Raširi krila

Vidi zadnju objavu ...

vlak ZG-Venezia?

Dodan: 19.02.07 @17:58:31

Sunset

Gost

0 0

Da li neko zna koliko kosta train ticket Zagreb-Venezia i obratno?!? Koliko cesto voze vlakovi?Hvala!

Zanima me cijena u ljetnom periodu...

Iva

Gost

0 0

Vlak ide u 23.40. svaki dan i cijena je 30 eura.

Rodowick

Gost

0 0

A netko pak zna kad imaju vlakovi iz Venecije do Zagreba?

marina

Gost

0 0

ide ujutro u 8 iz venezie u zagrebu je u 15.30

Sunćica

Gost

0 0

Da li imaju noćni vlakovi iz Venecije za Zagreb i zna li netko cijenu karte?

mihaela

Gost

0 0

Za cijenu neznam,al vlak zadnji iz Venecije za Zg ide u 21:04,u Zg je u 4:56

Ljedeći ide u 9 u jutro,u Zg-u je u 15:43,popodne ide u 15:44 a dolazi u 23:31, s tim da u Ljubljani dugo stoji

Iz Zagreba idu u 7 i 50, pa u 13:55 i 23:22

natasa

Gost

0 0

Iz zagreba za veneciju imaš 5 puta dnevno, samo ti je onaj vlak u 23:40 direktan i karta ti je 224 kune(za mlađe od 26), iz venecije za zagreb imaš oko 21 navečer on je isto direktan košta 40 eura (imaš ih nekoliko tokom dana ali nisu direktni), savjet ti je da odeš do trsta pa onda na bus (trst venecija od 7-10 eura ovisno koji vlak uzmeš), karta iz trsta za zagreb ti je 14 eura

maja

Gost

0 0

a kak dodes do te karte? mislim ja sam kreten nisam se nikad vozila vlakom? trebala bi stici do ravenne pa kombiniram kako mi je najbrze i najjeftinije doci do tamo? hvala

maja

Gost

0 0

i da li to ide preko ove STA agencije ili? zahvlajujem

nataša

Gost

0 0

Kartu za veneciju kupiš na glavnom kolodvoru (naglasi da želiš kartu s popustom), i u veneciji kupiš kartu (pričaju engleski ) za ravennu (to ti je izmedju 17-20 eura ovisno koji vlak uzmeš, eurostar ti je najskuplji i on je oko 20 eura, a intercity ti je oko 17 eura. ali iz trsta imas vlak za 16 eura za ravenna...možda bi ti to bilo najeftinije, 102 kn ti je bus do trsta (ako si student ili ako imaš iksicu ), ništa ti ovo ne ide preko STA

maja

Gost

0 0

dakle put do venecije je 20 eura i od venezie do ravene 20eura? mislim bolje da zaokruzim na neke najvece cijene, da ponesem vise novaca nego manje... znaci sve skupa i simo i tamo 80 eura...?

hvala ti

nataša

Gost

0 0

Pogledaj si na ovoj stranici cijene vlakova u italiji www.trenitalia.com , ali to ti je to, oko 40+/- eura u jednom smjeru, uživaj :)

maja

Gost

0 0

ok tnx i imam jos sam jedno pitanje :DD

koliko unaprijed se mora kupiti karta? mislim jel ja to mogu doc dan prije na GK i kupit za veneciju i onda kad dodem u Veneziu, za ravennu, mislim koja je vjerojatnost da ne nadem mjesto ako odem po kartu u najzadnji tren?

nataša

Gost

0 0

U zagrebu možeš kupiti kartu na dan kad putuješ (ja je uvijek kupujem na dan kada putujem),vlak nikad nije pun, a što se tiče italije, vlakovi su toliko česti da nema šanse da ne nađeš mjesto.. :), ja putujem u Rim svaka 2-3 tjedna i uvijek kupujem kartu na licu mjesta, cca pola sata nekad i par minuta prije odlaska vlaka...i uvijek je bilo mjesta (vlakovi idu jako često)....Ako imaš još kakvih pitanja slobodno pitaj :)

maja

Gost

0 0

joj hvala ti, zasad nemam :) tnx

maja

Gost

0 0

u biti imam jos jedno pitanje, koliko traje put :) ?

nataša

Gost

0 0

Zagreb-venecija oko 7 sati, a venecija - ravenna oko 3 sata. :)

Studentica

Gost

0 0

A koliko ranije se treba kupiti karta iz Venecije za Zagreb,jel moze isti dan kad se putuje ili mora malo ranije?

Interesuje me jer slijecem na Marco Polo u 19:10,pa ne znam da li cu stici na Railway station do 21:00...

Zapravo,koliko je udaljen Airport od Railway station u Veneciji?

Imaju li oni popuste za studente?

nataša

Gost

0 0

Možeš kupiti kartu kad dođeš na kolodvor, a marco polo ti je udaljen oko 20-30- ak min vožnje, (30 km ) od kolodvora, imaš bus koji te vozi na željeznički kolodvor(mestre) i karta ti je 2,50 eura, bus ti je ATVO. tu ti je timetable i cijena http://www.atvo.it/eng/airport.php?ld=index_fly.php&id=1&var=v

pozdrav

nataša

Gost

0 0

E da, što se tiče studentskog popusta...zaboravi :)

Studentica

Gost

0 0

Hvala na infosima:)

Jos samo nesto...Sa koje zeljeznicke stanice krece voz za Zagreb,jel iz Mestre ili San Lucia ili?

nataša

Gost

0 0

Svi vlakovi za zagreb idu sa sante Lucie pa do mestre, ne možeš pogriješiti, inače kroz mestre prolaze svi vlakovi za razliku od sante lucie, u tvom slučaju nije bitno na kojoj si stanice.

Studentica

Gost

0 0

E super,bas ti hvala Natasa,super si:)

Dakle ne mogu fuliti,bilo da sam na Mestre ili San Lucija:)

To mi je bitna info jer treba stici na voz na vrijeme,da ne zanocim u Veneciji:)

Hvala jos jednom!

nataša

Gost

0 0

Ne brini ne možeš fulati :), sretno!

putnica

Gost

0 0

nakon sto sam sve ovo procitala, da vidim jesam dobro zakljucila, direktan vlak od zg do venecije vozi oko ponoci i povratna karta izade oko 300kn? povratna je dakle 300, ne 600? moze li se odmah uzeti povratna na zagrebačkom kolodvoru?
UPOZORENJE: STA putovanja ne snosi odgovornost za komentare posjetitelja. Komentari odražavaju osobno mišljenje pojedinca. Zadržavamo pravo na ne-objavu ili obris teme.

All we do is travel

S posjetom i korištenjem web stranice pristajete na kolačić. Pročitajte više o kolačićima.

STA putovanja
Andrije Hebranga 22, 10 000 Zagreb

0800 19 98

info@staputovanja.com

Svaki radni dan nas između 9 i 17 sati možete dobiti na telefonskim brojevima:

ZAGREB
T: 01 488 63 40
M: 099 488 63 40
F: 01 488 63 45
L: Ulica Andrije Hebranga 22, Zagreb

LJUBLJANA
T: +386 (0)1/ 439 16 90