Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

vlak ZG-Venezia?

Dodan: 19.02.07 @17:58:31

nataša

Gost

0 0

gdje si dobio tu informaciju? zvao si kolodvor?

jer duže se razvlači ta priča da se ukida ta linija.

Dejan

Gost

0 0

Kontaktirao sam direktno MAV posto moram da idem za Italiju u januaru i evo njihovog odgovora:

Dear Passenger,

Thank you for your inquiry!

We would like to inform you that the direct train between Budapest and Venezia will not run after the 10th of December. Instead of that train, we will have a direct train only between Budapest and Sezana. Information about connection possibilities towards Venezia is not available yet. The international train schedule is provided by German Railway, so as soon as it is available, you will find it on www.bahn.de.

Best regards,

Zoltán Fogas

administrator

nataša

Gost

0 0

hvala ti na informaciji!

maja

Gost

0 0

Di mogu kupit kartu za vlak...u maksimiru? hvala

margi

Gost

0 0

hej ekipo, imam jedno pitanje. Naime 23.12 u 9:55 imam avion iz venezia-treviso, trebala bih stici iz zagreba. Koliko znam imam nocni vlak iz zagreba za veneciju i u centru venecije sam oko 7.05. zanima me jel ima nacina da ja stignem na taj avion i koji je najlaksi nacin??? Please ako ima itko iskustva da mi odgovori...... thanx

Miki

Gost

0 0

Pa ja koliko sam cuo i vidio ovdje taj voz ti se ukida od 10.12. tako da ga nece biti 23.12.

margi

Gost

0 0

ozbiljno?? a jel postoji koji drugi nacin?? hvalaaa na informaciji

nataša

Gost

0 0

čini se da je jedini način da dođeš dan ranije u veneciju. na stranicama HŽ-a imaš popis kad ide koji vlak (nema više ni jednog direktnog vlaka).

margi

Gost

0 0

da, mislim da cu tako...uzet si noc u hostelu u veneciji pa sve u miru obavit....hvala vam ljudi, pomogli ste mi....mislila sam ic busem iz zagreba do trsta i onda od tamo uzet vlak....vidjet cu kako mi je najjeftinije...

dinki007

Gost

0 0

jeli istina da se vlak za veneciju ukida i da li postoje neki drugi vlakovi,,,

Pep

Gost

0 0

S obzirom da se ukida direkti vlak za Veneciju...mozete li mi molim vas pomoci s par inf...meni je let u 1.mj ujutro u 10 sa aerodroma Treviso...kako sada doci do Venecije kad nema vlaka?citam da postoji direktni bus za Trst,ali da li on ide u 5:30 popodne ili?i koliko kosta povratna karta? Te ima li iz Trsta direktno prijevozno sredstvo za aerodrom Treviso,molim takoder za povratne cijene...Unaprijed zahvaljujem

Ilija

Gost

0 0

Kakav peh.  U nedjelju 11.12. moram biti u Modeni, a vlak za Veneziu se ukida 10.12. Prema informacijama koje sam dobio na ŽK Slavonski Brod više neće postojati direktna veza za Italiju. Dakle zadnja linija je u petak na subotu.

Postoji neka shema preko Villacha WBf. Tamo bih trebao biti u cca. 2h u noći i čekati AUTOBUS prema Veneziji do 5h - katastrofa.

Zna li itko postoji li neka normalnija i jednostavnija ruta i za Modenu i za povratak. Nadam se da neću negdje zaglaviti i čekati da me deportiraju

Unaprijed hvala na odgovoru!!!

nataša

Gost

0 0

autobus ide u 5:30 ujutro (ne vozi ponedjeljkom i nedjeljom), petkom ima bus za sve veće gradove u italiji (možete potražiti na stranicama AKZ). iz Trsta nema šanse da stigneš u Treviso direktno, jedini put je vlak trst-venezia i onda busom do aerodrom, jedina opcija možda doći kasno u noć u veneciju ili dan ranije, vlakovi još uvijek idu, ali ne direktni.

što se Modene tiče...nije mi jasan problem...,ti samo trebaš stići tamo ili imaš određeno vrijeme kad moraš biti u Modeni?

ako nemaš određeno vrijeme odeš s busom do trsta pa iz trsta vlakom do modene (vrlo vjerojatno ćeš morati presjedati u veneciji)

Pep

Gost

0 0

Natasa puno hvala na vrijednim inf...Bio sam i do kolodvora da provjerim taj autobus i kazu da je povratna 200kn? Ali molim te reci mi jos samo da li je moguce da postoji neka izravna veza iz Ljubljane za Veneciju?Vlak ili bus?

Pep

Gost

0 0

Natasa puno hvala na vrijednim inf...Bio sam i do kolodvora da provjerim taj autobus i kazu da je povratna 200kn? Ali molim te reci mi jos samo da li je moguce da postoji neka izravna veza iz Ljubljane za Veneciju?Vlak ili bus?

teresa

Registriran uporabnik

0 0

Iz Ljubljane voze autobusi za Veneciju Mestre, prvi polazi u 8 i 15 u jutro.

Iz Zagreba ima vlak za Ljubljanu u jutro u 5. Medjutim, taj vlak cesto zna kasniti.

Natasa, i ja se zahvaljujem na tvom ucescu i korisnim informacijama.

nataša

Gost

0 0

Jel taj vlak u 8:15 iz Ljubljane ide direktno za Venciju? ja nisam našla ni jedan direktan vlak iz Ljubljane za Veneciju, a nisam našla ni jedan koji polazi u 8:15 .

Ako ti nije žurba možeš ići preko Trsta (karta ti je cca 200kn povratna) pa na vlak za Modenu tamo si oko 4 popodne.

ili ako putuješ petkom onda možeš na bus iz ZG za sve veće destinacije u Italiji-

busa iz ljubljane koliko znam nema, samo za veronu, ali to ti isto ide u neko praskozorje iz ljubljane.

sve je predobro povezano sa Zagrebom

teresa

Registriran uporabnik

0 0

Ne vlak, nego autobus polazi u 8 i 15 iz Ljubljane za Veneciju. Mozes vidjeti ovdje: http://www.ap-ljubljana.si/drd.php

Karta kosta 35 eura.

Ja sam pred par dana pitala da li ce se ukinuti taj direktni vlak za Veneciju, sluzbenica na salteru mi je rekla da je to jos sve "rekla-kazala..."

Sto se mene tice, ja putujem 20-g. 12. pa cu pricekati ponedjeljak.

Koliko mi je poznato ima jedan vlak koji iz Zagreba polazi u 21, 15 i stize u Veneciju oko 8 u jutro. 

Ivan

Gost

0 0

Da li je onda ukinuta direktna linija ZG-Venezia ili nije?

teresa

Registriran uporabnik

0 0

Petar

Gost

0 0

E jesu me usosili ukidanjem vlakova za Veneciju!!!

E sad imam 2 pitanja!

1. Je li bus Trst 17:00 - Zagreb 21:15 jedini bus do Zagreba?!

2. Jesu li busevi

Trieste 8.30 - RIJEKA 10.25
Trieste 13.45 - RIJEKA 16.00
Trieste 17.30 - RIJEKA 20.20
Trieste 18.30 - RIJEKA 20.30

jedini busevi iz Trsta za Rijeku?!

Hvala na odgovorima a onome tko je odlucio ukinuti vlak j... p.. m....!

Petar

teresa

Registriran uporabnik

0 0

Petre, pogledaj ovdje:

http://www.autostazionetrieste.it/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=3

Jos da napomenem. Na relaciji Trieste - Treviso voze vlakovi. Ovdje je, naime, receno da ne postoji veza.

nataša

Gost

0 0

Na žalost to je jedini autobus za Zagreb iz Trsta. (ne vozi nedjeljom i ponedjeljkom, tada možeš samo preko Rijeke).

sandra

Gost

0 0

cao svima..planiram ic na kanare 15.02. i ima izravan let iz milana i iz pise..koja mi je opcija bolja? odnosno da li je jednostavnije iz splita doći do pise ili milana?' unaprijed hvalaaaa

marija

Registriran uporabnik

0 0

Cao svima...Hvala na korisnim informacija.Inace iz Banja luke sam,a studiram u Italiji....i uvijek za dolazak kuci,sam isla tim vozom i obratno.Juce sam saznala da je ukunut  Da li neko zna da li postoji mogucnost da se vrati ta linija?Da li mi mpoze neko pomoci i objasniti,kako mi je najlakse da iz Venecije dodjem do Zagreba,i najjeftinije naravno! Hvala unaprijed svima!

UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90