Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

Viza za Meksiko?

Dodan: 24.04.07 @21:31:00

ana

Gost

0 0

hey davore,

avionom iz amerike (tamo sam studirala pa onda u meksiku) pa u meksiko city (Benito Juarez airport)

ana

Gost

0 0

ponavljam da nisam sigurna dali bi meksikanci danas pustili ljude kako su mene....ja sam izvadila vizu tamo nakon 6 mjeseci jer sam bila student i na kraju me sam faks ucjenio da nabavim student vizu iako su moji u americi dobili potvrdu of meksika da mi netreba niti studentska (no faks u meksiku je ubirao proviziju na medunarodne studentske vize...godinu dana sam tamo bila)

stvarno nisam ni sama pametna sto savjetovati...onda ima se doslovce zivo fuckalo za bilokakve papire

davor

Gost

0 0

ma dobro, ovo je bila iznimna situacija, ne bi nikom to preporucao haha, iako vec u evropi provjeravaju ako nam treba viza, tako da mozda niti u avion ne bi mogli uci.

nevenab

Gost

0 0

Ljudi, da li iko zna da li se bas mora ici u Budimpestu po vizu ili se to moze srediti putem poste...situacija je delikatna, naime nije moguce da se uzme slobodan dan za putovanje gore zbog pocetka radnog odnosa i zamjene u osnovnoj skoli u kojoj radim. Vec uzimam 15 dana za Meksiko:))) Isto tako, da li je moguce dati nekom punomoc, sestri, prijateljici, kumi, da ode po vizu za vas??? Informacije bilo kakve....help!!!:)))

davor

Gost

0 0

odgovorili smo ti i na forumu, ako ti je viza potvrdjena moras ici osobno, postojala je neka agencija koja je kao imala mogucnosti ali ne bi znao vise o tome.

davor

Gost

0 0

Evo napokon smo docekali i taj dan, od 4mj nam ukidaju vize, pa svi koji planiraju ici prije, mozda bolje da se malo strpe. wupii :) source: http://www.mvpei.hr/custompages/static/hrv/templates/_frt_Priopcenja.asp?id=5414

Criss

Gost

0 0

Koliko je to sigurno da se ukidaju jer ja planiram ici 30.3. a to je za koji tjedan pa...????

davor

Gost

0 0

a gle, nista nije sigurno dok kazu "od danas ne trebamo vize". pa ja bas ne bi cekao zadni dan. iako mozes nazvat pa im reci da ides tada pa ce ti reci valjda nesto, pozitivno ja se nadam. javi ako ti kazu nesto korisno

OICZctQPOJOZCeGc

Gost

0 0

matija

Gost

0 0

Ekipo pa netraba od 25.04.2010 više hrvatskim državljanima netreba viza za mexico... Ja idem idući mjesec i ambasada u Beču kaze da netreba a i ministarstvo vanjskih poslova mi je poslalo potvrdu da netreba

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90