Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

NASTAVAK SKOLOVANJA U AMERICI

Dodan: 26.04.07 @00:18:16

minka

Gost

0 0

a ako si toliko glup pa ne znaš čitati, ko ti kriv? da li ja nekog tražim da za mene surfa i kaže mi šta da upišem? ti bi da ti neko servira na pladnju sve o američkim fakultetima? razmaženi, narcisoidni, bahati hrvatski dečko. radi takvih poput tebe i idem iz Hrvatske! bilo gdje drugdje su muškarci normalniji..

minka

Gost

0 0

fakat da neko može biti tak odvratna muška kretenčina.. pokušaš im pomoći i još ovaj gad tu govori kako mi je u glavi.. ajde pederčino bjež od mene što dalje! najviše mrzim hrvatske bahate debilne, pederske dečke!

zagreb

Gost

0 0

Ljudi imamo posla ovdje sa neuravnoteženom osobom, kako se čini. To se odnosi na Minku.Trebamo ju staviti na -ignore. Sada mi je drago što ti nisam poslala podatke o postdipl. u Americi. Ne zaslužuješ minka da ti itko pomogne.

lovac

Gost

0 0

daj posalji meni, ali vidim da moram napraviti mail pod kodnim imenom , pa se cujemo. thx

marketing

Gost

0 0

cuj stara sto se tice bjezanja od muskaraca, mislim da ti to nije potrebno ako si ovaka u stvarnosti, u sto sumljam,ali ako jesi, mislim da sa tebe bjeze i uši. cuj ima jedno mjesto zove se mjesec odi i pomozi i sebi i drugima P.S. ne treba ti engleski

minka

Gost

0 0

zagreb, neka ti bude drago, to samo dokazuje o tebi kakva si osoba..

minka

Gost

0 0

dobro je rekla cura na stranici dolje, Hrvati su fakat gadan narod. svako drugi će ti prije pomoći od jednog umišljenog, samodopadnog niškoristi Hrvata... ;)

blubell

Gost

0 0

minka ja te skroz podržavam.
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90