Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

problem zvan viza

Dodan: 14.04.07 @22:50:08

davor

Gost

0 0

shema ti je da mozes samo jednom past godinu, da mogu svi do 29god, al da su pali samo jednom.... jeb.... to ti tak ide, gle ti si druga godina ,pao si, i jos nemas ispita u indexu vec od prosle godine, ....moje misljenje jako tesko, al kak zrinka veli mozda im bude dobar dan, a i tebi..... ak ti nije bed dat pare za vizu i tak to odi pa probaj, samo znaj da ti oni vode evidenciju , pa ako te odbiju i ti se primis faksa ili jos gore ne primis, das samo par ispita do druge god, smanjuje ti se sansa da dobis vizu jer ti je vec odbijena jedanput, sto neznaci da ju nemozes dobit al ej..... sve gledaju..... ,gledaj ovak ,ak odes i slucajno dobis vizu , kaj bit ces tam 5mj, sjeb...ces si faks i druge god. sigurno nebus iso onda.... a ni one druge jer si vec 2put pao.....pa si ti zracunaj, pa kaj ti cure u ccusa kazu..... trazi teu kad zoves ona ti je nekak ljubaznija

sretno

----

Gost

0 0

Nije istina da se moze samo jednom pasti. Ja sam pala dvije godine i na kraju sam se morala prebaciti na ivanredan studij i bez problema sam dobila vizu prosle godine. Znam decka koji je pao tri puta i dobio vizu prosle godine, a drustvo s kojim sam bila prosle godine u SAD-u - medu njima slucaj cure na 3.god ekonomije i pala prvu, drugu i opet trecu godinu, apsolventa koji je to vec 4 godine i da ne nabrajam dalje... svi dobili vizu bez imalo beda. Nemojte plasiti ljude.

Davor

Gost

0 0

istina nije bed dobit vizu, al u pravilu nebi smio past vise od jednom, bar je tak bilo , najbolje da zove ccusa... pa bu vido.....

-----

Gost

0 0

Istina najbolje nazvati cure u Rijeku i pitati, ali nije tako crno kako si rekao Davore. Od nas 12 koji smo isli prosle godine zajedno, bilo je samo troje dobrih studenata, mi ostali sve redom katastrofa studenti, padali po vise puta i svima su odobrili vize, ama bas nikakvih problema. Uostalom nisam niti cula da su ikome odbili prosle godine. Vjerojatno je bilo takvih,ali nisam cula. Jos 20-tak ljudi znam i koji su isto redom "uspjesni" studenti - prosle su godine dobili vize. Jedino ako su naglo promijenili politiku u ambasadi, e to je onda druga prica. Pa onda ce 30% svih prijavljenih dobiti vize, a mi ostali bye,bye.

Davor

Gost

0 0

znam da svake godine 99.9% ljudi dobi vizu, al znam da u ccusa imaj neku politiku da oni provjeravaju i tak to, nebih tocno znao, kak to ide ak si pao vis puta...znam samo kaj su mi cure rekle u ccusa... pravila, a ja u ambasadi nikad nisam imo frke, jer imo sam uvijete... uglavnom , reko sam mu, nek proba pa vidi.... sa cu opet druge godine, kaj di si ti bila, i kolko puta... ides opet isto mjesto ili....

Zrinka Kablar, CCUSA

Gost

0 0

Bok, Mi izdajemo sluzbeno setavove US Konzulata u Zagrebu; koji kaze da vize mogu dobiti svi studenti koji uredno polazu godine. Prihvacaju jedan pad (obitelj, vanskolske aktivnosti, bolest, vojna obveza i sl.). Ima naravno studenata koji nisu svi u pravilima, a ima i (dobrih) Konzula koji zatvore oci i odobre vizu. U protekle dvije godine nismo imali nikakvih posebnih problema, iako nisu svi studenti imali "uredne situacije" u indexu. Nesto je u hrabrosti, nesto u sreci a najvise u Konzulu. U programu WEUSA je 250 paricipanata; na uglavnom sve upite, telefone i mailove odgovaram ja, jer Tea ne radi toliko na programima. U slobodno vrijeme, vikendom i navecer odgovaram i na forume anonimnim kandidatima i onima koji sve znaju. Davore, izracunaj koliko je to upita dnevno. Do sada su svi dobili sve odgovore na koje su trazili pitanja.

davor

Gost

0 0

Ma Zrinka ja tebe obozavam, naj se ljutit..... kad samo vidim forum mogu si samo zamislit kaj te sve pitaju....znam da ti znas najbolje, nisam ono reko u losem kontekstu....

pozdrav

-----

Gost

0 0

Ma cure u CCUSA Rijeka su zakon. Imala sam ja neku frku prosle godine dok sam bila u SAD-u i stvarno su dale sve od sebe, oni u Sausalitu su neumoljivi. Bila sam prosle godine prvi put u Americi, idem i ove. Daj Boze, ako mi odobre vizu, do sada sam 1000% bila sigurna da hoce, jer ni prosle godine nije bilo problema, ali Davore sad si i mene, veteranku, malo poljuljao u toj sigurnosti. Cula sam da, ustvari upoznala sam prosle godine hrpu Rusa i Ruskinja i kazu da je kod njih frka dobit vize, moras biti stvarno super student, mladji od 21 itd, ali od njih hrpa ostaje tamo i grebe se na sve nacine, sto legalno sto ilegalno. 5 Rusa koje znam je ostalo. Kod nas su vjerojatno blazi jer ipak nismo toliko ocajni i ako tko ostane, ne vjerujem da je to veliki broj ljudi. U ambasadi samo osmjeh od uha do uha, ma budite najsladji na svijetu, da dobiju tamo secernu bolest od vas i pricajte, pricajte, pricajte. Naravno ako vam je engleski ok, ako ne, samo ono nuzno. Ali ne zaboravite se smijati, Ameri padaju na to, fake smile i zracite optimizmom! I viza je vasa!!!

doc

Gost

0 0

smješno se bojat za vizu, pita me kako sam, ja kažem dobro, a ti? on kaže dobro. dođi sutra po vizu. index sam bezveze nosija jer nije ga ni pita.

Imam je!!!

Gost

0 0

Bok ljudi; Ja sam prosli tijedan dobio vizu i to bez ikakvih problema!!! Imam 24 godine i promijenio sam tri faksa a sada sam na ekonomiji druga godina!!!! Kako sam upisao faks sve dajem u roku tako da je i to mozda presudilo, ali konzulica me nije gnjavila nista u svezi toga. Idem sa ekipom preko CCUSA tako da smo i svi zajedno isli po vizu, uopce nije bilo problema!!!
Opustite se i bez panike, sve je to jedna obicna formalnost!!!!

deee

Gost

0 0

ajme meni ja idem po vizu tek 15.6. a putujem 24. ....uzas.neznam kaj ak ne dobijem, sto je velika mogucnost jer mi u indexu nije sjajna situacija,...imam samo jedan ispit polozen u ovoj god

comi

Gost

0 0

hehe...ja sam bio u istoj situaciji...i evo me sada preko bare... samo budi skulirana i ak te nesto pocne pitati u vezi tog ..reci da je to najtezi ispit na faxu i da si se pripremala tako dugo da si vec drugih 3-4 mogla polozit..malo se najdi..hehe sretno...

doc

Gost

0 0

meni nije gleda index i nisam se smija, čak ga nisam ni sve razumija. stvarno čista formalnost.

jeli ko zna za koliko dana ti pošalju vizu na kučnu adresu?

Imam je!!!

Gost

0 0

Hej deee, Ja idem isto 24.6 i to s letom preko beca za NY. Let mi je u 8:00 iz zagreba!!!
Jesi ti na istom i do kud ti ides??? Ako da, onda mozemo zajedno!!!

deee

Gost

0 0

ja idem za sacramento

baku_bakica

Gost

0 0

zna li netko kako se dobiva viza za azerbajdzan?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90