Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

kuba

Dodan: 22.03.07 @10:04:16

LucijaM

Registriran uporabnik

0 0

Pozdrav,

užasno želim posjetiti Kubu s tim da vremenski mogu jedino u 2.pol.7 mj. ili poč. 8.mj. Molim vas za početne savjete, kako je najbolje organizirati prijevoz (da nije preko agencije). Smještaj, vidim, nije dobro rezervirati preko net-a, to znači po dolasku ga tražimo? Molim vas za svježe savjete,

Thanks

bobo

Gost

0 0

i ja idem na Kubu.....u 7. mjesecu.....ljudi dajte nam sviježe info .......

TT

Gost

0 0

Pogledaj na temu "KUBA,KUBA,KUBA" na ovom forumu, tamo sam prije par dana dosta napisao....smještaj najbolje na licu mjesta, dođeš-pokucaš i to je to, imam ti ja neke za preporučit koji su provjereno dobri,pa ako se dogodi da su i puni usmjere te na nekog svog tko iznajmljuje isto...avio karta - po meni najbolje Iberia: Venezia-Havana (via Madrid), najjeftinije, ako ti nije problem doći do Venezije, mi smo išli AirFrance iz ZG....

Snježana

Gost

0 0

Idem na Kubu u 11. mjesecu ove godine. Po planu puta, 5 dana smo u Havani od toga su nam 3 dana isplanirana/uključen je Vinales/ a 2 dana smo slobodni sami isplanirati. Nakon toga letimo za Meksiko. Molim vas nek'mi netko javi kako bih najbolje iskoristila ta 2 dana, što mi je najbliže što ne bih smjela propustiti vidjeti a moguće je? Ja bih rado vidjela Moron, ili Trinidad ili Baracoa, Cienaga de Zapata ili Playa Pilar/Varadero nikako/.

Što mogu ostvariti od toga???Tnx

Snježana

Gost

0 0

Idem na Kubu u 11. mjesecu ove godine. Po planu puta, 5 dana smo u Havani od toga su nam 3 dana isplanirana/uključen je Vinales/ a 2 dana smo slobodni sami isplanirati. Nakon toga letimo za Meksiko. Molim vas nek'mi netko javi kako bih najbolje iskoristila ta 2 dana, što mi je najbliže što ne bih smjela propustiti vidjeti a moguće je? Ja bih rado vidjela Moron, ili Trinidad ili Baracoa, Cienaga de Zapata ili Playa Pilar/Varadero nikako/.

Što mogu ostvariti od toga???Tnx

stefpedala

Gost

0 0

pogledajte si ture od tucan travela ili gadvantures

janez

Gost

0 0

najveca pogreska je ici na organzirani put od 2000 eura + karta, ja sam kupio avio kartu AirFranc za 750 eura iz Zagreba bio 2 tjedna i spavao u luksuznoj vili za 700 eura 2 tjedna. tako da sam prosao puno jefitnije i imao sam sto sam htio

Bridget

Gost

0 0

Kuba <3 

Zasto tura? Napravi se neki povoljan paket na par dana, tada obidjete vise atrakcija i nesto vidite ..moze biti super program. za ostatak se potrazi dobar smjesta.

700 eur u vili delux je ok cijena.

Najbolji period je od 12 do 2/3 mjeseca.

Jel itko zna da li s emogu vec kupovati karte za 2016? I koliko ce biti cijena! Moj budget za kartu je 5000 kn. I mora biti polazak iz Zagreba.

sileđija

Gost

0 0

a avioprometu je vidljivo za avio karte 11 mjeseci unaprijed od gladanja samih ponuda.

nemir

Gost

0 0

pa pogle si kad su akcije od AirFranca jedino oni mogu imat dobru cijenu iz Zagreba

Bridget

Gost

0 0

Air France je trenutno dosta skup, mislim da moze nize. Pricekat cu, ipak imam vremena do 2016.

lakistar

Gost

0 0

ma bice akcija od AirFranca kad tad i onda na put !

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90