Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Rad za nestudente u USA

Dodan: 20.04.05 @17:39:39

Irena

Gost

0 0

Ima li šta novo vezano za rad za nestudente u USA-u, postoji li neka agencija koja nudi takav program ili H2B vizu ili nešto slično.

Ako netko ima neke informacije, molila bi da mi pošalje na mail ira@post.t-com.hr

ivan

Gost

0 0

Pozdrav svima ja neznam dali postoji program za raditi u sad ali mogu vam reci da postoji program za dobivanje vize za rad u njemackoj na 18 mjeseci potrebno je da od buducceg poslodavca dobijes potvrdu da te treba i to je to,ima i druga verzija koja se tice visokoobrazovanih oni mogu dobiti isto za rad ali bez ogranicenja pozdrav.

Marina

Gost

0 0

U Rijeci ti postoji agencija koja sada ima te programe u sklopu interexchange organizacije,broj telefona je 051 212173

Irena

Gost

0 0

Znam za taj program, planiram tako i ići, ali me zanima je li netko bio i kakva su iskustva.

Pozdrav

zrinka

Gost

0 0

u USA mozes raditi kao counselor za djecu u sportskim kampovima, za ljeto 2006 mozes se prijaviti na jesen,

051 213 203

nino

Gost

0 0

Imali ta agencija iz rijeke svoju web stranicu,sve ostale agencije nude programe za studente?

zrinka

Gost

0 0

stranica je www.ccusa.com , prijave su od jeseni za ljeto 2006

nino

Gost

0 0

Marina imali ta agencija u rjeci svoju web stranicu?

Ivica

Gost

0 0

www.moj-posao.net

Vi i vasa Amerika. Nema love nabrzaka. Karijera se gradi s vremenom.

Ostanite doma i kupujte Hrvatsko.

P.S. Nema ljepseg osjecaja kada sletis nakon pola godine na Pleso.

world traveller

Gost

0 0

rece on koji je prije pola godine otisao vjerojatno iz istog razloga...ljudi, putujte, svijet je velik i vrijedan da ga se vidi...a kako je krenulo, ako ne proputujete sad, uskoro ce postati preopasno uopce izaci iz kuce a kamo li ukrcati se u neko prijevozno sredstvo :-(

Ivica

Gost

0 0

Ovako, da, bio sam 2 godine.

Je lijeop je ali samo dok si student.

Za world traveler trebas imati love, a ako ti tata neda onda, jebiga nemozes niti biti.

Uostalom biti traveler poslije faksa, a ne raditi je pomalo zalosno jer gubis, jako puno gubis.

Ljudi traze ljude sa faksa za posao u RH a ne world travelere.

Zato, zaposlite se doma, ucite, napredujte i sa masnom placom budite bogati turist, a ne radnik za 2 dolara napojnice i pranja sudja i ostalih sranja.

Je, putovati je super ali treba imati love. A, za lovu treba raditi. ALi konobarenje nije buducnost.

Zato... putujte ali samo do nekog vremena. Nemojte zabrijati da cete vjecno biti konobari i dizati 200 dolara na dan. Super zvuci ali to i puno vise mogu imati iz ureda.

NIT JE RIBA MESO NIT JE TOVAR COVIK

Tea

Gost

0 0

Aposolutno se slažem sa svime što Ivica govori.

Ako baš želite ići van onda je to kroz daljnje usavršavanje ili eventualno ako tamo dobijete posao u struci, ali čitav život konobariti ili sl. , to nikako.

world traveler

Gost

0 0

Mislim da nitko od ljudi koji zele otici u Ameriku planira i ima ambicije da radi kao konobar cijeli zivot i vrlo je umisljeno od tebe tako nesto pretpostavljati. Kao sto si ti proveo svoje 2 godinice radeci to sto si radio, tako i ovi drugi ljudi imaju pravo da odu i da vide sami. Usput receno, ja sam akademski obrazovana i radim i od svake place izdvajam svotu u ˝fond za putovanja˝ i redovito putujem jednom godisnje, a nemam ˝masnu placu˝. I digne mi se kosa na glavi kad procitam takve izjave kao sto su tvoje.

Ivica

Gost

0 0

Kao sto si ti proveo svoje 2 godinice radeci to sto si radio, tako i ovi drugi ljudi imaju pravo da odu i da vide sami. "ja nikad nisam rekao da se ne ide nista vidjeti"

Usput receno, ja sam akademski obrazovana-"usput receno ja isto-zasto to naglasavati"

i radim i od svake place izdvajam svotu u ˝fond za putovanja˝ i redovito putujem jednom godisnje, a nemam ˝masnu placu˝-"ja isto izdvajam i koje veze ima ako ja imam masnu placu a ti nemas, moze se vrlo jeftino putovati-u nekim slucajevima jeftinije je putovati nego ostati doma i placati najam i rezije"

I digne mi se kosa na glavi kad procitam takve izjave kao sto su tvoje-"meni isto na tvoje jer nemam pojma zasto ti se dize kosa?-manje papira trljati i igrati se sa ravnalom(nisam mogao izdrzati)."

Putujte, vidite svijeta ali ostanite doma(zivjeti)

svugdje je lijepo, Hrvatska je najbolja

Ivica

Gost

0 0

Btw, svjetski putnice

gdje si sve putovao,

sto se isplati vidjeti

reci dojmove

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90