ****** Kolko vidim Ti si Ovaj Program potpuno ZLO UPOTREBILA.Jer to je namjenjeno za one koji Drage volje odu da nauce-usavrse Jezik te Zemlje u koju si i dobrovoljno otisla.Znala si pre nego si otisla svoje obaveze a i svoje NE-OBAVEZE a takodje koliko sati si obavezna DNEVNO-SEDMICNO da pomazes Porodicama sa Djecom a takodje si znala kolko novca za to Dobivas.Znaci ti kao Au-Pair ne ides kao neko lice da radis u toj zemlji,NARAVNO jer za to nisi ni imala mogucnost bez Radne Vize i Boravka u toj Zemlji,vec si dobila Au-Pair Vizu a steta da takvi dobivaju i da kvare ovu mogucnost za one kojima je ovo jedina sansa da odu u zeljenu Zemlju i da malo usavrse ili nauce taj Jezik te Zemlje gdje odlaze ma gdje to bolo.Da si imala Agenciju preko koje Bi naravno bolje prosla i koji bi te ZASTITILI u ne korektnim USLOVIMA, oni bi ti i pomogli da odes iz te Porodice ai da nadjes bolju Porodicu.U ovom Slucaju SUMNJAM da je Porodica bila ne korektna nego ste VI zeljeli samo da ovaj Program ZLOUPOTREBITE i samo NOVAC da ZARADITE.Da vam nije Valjalo,VI biste to odmah napustili,a vidimo da niste. Drugim interesentima za ovaj Au-Pair Program savjetujemo,da se malo vise o tom svemu bolje informisu,da nadju jednu Agenciju sa sjedistem u toj Zemlji u koju odlazite i da imaju svoje Zastupnike u vasoj Okolini-Regiji gdje stalno Zivite, jer ste tako najbolje informisani i ZASTICENI , od nezeljenih dogadjaja. VAZNO Ko ide u Njemacku i Austriju ili svicarsku kao au-Pair i zeli Njemacki da nauci onda bih vam predlozila Agenciju- Web stranicu: www.au-pair-germany.com sjediste u Njemackoj a na toj stranici imate i na nasem jeziku sve informacije,a vidim da svaki dan sve vise i vise objavljuju nesto interesantno.U Googlu kad utipate samo au-pair- germany oni su na prvom mjestu sto je naravno i Aktuelno i gledano.Pa izvolite, ali ne ovakvi sto zele preko ovog Programa da se obogate.U Njemackoj,Austriji je Dzeparac oko260,- do 300,-eura i svi troskovi Boravka placeni,dok u Svajcarskoj je nesto bolji oko350,-eura sto je stvarno dovoljno i za Hrvatsku Bosansko Hercegovacku Omladinu kojima je (AKO IMAJU POSAO) poslije svih troskova sta ta Porodica ima Vrlo DOVOLJNO a to sve za oko 5 sata dnevno ili 30 sati sedmicno, pomaganja Porodicama oko odgoja Djece.Uz to Jos 4 nedelje placenog odmora ukoliko ste 12 mjeseci boravili oko te Porodice.Hvala vam Velika ako ste ovo procitali da vas drugi tako ne Foliraju.Citalac ovog Foruma.Pozdrav i Sretno SVIMA.Pa pogledajte sta pisu njih dve ******

miss_sanja

Gost

0 0

Amela ,daj mi svoj mail...imam masu pitanja

:)

amela

Gost

0 0

Moj email je amela.zel@ hotmail.com.

12

Gost

0 0

Ljudi moji ova Minka je takva poremečena glupača jao baš je jadna, a nema valda prijatelja pa si lječi komplekse tu baš mi ju je žao sirota hahahahaha

Djovana/Vianna

Gost

0 0

to my lost friend Cromeister hey bitch pa sta te moram preko foruma tražiti??eto tako je to kad se ode u USA pa se zaborave svi,Bebek i ja !!! see you soon.darling I'm coming back AGAIN! treća sreća.i ne budi peder pa se javi!! pozdravi Charlia i Mary Jo :) moje vjerne sluge! ma škvadro Amerika je sve što sja :) .pokažite im kako se loče :) barem smo im mi pokazale!

miki

Gost

0 0

ljudi zelim u USA,pisite kako ste se proveli..

pcelica

Gost

0 0

potreban mi je nko ko je bio u usa na ovaj program.....

htjela bih cuti iskustva..jer sam se ja prijavila da idem....

irena

Gost

0 0

moze li se zaraditi?????

andza

Gost

0 0

bok,MaAndrea!ako si još tu negdje, imala bih par pitanja.mene zanima konkretno london, ali i neke općenite stvari.

Jelena

Gost

0 0

Da li je neko cuo za agenciju Upoznaj svet? Ja sam se nedavno prijavila preko njih za au pair,pa sam malo sumnjicava.Hvala unapred.

Ivaa

Gost

0 0

Ej dali mi netko može reći par informacia o radu kao au pair u USA? dali moram biti student? Ako ima ko kakvih informacija dal bi mi se mogao javiti na e-mail ivadetelj@gmail.com.

Tnx

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90