Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

vlak ZG-Venezia?

Dodan: 19.02.07 @17:58:31

Vyoleta

Gost

0 0

Ljudi jel zna tko da li je ukinuta linija do Venezie iz Zagreba vlakom?ja trebam putovati 22.12..i neznam sada da li je ukinuta ili nije,a u ponedjeljak idem na Gl.kolodvor pitati..

Petar

Gost

0 0

Odgovor od HŽ-a:

Direktnog vlaka više iz Venezie nema.

Iz Venezia Mestre vlak polazi u 01:30 s dolaskom u 04:11 u Villach.
Iz Villacha vlak za Zagreb polazi u 04:17 s dolaskom u 08:36 u Zagreb.

Iz Venezia Mestre Željeznički autobus polazi u 15:40 s dolaskom u 18:50 u Villach.
Iz Villach vlak polazi u 19:25 s dolaskom u 23:36 u Zagreb.

marija

Registriran uporabnik

0 0

Putnik

Registriran uporabnik

0 0

zdravo, redovno sam pratio ovaj dio foruma iz razloga sto idem za Italiju u 2 mjesecu , sad kako je ukinut taj voz za veneciu jel mi mozete predloziti kako na najeftiniji nacin doci iz Zg do Venezie. hvala

ana

Gost

0 0

Pokusaj preko Ljubljane: vlak iz Zagreba do Ljubljane ( 111 kuna), iz Ljubljane do Venecia Mestre 25 eura, (za 30 eura dodjes direktno na aerodrom u Trevisu). 

Anya

Registriran uporabnik

0 0

Trebam pomoć!!!! Trebam biti u Venezii 11.01.12 i nemam pojma kako! Pitala sam u Gladnom Kolodvoru, ali žena mi ništa nije rekla, sve je odgovorila: ne znam, nemam pojma. Ide li vlak od Zagreb do Ljubljana, kad?. I koji ide od Ljubljana do Venezie, ili bus, stvarno nema veze koji, samo da ne mogu zasnati ništa i nitko mi ne žele pomoći, i 11.1 se približe više i više svaki dan! Plizz help!!!! 

nataša

Gost

0 0

možeš busom iz zagreba do trsta i u trstu odeš na vlak za veneciju (autobusni kolodvor je do željezničkog kolodvora u trstu)

Anja

Gost

0 0

Interesuje me vlak Zgreb Venezija da li se moze ranije rezervistai karta na kolodvoru ili ne, i da li se karta moze platiti u eurima.Trebam ici za Veneziju pocetkom februara,i milsila sam uzeti direkti voz iz Zagreb koji ide u 23 i 40 koliko sam se informisala u Veneziji je ujutru oko pola8.Interesuje me da li voz cesto kasni,jer imam let sa Marco-a Pola  u pola 10,pa se bojim da necu stici.Interesuje me isto i koliko se zadrzava na granici i na carini,da li to ulazi u ovih 7,8 sati koliko traje put ili ne.Htjela bih se o svemu detaljno informisati jer ne bih zeljela da mi avion ode ispred nosa.Interesuje me jos kad imaju drugi termini Zagreb - Venezia?Unaprijed havala na odgovoru

Ilija

Gost

0 0

Evo mog iskustva s putovanja u Modenu.

Krenuo sam iz Slavonskog Broda u nedjelju u 1:58 (po voznom redu) no već je vlak u polasku kasnio 40 minuta. Računajte na takve mogućnosti. Uglavnom, preko Zagreba, Ljubljane u Villachu Hbf sam bio oko 9:30.

Iz Villach ide autobus za Veneziu Mestre (preko Udina). Ja sam išao linijom 833 koja kreće u 10:56. Inače kreće u 6:50, 8:56, 10:56, 12:56 i 14:56 s dolascima u  10:00, 12:05, 14:05, 16:05, 18:05 u Veneziu Mestre.

Iz Venezie Mestre sam imao vlak za Bolognu, čini mi se negdje oko 14:25. U Bologni sam bio oko 16:25, uhvatio vlak za Modenu u 16:55, a u Modenu stigao oko 17:20. Čini mi se da je tako nekako bilo.

Nazad sam išao iz Bologne u 23:20 izravno za Villach kojemu je redoviti dolazak u Villach Wbf u 4:11 no ovaj vlak ne ide na glavni kolodvor već na Westbahnhof pa se mora otići do glavnog kolodvora (nekih 15-ak minuta pješice). Ja sam zbog nesreće (navodno se netko bacio pod vlak pa smo čekali 2-3 sata) zakasnio na vlak koji je inače išao u 6:18 za Zagreb, a sljedeći je bio tek u 12:56. U Brodu sam bio oko 21:30.

Dakle Bologna - Brod preko 22h putovanja - katastrofa. A sve zbog toga što su ukinuli izravnu liniju. Ubuduće firma planira da putujemo avionom iz ZG u Bolognu.

Usput mene su karte SB-Bologna-SB izašle 1231kn + Bologna-Modena 3.60Eura i još je bio problem što su mi kartu Bologna-Villach izdali za krivi dan pa sam morao kupiti drugu. Kriv sam ja što nisam provjerio. No nakon tolike priče sa službenicom o tim vlakovima koji se ukidaju/ne ukidaju prepostavio sam da neće pogriješiti.

Primjetio sam u vlaku pred Bolognom. U Bologni nisu htjeli refundirati novac niti prebaciti rezervaciju na dan ranije. Rekli su da moram kupiti drugu kartu pa onda u HR tražiti povrat novca. Naravno, budući da sam ja doputovao u subotu navečer, a u nedjelju ne rade u ponedjeljak sam tražio povrat i rekli da moram podnijeti zahtjev ali da su male šanse da dobijem išta jer sam kao trebao tražiti 3 dana prije polaska navedenog vlaka. No kako sam mogao kad sam bio u Italiji. Doduše pisao sam im mail iz Italije ali bezuspješnu i besmisleno. Eventualno sam mogao dobiti 50% tj. pola od 375 kuna koliko je izašla ta karta ako bi mi služba financija HŽ-a to odobrila. No nisam ništa tražio jer je šef pristao da firma ipak sve snosi.

Kako je to jedan kolega rekao; prava Odiseja!

Ufff, taj HŽ, nije ni čudo što se propadaju ....

Spellman

Gost

0 0

ima li tko kakav link za ovaj vlak od trsta do venecije? Hvala!

I da li netko zna koja je cijena povratne karte vlaka na relaciji Zagreb - Villach - Venecija??

Gost

Gost

0 0

Provjerio sam cijenu , negdje oko 450kn u jednom smjeru Zagreb-Venecija!

dali

Gost

0 0

Bok ljudi. U travnju idem s obitelji na Tenerife. Kako je najpovoljniji let iz Bologne moramo se snaći nekako doći do tamo. Zna li netko koja je opcija najbolja (vlak, bus, avion ili automobil) i koliko traje put. Molim detaljne informacije.

roma777

Gost

0 0

Nataša, počela sam čitati temu od početka i bilo me strah da ću doći do kraja i skužiti da više nisi aktivna na ovoj temi, a  jedina imaš sve informacije! srećom pa si tu ))

imam jedno pitanje i ja.. trebala bih oko 10.3. ići u Rim pa sam zaključila da mi je najjeftinije vlakom.. a ne znam ništa talijanskog pa te molim za pomoć - je li mi jeftinije ići Zg-Trst Trst-Rim (ili prvo Venecija?) ili Zg-Ljubljana pa Ljujbljana-Rim?

HVALA puno na pomoći!

Quallis

Gost

0 0

Nataša je ZAAAKON! Svi po 2 € za informaciju njoj!

nataša

Gost

0 0

Hej,

ovako, s obzirom da su ukinuli direktnu linije Zagreb-Venecija, najboje ti je preko trsta do venecije. Iz Trsta možeš avionom alitalie do Rima za nekih 49€, ali bi kartu trebala kupiti ranije. ne znam kako stojiš sa vremenom. karta trst venecija je cca 8-10 eura, venecija -Rim imaš kartu za 42€ (vlak je Inter city, malo je sporiji, ali je jeftiniji), to ti je sve za jedan smijer. imaš opciju da iz venecije hvataš avion za Rim i zadnja opcija je zagreb rim avionom za 164€ povratna kart ako se kupi ranije. uglavnom sve je to poskupjelo od kad su talijani podigli cijene vlaka i ukinuli dosta popusta te od kad su mađari ukinuli vlak budimpešta- zagreb. e da i provjeri si easyjet zagreb - paris, paris - roma

nataša

Gost

0 0

može, može , ostavim i broj računa da ljudi znaju gdje uplatiti

nataša

Gost

0 0

e da, iz trsta imaš direktni vlak za Rim (inter city notte) cijena je 47 eura, vlak kreće iz Trsta oko 21h i nešto (znači cijeli dan moraš provesti u Trstu) u Rim dolazi drugi dan u 6 ujutro (ne znam koliko bih ti preporučila ovaj vlak ak ideš solo).

inače svi vlakovi iz Trsta za Rim su sa presjednajem u Veneciji.

AnaM

Gost

0 0

Dobar dan,imam jedno pitanje,pa ako mi možete odgovorit,jer ne znam gdje bi drugo mogla pitat. Zanima me koliko košta povratna karta za vlak Split-Zagreb-Split. Redovni sam student i jel' imam neki popust? Čula sam da imam i da moram samo index pokazat na šalteru. I još jedno pitanje,koliko dana traje ta povratna karta? Ako znate. Eto hvala unaprijed. DD

banjalucankica

Gost

0 0

interesuje me, koji je najpovoljniji način da se putuje iz Rijeke u Đenovu? Trebamo biti najdalje u luci u Đenovi u 16h, hvala unaprijed

Anita

Gost

0 0

Ne znam od kada je upit, no prije cca dva mjeseca sam išla pitati za kartu do Venecije, i iznenadila se kada su rekli da je ta linija ukinuta. Tako da svakako treba provjeriti jel slučajno ponovno uvedena.

Karta do Venecije je  iznosila 115kn u jednom smjeru.

Viktorija

Gost

0 0

Dragi svi, malo sam se pogubila u svim tim postovima pa bi htjela da mi pomognete. Dakle kod mene je slijedeća situacija. U 6 mj bi išla za Rim, cca od 21-25.06. Inače sam iz Zagreba - zanima me kako mi je najbolje organizirati put a da mi bude financijski isplativ. (bus, vlak, avion) te naravno ukoliko znate cca cijene super :-) Nebi rado putovala avionom, međutim ako je to jeftinija varijanta rado bih da me savjetujete gdje i kako. Hvala unaprijed.

sneki

Gost

0 0

vidim da ima dosta znalaca što se tiće putovanja vlakom za Veneciju....Nisam nikada putovala pa bih voljela ako mi nerko može odgovoriti gdje sići sa vlaka i kamo krenuti...Naime trebam se u veneciji ukrcati na cruzer....gdje mi vlak stane i koliko daleko mi je do luke...unaprijed hvala

frend

Gost

0 0

hahahaha... sad sam zvao HŽ... povratna karta Zagreb-Rim (presjedanje Villach), za 2 punoljetne osobe 2890 kuna ... katastrofa

Josip

Gost

0 0

Postoje dvije relativno jeftine opcije iz Zagreba do Venecije:

1. Croatia Bus od Zagreba do Trsta, od Trsta do Venecije vlakom.

-za studente ispadne 400kn povratna karta, za ostale je malo skuplje

2. Vlakom do Ljubljane, i onda busom iz Ljubljane do Venecije (http://www.drd.si/en/default.aspx?ID=199)

Ta opcija za studente ispadne oko 420kn povratna karta, a za ostale oko 500kn.

Josip

Gost

0 0

Postoje dvije relativno jeftine opcije iz Zagreba do Venecije:

1. Croatia Bus od Zagreba do Trsta, od Trsta do Venecije vlakom.

-za studente ispadne 400kn povratna karta, za ostale je malo skuplje

2. Vlakom do Ljubljane, i onda busom iz Ljubljane do Venecije (http://www.drd.si/en/default.aspx?ID=199)

Ta opcija za studente ispadne oko 420kn povratna karta, a za ostale oko 500kn.

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90